Понеділок, 18 березня 2019

15 молодиків жорстоко побили дідуся в центрі Сум

Вчора, 17 березня, о 00:17 група молодиків жорстоко побила 50-річного чоловіка на вулиці Харківська, 24. Причиною нападу стала гучна музика.


До редакції одного з інтернет-видань звернулася сумчанка, якій не байдужа не лише доля свого чоловіка, але і міста, що потерпає від насилля. Почалося все з гучної музики у сусідів зверху. За словами дружини потерпілого, над ними мешкає сім’я, батьки поїхали, а 20-річний юнак запросив друзів до квартири. Компанія заважала мешканцям будинку, гучно слухаючи музику після 22:00.

“Чоловік зателефонував його батьку та попросив зробити тихіше. Музика не переставала грати до опівночі, тоді я знову зателефонувала старшому члену сім’ї сусідської родини. Мабуть, батьку вдалося переконати сина вимкнути музику. Але після цього вся ця компанія вийшла на вулицю і почала кликати мого чоловіка, використовуючи при цьому ненормативну лексику. Він до них вийшов, 15 хлопців напали на мого чоловіка та почали бити ногами”, – говорить дружина потерпілого. За словами жінки, вдома була також свекруха. На крики жінок про допомогу ніхто не реагував. Побиття завершилося лише тоді, коли 70-річна мати потерпілого вибігла у двір. Зазначимо, у компанії були і дівчата, які підтримували хлопців та закликали до жорстокого побиття. Після інциденту, молодики намагалися втекти на автомобілі, але їх затримала поліція.

Наразі у жителя Сум діагнозували перелом носа, численні гематоми на обличчі та тілі, забій нирки.

sumypost.com

Актуальні матеріали

Сільські громади в Сумській області отримали автомобілі для сімейних лікарів

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

На Сумщині відкрили центр сучасних агродосліджень

Відтепер аграрії Сумщини та інших областей України мають змогу отримати весь спектр агрохімічних досліджень, що забезпечать плановий рівень врожайності сільськогосподарських культур.

На Сумщині обіцяють заморозки

Погода у п'ятницю, 19 квітня, була майже по-весняному теплою та сонячною. Трохи менше пощастить в наступні дні – синоптики попереджають про заморозки. 20-22 квітня в Сумській області та Сумах очікуються сильні заморозки в повітрі до -3 градусів.

Голова Сумської ОДА анонсував відкриття Центру сучасних агродосліджень на Сумщині

Днями в ефірі телеканалу СТС у передачі «Даю слово» голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив про відкриття Центру сучасних агродосліджень 19 квітня.

Сумчан попереджають про відповідальність за порушення на виборах

Фахівці юстиції, впроваджуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», нагадають виборцям про види порушень під час голосування та відповідальність, передбачену за їх скоєння.