Понеділок, 22 квітня 2019

Юрій Чмирь за 2018 рік продав майна майже на 20 млн грн

Очолює список депутатів-мільйонерів Сумської облради екс-губернатор Сумської області Юрій Чмирь («Відродження»), доходи якого за 2018 рік склали 19,45 млн. грн.

З них 19 млн. грн. він отримав від продажу рухомого та нерухомого майна (автомобіль, квартира і машиномісце в Києві, якими він володів з 2010 року). Ю.Чмирь прописаний у Шостці, але постійно проживає в Києві. У грудні 2018 року ці фірми з дружиною купили дві квартири в Києві, які обійшлися в цілому в мільйон доларів: одна - 90,6 кв. м (19,6 млн. грн.), друга - 132,7 кв. м (6,384 млн. грн.). Крім того, в липні 2018 року Ю.Чмирь купив собі новий автомобіль - HYUNDAI TUCSON 2018 р.в. за 633,5 тис. грн. У дружини Ю.Чмиря досі значиться у власності квартира 116 кв. м в Лівадії (Ялта, АР Крим), але вже другий рік поспіль вона декларує 17,5 млн. грн., отримані за цю квартиру від приватної особи за попереднім договором продажу. Більше ніяких істотних доходів у дружини Ю.Чмиря не задекларував (тільки зарплата в ТОВ «Промтехресурс» - 45900 грн.).

З грошових активів у сім'ї Ю.Чмиря - 11187 доларів й 45525 грн. на рахунках в банках і 285 тис. доларів в банківській сейфовій скриньці.

shans.com.ua

Актуальні матеріали

Господарський суд Сумської області відмовив у стягненні штрафних санкцій у сумі більше ніж 34 мільйона гривень стосовно ПАТ СНВО

Господарським судом Сумської області завершено судовий розгляд низки справ, що можуть мати підвищений суспільний інтерес, зокрема, з боку засобів масової інформації та мешканців міста, за позовами Акціонерного товариства  «Укртрансгаз» в особі філії «Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» Акціонерного товариства «Укртрансгаз» до…

Продавця продуктів з кишковою паличкою оштрафували на Сумщині

Спеціалістами Шосткинського міськрайонного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено позапланову перевірку ФОП Маяровська М.А., що здійснює реалізацію харчових продуктів на ринку в м. Шостка.

Житель Сумщини сплатив 78 тисяч гривень аліментів після накладення на нього обмежень

У Шостці батько накопичив перед своєю дитиною борг майже 49 тисяч гривень. І тільки обмежувальні постанови, винесені державним виконавцем, вплинули на батька. А загалом «забудькуватість» щодо батьківського обов’язку обійшлася ще й у додаткові кошти – оскільки аліменти не сплачувалися більше…

Екс-директору департаменту інфраструктури Сум продовжено запобіжний захід

22 травня колишньому директорові Департаменту інфраструктури міста Григорію Яременку продовжено запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, пише сайт Зарічного райсуду Сум.

Директору “Міськсумиліфт” продовжили запобіжний захід

Зарічний районний суд Сум продовжив запобіжний захід директору «Міськсумиліфт» Євгену Костенку – задовільнивклопотання прокуратури про особисте зобов’язання. Під ним чоловік буде до 3 липня.Термінпопереднього запобіжного заходу спливає 26 травня.