Середа, 05 грудня 2018

Водитель Сумского КП "Электроавтотранс" обобрал маленькую девочку?

Историю, случившуюся 4 декабря 2018 года в автобусе Сумского КП "Электроавтотранс", рассказала в Фейсбуке сумчанка Оксана Лахина:

"КП СМР "Електроавтотранс" рулит! Сегодня водитель желтого автобуса, маршрут #64, гос номер ВМ 4502 стал "Героем"обобрал ребенка, провез ученицу 4 класса за 5 грн. План перевыполнил!
 Ученический стоит 1.75 грн. Ребенок дал 2 грн. за проезд, водителю они не понравились, надорванные, я их никуда не дену потом. Ребенок дает 5 грн., ответ водителя: - у меня нет сдачи! Но деньги взял! Сдачи не дал, билет тоже. Ребенок вышел через 2 остановки звонит маме и спрашивает как ей со школы возвращаться?! Позор!"
https://www.facebook.com/sumyoksana/posts/10209804427547045
 

Актуальні матеріали

Взято під варту чоловіка, який організував незаконний обіг наркотичних речовин

За клопотанням прокуратури Сумської області затриманому за підозрою в незаконному обігові наркотичних засобів у понеділок, 20 травня 2019 року, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під заставу в розмірі 153 тис. грн.

На Сумщині збільшено площу природно-заповідного фонду області на 825,33 га

Для успішної реалізації цілей Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та «Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки» збільшено площу природно-заповідного фонду Сумської області на 825,33 га.

Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019» розпочався на Сумщині

На Сумщині відкрився Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019». На бізнес-форум завітали представники посольств та бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизької та Словацької республік, а також Грузії та Нігерії, які розглядали шляхи поглиблення співпраці з Сумщиною.

Рятувальники перевіряють табори в обласному центрі

Працівниками Сумського міського відділу Управління ДСНС України у Сумській області проводяться перевірки з підготовки до відкриття дитячих оздоровчих таборів відпочинку, а також таборів із денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть працювати в період літніх канікул.