Понеділок, 18 березня 2019

15 молодиків жорстоко побили дідуся в центрі Сум

Вчора, 17 березня, о 00:17 група молодиків жорстоко побила 50-річного чоловіка на вулиці Харківська, 24. Причиною нападу стала гучна музика.


До редакції одного з інтернет-видань звернулася сумчанка, якій не байдужа не лише доля свого чоловіка, але і міста, що потерпає від насилля. Почалося все з гучної музики у сусідів зверху. За словами дружини потерпілого, над ними мешкає сім’я, батьки поїхали, а 20-річний юнак запросив друзів до квартири. Компанія заважала мешканцям будинку, гучно слухаючи музику після 22:00.

“Чоловік зателефонував його батьку та попросив зробити тихіше. Музика не переставала грати до опівночі, тоді я знову зателефонувала старшому члену сім’ї сусідської родини. Мабуть, батьку вдалося переконати сина вимкнути музику. Але після цього вся ця компанія вийшла на вулицю і почала кликати мого чоловіка, використовуючи при цьому ненормативну лексику. Він до них вийшов, 15 хлопців напали на мого чоловіка та почали бити ногами”, – говорить дружина потерпілого. За словами жінки, вдома була також свекруха. На крики жінок про допомогу ніхто не реагував. Побиття завершилося лише тоді, коли 70-річна мати потерпілого вибігла у двір. Зазначимо, у компанії були і дівчата, які підтримували хлопців та закликали до жорстокого побиття. Після інциденту, молодики намагалися втекти на автомобілі, але їх затримала поліція.

Наразі у жителя Сум діагнозували перелом носа, численні гематоми на обличчі та тілі, забій нирки.

sumypost.com

Актуальні матеріали

"Червона лінія порятунку": понад 5 тисяч школярів Сумщини взяли участь у конкурсі до Дня донора

Переможців та учасників обласного літературного конкурсу для дітей та учнівської молоді «Червона лінія порятунку» привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Відтепер на Сумщині функціонує Бізнес Хаб

«Розвиток інфраструктури, спрямованої на підтримку місцевого бізнесу, є одним з пріоритетів обласної програми підтримки малого та середнього підприємництва, тож створення у м. Суми такої платформи наближає нас до формування системи допомоги підприємцям відповідно до цивілізованих європейських стандартів, – зазначив т.в.о.…

Понад 4 мільйона від держави отримала Тростянецька ОТГ на розвиток медицини

За словами голови Тростянецької ОТГ Юрія БОВИ, в цьому році Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням виділив Тростянцю державну субвенцію в сумі 4,2 мільйона гривень. З цих коштів майже 4 мільйона гривень буде спрямовано на переоснащення Тростянецької міської лікарні.

Ще одна ОТГ з`явилась на Сумщині

На сесії Конотопської міської ради було прийнято остаточне рішення про добровільне приєднання Підлипненської сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Конотоп. Підлипненська сільська рада ухвалила подібне рішення раніше, на сесії 30 травня 2019 року.

У сумського перевізника провели обшуки

Як повідомив сайт UA:Суми, у сумського нерегулярного перевізника – фірми «СанАвто» провели обшуки та вилучили документи. Діяли у рамках кримінального провадження, відкритого у квітні цього року. 

У Сумах жителям Добровільної не увімкнуть новий фонтан: мер вважає, що то не його справа

Про це повідомляє депутат Наталуха: «Кошти на утримання фонтану на Добровільній Олександр Лисенко та його команда не передбачила на 2019рік. Подякуємо їм».