Середа, 28 жовтня 2015 01:26

Результати голосування по місту Суми

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Сумской горсовет прошли шесть партий.

По итогам выборов выбрано шесть партий, которые будут представлять интересы горожан в Сумском городском совете.

Пять и более процентов голосов избирателей, а, следовательно, возможность делегировать своих представителей в городской совет VII созыва, набрали шесть политических сил: ВО "Батькивщина" [25,7471%], "Блок Петра Порошенко "Солидарность" [13,4281%]], Объединение 'Самопомощь" [6,5343%], "За Украину!" [5,6229%], "Оппозиционный блок" [5,1562%], Всеукраинское объединение "Свобода" [5,1320%].

В соответствии с набранными процентами данные политические силы получат в новом городском совете такое количество мандатов: ВО "Батькивщина" - 18, "Блок Петра Порошенко "Солидарность" - 9, Объединение "Самопомощь", "За Украину!", "Оппозиционный блок"- по 4, Всеукраинское объединение "Свобода"- 3.

 

Также были оглашены имена депутатов.

  • ВО "Батькивщина" - Александр Лысенко, Светлана Липовая, Николай Саченко, Олег Левченко, Владимир Шилов, Виталий Шилов, Вячеслав Калиниченко, Игорь Кушнир, Борис Богодушко, Владимир Никоненко, Анатолий Сагач, Александр Вегера, Оксана Кубрак, Евгений Скоробагатский, Ольга Фирсова, Валерий Заика, Андрей Баранов, Василий Гончаров.
  • "Блок Петра Порошенко "Солидарность" - Дмитрий Лантушенко, Виктория Гробова, Дмитрий Наталуха, Виталий Мельник, Дмитрий Хандурин, Вячеслав Степченко, Расул Галаев, Алексей Рябенко, Ольга Волошина.
  • Объединение "Самопомощь" - Александр Зименко, Александр Иванов, Денис Бутенко, Ирина Рыбальченко.
  • "За Украину!" - Андрей Крамченков, Владимир Чепик, Ирина Губская, Евгений Косяненко.
  • "Оппозиционный блок" - Игорь Перепека, Геннадий Гризодуб, Юрий Перепека, Виталий Жиленко.
  • Всеукраинское объединение "Свобода" - Юлия Левченко, Дмитрий Амосов, Максим Галицкий.

В ходе заседания председатель городской избирательной комиссии Светлана Ревякина сообщила, что сразу после объявления результатов, городская избирательная комиссия начнет подготовку ко второму туру выборов Сумского городского головы, которые состоятся 15 ноября между Александром Лысенко и Анатолием Епифановым.

Если Александр Лысенко станет мэром Сум после второго тура, то его место в горсовете займет следующий по списку Владимир Войтенко. Однако, если последний останется заместителем мэра, то следующий в списке – Виталий Бурбыка, дальше – нынешний секретарь горсовета Татьяна Гончаренко.

Согласно данных ЦИК, первое место в первом туре выборов городского головы г. Сумы занял нынешний мэр Александр Лысенко, набравший 45,6655% голосов [за него проголосовали 43 664 человека]. На втором месте – Анатолий Епифанов от партии "Воля народу" - 13,5645 % [12 970].

Второй тур состоится 15 ноября 2015 года.

Сумская областная избирательная комиссия обнародовала окончательные результаты.

В частности, в Сумской облсовете будет по 14 депутатов от партий  "БПП "Солидарность", которая набрала 17,6832% голосов избирателей, и ВО "Батькивщина" [17,2964%], 8 – от "Видродження" [10,3674%], 7 – от Радикальной партии Олега Ляшко (8,6958%), 6 – от "Воли народа" (7,5021%), по 5 – от партии "УКРОП" [6,3765%', "Оппозиционного блока" [6,1931%] и ВО "Свобода" [5,7119%]. Избирательная квота на один депутатский мандат составила 5 тысяч 9 голосов избирателей области. Также ОИК признала 17 тыс. 67 бюллетеней недействительными.

  • ВО "Батьківщина": Виктор Лысенко, Магомед Галаев, Владимир Поцелуев, Виктор Дубинко, Родион Дученко, Екатерина Приходько, Вера Мотречко, Семен Салатенко, Сергей Нечаев, Игорь Ганненко, Петр Нечмоня, Юрий Клименко, Виктор Ладуха и Александр Телиженко.
  • БПП "Солідарність": Николай Клочко, Владимир Зубко, Вера Лаврик, Геннадій Свирский, Владимир Горох, Анатолий Ричкаль, Александр Линник, Александр Непочатов, Иван Романюк, Юрий Христий, Валерий Чалый, Юрий Яремчук, Владимир Токарь, Олег Остапенко.
  • "Відродження": Юрий Чмырь, Анатолий Тронь, Юрий Меерович, Виталий Лаптев, Валерий Толбатов, Евгения Корытник, Любовь Капинус, Василий Бершов.
  • Радикальная партия: Лилия Рычкина, Сергей Ищенко, Татьяна Головко, Эдуард Пинчук, Лидия Колисник, Наталия Калиниченко, Игорь Науменко.
  • "Воля народу": Олег Бояринцев, Константин Товстуха, Николай Ильченко, Надежда Вайло, Галина Меньшова, Николай Деркач.
  • "Оппозиционный блок": Александр Стрельченко, Алексей Ткаченко, Николай Войтенко, Андрей Грек, Сергей Науменко.
  • "Свобода": Игорь Мирошниченко, Артем Семенихин, Сергей Демеха, Виктория Мурич, Елена Сердюк.
  • "УКРОП": Владислав Луговой, Мария Коняева, Андрей Кисиль, Андрей Божок, Виталий Богдан.

 

Наступні дані показують загальне представництво партій в районних та міських радах Сумської області.

Перше місце в БЮТ - 152 депутати, на другому - БПП "Солідарність" - 146 депутатів.

І далі по ретингу "ваги" представництва:
- партія "Воля народу" - 91 мандат по області
- в Радикальної партії та Аграрної партії - по 60 мандатів
- в Опозиційного блоку та партії "Відродження" - по 45 мандатів
- в УКРОПу - 34
- "За Україну!" - 21
- Партія простих людей та "Рідне місто" - по 20 мандатів
- "Самопоміч" - 18 мандатів
- ВО "Свобода" - 16 мандатів

P.S. Даних немає по Охтирській міській раді, де йдуть судові спори щодо встановлення результатів місцевих виборів.

Наступний графік показує інформацію за рахунок КОГО і ЧОГО здобули мандати чинні депутати Сумської міської ради. Тут дуже чітко можна прослідкувати результати по кожному округу і тих політиків, хто не пройшов до міської ради, але часто-густо їхній внесок був дуже значним до загального результату. 

Партіям можна було і не виставляти таку велику кількість кандидатів на всі можливі округи, важливо було зробити аналітику по своєму особистому рейтингу та довірі до своєї партії.

Фінальний результат ВСІХ партій, які пройшли, - це в першу чергу особистий результат кандидатів на своїх округах, які "тягнули" свої партії: Світлана Липова, Микола Саченко, Володимир Шилов в БЮТ; Олександр Іванов - в "Самопомічі", Вікторія Гробова - в БПП "солідарність", Геннадій Гризодуб - в "Опозиційному блоці", та ін.

 

Наступна інфографіка наочно показує, що Сумська область по суті "порвана" між 3 основними політичними силами, з невеликим вкрапленням локальних молодих політичних проектів:-))

 

 

 

 

 

Наступна інфографіка демонструє зміну електоральних здобутків політичних партій в Сумській області за останній рік: аналіз кореляції результатів політичних партій на парламентських та місцевих виборах [2014-2015 рр.] в Сумській області.

 

 

Відповідно до рішення Сумської обласної виборчої комісії зареєстровано остаточний список депутатів Сумської обласної ради, які і візьмуть участь в сесії у п'ятницю, 4 грудня 2015 року.

Порівняно з початковим списком від ЦВК за результатами виборів є зміни:
ВО "Свобода" - замість А.Семенихіна і І.Мірошніченко - С.Кузько і М.Биркун;
"Опозиційний блок" - замість О.Ткаченка – В.Пилипейко
"Відродження" - тут покрито шаманським туманом все, наразі порівняно з початковим списком. 3 нових прізвища – М.Березін [таким чином зявився депутат не від "Батьківщини" у Сумах], О.Буднік, Д.Кірюхін. Але скільки депутатів "відмовилося" знає тільки Ю.Чмирь і обласна виборча комісія:-))

На сайті ЦВК серед депутатів обласної ради О.Саєнко і В.Токар – зараз його в списку ОВК вже немає... От як нормальним експертам розуміти всю цю фігню?! 


Коротше, безпрєдєл як завжди робиться по закону. Нафіга тоді вибори проводити, якщо можна мандати роздавати просто так, бо так захотілось керівнику партійного обласного осередку? А?
 Хто придумав цей дебільний закон?!

 

Читати 1646 разів Останнє редагування Неділя, 20 грудня 2015 00:29
SumyNews

Редакційна стаття медіа-платформи SumyNews