Понеділок, 11 лютого 2019

В Сумах перегруженная маршрутка потеряла колесо

Сегодня, 11 февраля, в Сумах на проспекте Шевченко у маршрутки № 61 отпало колесо.

Об этом информирует на своей странице в Фейсбуке пресс-секретарь управления патрульной полиции в Сумской области Олег Сологуб.

«Проспект Шевченко прямо сейчас #мыпо7», - написал он, намекая на проекты решения исполкома от перевозчиков, которыми они хотят повысить стоимость проезда в маршрутках с 5 до 7 грн.

Актуальні матеріали

До бюджетів усіх рівнів в Сумській області сплачено 5,8 млрд гривень податків

Головне управління ДФС у Сумській області інформує, що збір до зведеного бюджету у січні – травні 2019 року забезпечено в сумі 5,8 млрд  гривень. У порівнянні до відповідного періоду минулого року приріст надходжень становить 532,5 млн. грн або 10 відсотка.

На обласній колегії обговорили доцільність малокомплектних шкіл

Під час засідання колегії облдержадміністрації тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ наголосив, що неприпустимою є ситуація, коли у школі навчається лише три чи п’ять учнів.

Відклали розгляд скарги мера Лисенка

Сьогодні, 25 червня, мала розглядатися апеляційна скарга адвоката мера Сум Олександра Лисенка на постанову Зарічного районного суду м. Суми, якою посадовця було визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо…