Середа, 30 січня 2019

В Сумах таксист предлагал услуги интимного характера

Ранее судимый житель Сум, работая таксистом, решил дополнительно подзаработать. И кроме пассажирских перевозок, предлагал услуги интимного характера, сообщает Отдел коммуникации полиции Сумской области.

Сотрудники отдела по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУНП в Сумской области получили информацию об одном из жителей Сум, который предлагал услуги сексуального характера. «В ходе проведения проверки, информация подтвердилась. Мы установили, что таксист для предоставления интим услуг фактически сводил знакомых женщин с мужчинами, - комментирует Владимир Кравченко, и.о. начальника отдела по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУНП в Сумской области. - За поиски клиентов, транспортировку и бронирование номера в гостинице он и его подруги-исполнительницы получали 700 гривен».

В отношении мужчины следователи открыли уголовное производство по ч.2 ст. 303 «сутенерство или вовлечение лица в занятие проституцией», максимальным наказанием за которое может стать тюремное заключение сроком до семи лет.

Актуальні матеріали

На Іллінській знову ДТП

15 липня близько 14:30 працівники Сумської РДА, що знаходиться в кінці вулиці Іллінської, біля автовокзалу, почули звуки різкого тормозінн та удару. 

Два водії у нетверезому стані намагались дати хабар поліцейським за останню добу

За останню добу тільки в Глухові поліцейським водії пропонували 5000 гривень та 100 доларів США, за те, що вони «закриють очі» на керування ними транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські на пропозиції не пристали, а ось порушникам доведеться тепер…

ДВК розпочали роботу у Сумах

Від 5 липня на Сумщині, як і у всій країні, почали роботу дільничні виборчі комісії.  Як готуються до парламентських виборів в окружній комісії №157, і з якими проблемами стикаються члени виборчих комісій?

Сумські поліцейські оперативно розшукали грабіжників

«Невідомі забрали в мене сумку з грошима» — таке повідомлення нещодавно отримали патрульні від 21-річного сумчанина. Прибувши на місце, він пояснив, що, на вулиці Харківській, двоє невідомих побили його та забрали сумку, в якій знаходились гроші та особисті речі. Після…

Відключення водопостачання в Сумах сьогодні: хто залишиться без води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.