Середа, 28 листопада 2018

На Сумщині за вбиту косулю браконьєр має сплатити 30 тисячі грн збитків

В Тростянецькому районі поліція затримала браконьєрів. Завдяки вчасному повідомленню про злочин, поліцейські швидко затримали двох браконьєрів. За вбиту в Гетьманському національному природному парку косулю близько тридцяти тисяч гривен вони повинні будуть сплатити державі та ще й понести кримінальну відповідальність.

Під час чергового обходу ділянок єгерь Гетьманського національного природного парку почув постріли з рушниці і зателефонував до поліції.

Прибувши на місце події, працівники Тростянецького відділу поліції застали двох чоловіків, що розбирали тушу косулі. Помітивши поліцейських, один з чоловіків спробував втекти, але правоохоронці швидко його наздогнали та змусили зупинитись.

Браконьєрами виявилися мешканці міста Тростянець 40-річний та 25-річний чоловіки, яких поєднувало спільне хобі – полювання. Про заборону полювання на території заповідника чоловіки знали, але все одно пішли на порушення закону. Поліція вилучила у любителів полювання на природо охоронюваній території дві гладкоствольні мисливські рушниці та набої до них.

«Наразі туша тварини передана до мисливського товариства, а вилучена зброя направлена на дослідження. Вже відомо, що обидві рушниці були належним чином зареєстровані, - коментує начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Кісільов.- Щодо самих браконьєрів відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 «Незаконне полювання» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією засобів полювання». Слідство триває.

Актуальні матеріали

Взято під варту чоловіка, який організував незаконний обіг наркотичних речовин

За клопотанням прокуратури Сумської області затриманому за підозрою в незаконному обігові наркотичних засобів у понеділок, 20 травня 2019 року, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під заставу в розмірі 153 тис. грн.

На Сумщині збільшено площу природно-заповідного фонду області на 825,33 га

Для успішної реалізації цілей Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та «Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки» збільшено площу природно-заповідного фонду Сумської області на 825,33 га.

Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019» розпочався на Сумщині

На Сумщині відкрився Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019». На бізнес-форум завітали представники посольств та бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизької та Словацької республік, а також Грузії та Нігерії, які розглядали шляхи поглиблення співпраці з Сумщиною.

Рятувальники перевіряють табори в обласному центрі

Працівниками Сумського міського відділу Управління ДСНС України у Сумській області проводяться перевірки з підготовки до відкриття дитячих оздоровчих таборів відпочинку, а також таборів із денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть працювати в період літніх канікул.