Понеділок, 14 січня 2019

Городская власть бездействует: в центре города второй месяц потоком текут фекалии

Уже второй месяц по улице Черновила 51,1 текут стоки из канализации, однако городской власти нет до этого никакого дела. И это не окраина города, куда могут не доходить руки городских властей, а практически центр. Об этом на своей странице в Фейсбуке написал сумчанин Александр Таран.

«Это город Сумы, ул. Черновила. Бежит канализация с десятиэтажного дома. Бежит, что интенсивно, уже два месяца. Дерьмо достигло улицы Засумской. Вонь стоит на полкилометра. Появились крысы. Образовались тонны льда из дерьма. Теперь началась оттепель, и все это плывет по улице, в реку Сумка и далее в Псел. Горка, по которой ходят пешеходы и дети в школу из дерьма, которое застыло. Но самое главное – дерьмо течет через люки водоснабжения, попадая в питьевую воду города. Кто даст гарантию что оно не попадет в систему водоснабжения, которая находится на глубине 1,5 метра через люки, которые залиты дерьмом? Власти города о проблема знают, но делают вид, что ничего не происходит. Людям, я так понимаю, пока не отравятся, тоже безразлично... И, что делать я не знаю, полиция отправила нас в службу города... Как-то так», - написал сумчанин.

via sumy.today

Актуальні матеріали

Гарячу воду споживачам КППВ у Сумах обіцяють увімкнути з 1 жовтня

З 1 жовтня споживачам Котельні північного промвузла в Сумах обіцяють гарячу воду, а лікарням, садочкам та школам, і - опалення за потреби. Про це 28 вересня повідомили під час апаратної наради у Сумського міського голови.

Сумська ОПЗЖ влаштувала розважальний захід біля озера Чеха в день жалоби

26 вересня оголошено днем жалоби в Україні у зв'язку з катастрофою військового літака АН-26 на Харківщині, що сталася у п'ятницю. Згідно з указом № 410/2020, у день жалоби на всій території України має бути приспущений Державний прапор на будинках і…

Лисенко боїться Акпєрова: мер бореться з конкурентами чорним піаром

За даними останніх рейтингів кандидатів на міського голову міста Суми у 2-й тур мерських перегонів виходять представник білосердечних Олександр Лисенко та лідер «ЄС» на Сумщині Вадим Акпєров.

Полковника Ісмаілова, який очолив список «Європейської Солідарності» до Сумської облради, намагаються звільнити з посади

Легендарного полковника, колишнього командира 27-го реактивного артилерійського полку Збройних Сил України, а з минулого року - військового комісара області Валерія Ісмаілова, який йде першим номером за списком партії «Європейська Солідарність» до Сумської обласної ради, намагаються звільнити з посади. Про це…

Маємо не допустити у місцеві органи влади агентів Кремля і бездарних «слуг» - Порошенко у Сумах представив команду «Європейської Солідарності»

Місцеві вибори 25 жовтня мають стати запобіжником від некомпетентної дилетантської влади та від реваншу відвертих агентів Кремля. Про це на Сумщині заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він представив кандидатів від партії, серед них - громадські діячі,…

В Сумах КП «Горсвет» ответит за «Котельную Северного промузла»

На очередной сессии Сумского горсовета депутаты поддержали решение об определении гаранта выплаты долгов за энергоносители дирекции КСПУ перед ООО «Сумытеплоэнерго», что позволит возобновить горячее водоснабжение потребителям котельной.

У Сумах невідомі посадили в автівку командира ЗСУ і зникли - поліція

У Сумах невідомі на авто відвезли в невідомому напрямку одного з командирів Збройних сил України. Сталося це близько 2.00 24 вересня. Про це повідомив Суспільному речник Нацполіції Сумщини Володимир Крупецьких.