Понеділок, 22 квітня 2019

Юрій Чмирь за 2018 рік продав майна майже на 20 млн грн

Очолює список депутатів-мільйонерів Сумської облради екс-губернатор Сумської області Юрій Чмирь («Відродження»), доходи якого за 2018 рік склали 19,45 млн. грн.

З них 19 млн. грн. він отримав від продажу рухомого та нерухомого майна (автомобіль, квартира і машиномісце в Києві, якими він володів з 2010 року). Ю.Чмирь прописаний у Шостці, але постійно проживає в Києві. У грудні 2018 року ці фірми з дружиною купили дві квартири в Києві, які обійшлися в цілому в мільйон доларів: одна - 90,6 кв. м (19,6 млн. грн.), друга - 132,7 кв. м (6,384 млн. грн.). Крім того, в липні 2018 року Ю.Чмирь купив собі новий автомобіль - HYUNDAI TUCSON 2018 р.в. за 633,5 тис. грн. У дружини Ю.Чмиря досі значиться у власності квартира 116 кв. м в Лівадії (Ялта, АР Крим), але вже другий рік поспіль вона декларує 17,5 млн. грн., отримані за цю квартиру від приватної особи за попереднім договором продажу. Більше ніяких істотних доходів у дружини Ю.Чмиря не задекларував (тільки зарплата в ТОВ «Промтехресурс» - 45900 грн.).

З грошових активів у сім'ї Ю.Чмиря - 11187 доларів й 45525 грн. на рахунках в банках і 285 тис. доларів в банківській сейфовій скриньці.

shans.com.ua

Актуальні матеріали

«Під шумок» коронавірусу в Бурині закривають садочок, батьків без попередження просто поставили перед фактом

Доки всі занепокоєні питаннями, пов’язаними боротьбою з коронавірусом в Буринській ОТГ місцева влада на чолі з Віктором Ладухою «під шумок» вирішила закрити дитячий садок № 3. До того ж, чиновники вирішили піти на такий крок без попереднього оголошення про припинення…

На Сумщині виявлено звалище тари з-під пестицидів та агрохімікатів

У ході моніторингу соціальної мережі Фейсбук, Державній екологічній інспекції у Сумській області стало відомо про несанкціоноване розміщення тари з-під пестицидів та агрохімікатів поблизу с.В’язенка Путивльського району.

«Нам надо, чтобы мы могли увольнять тех, кто нам не нравится»: стали відомі нові підходи управління ставлеників Зеленського на Сумщині

Начальник управління майном Сумської облради Дмитро Нагорний під час спільного брифінгу з головами фракцій Сумської облради прокоментував кримінальну справу та обшуки, проведені в його управлінні. За його словами, вони почались після призначення нового голови Сумської ОДА і після відмови погодитись…

На Сумщині три нові очільники райдержадміністрацій

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав розпорядження про призначення голів трьох районних державних адміністрацій на Сумщині –  Кролевецької, Краснопільської і Середино-Будської.

Рекорд: на Сумщині четверту добу підряд не збільшується кількість підтверджених випадків коронавірусу

Сьогодні, 26 травня, Центр громадського здоров'я МОЗ повідомив, що на Сумщині станом на 9.00 все ще 166 підтверджених випадків коронавірусної інфекції.