Середа, 28 листопада 2018

На Сумщині за вбиту косулю браконьєр має сплатити 30 тисячі грн збитків

В Тростянецькому районі поліція затримала браконьєрів. Завдяки вчасному повідомленню про злочин, поліцейські швидко затримали двох браконьєрів. За вбиту в Гетьманському національному природному парку косулю близько тридцяти тисяч гривен вони повинні будуть сплатити державі та ще й понести кримінальну відповідальність.

Під час чергового обходу ділянок єгерь Гетьманського національного природного парку почув постріли з рушниці і зателефонував до поліції.

Прибувши на місце події, працівники Тростянецького відділу поліції застали двох чоловіків, що розбирали тушу косулі. Помітивши поліцейських, один з чоловіків спробував втекти, але правоохоронці швидко його наздогнали та змусили зупинитись.

Браконьєрами виявилися мешканці міста Тростянець 40-річний та 25-річний чоловіки, яких поєднувало спільне хобі – полювання. Про заборону полювання на території заповідника чоловіки знали, але все одно пішли на порушення закону. Поліція вилучила у любителів полювання на природо охоронюваній території дві гладкоствольні мисливські рушниці та набої до них.

«Наразі туша тварини передана до мисливського товариства, а вилучена зброя направлена на дослідження. Вже відомо, що обидві рушниці були належним чином зареєстровані, - коментує начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Кісільов.- Щодо самих браконьєрів відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 «Незаконне полювання» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією засобів полювання». Слідство триває.

Актуальні матеріали

Коммунальщики рассказали, какие лифты будут ремонтировать в первую очередь в 2019 году

По информации директора департамента инфраструктуры Сумского горсовета Григория Яременко, капремонт лифтов в сумских многоэтажках идет по графику, который был составлен и утвержден еще в начале года. На сегодня из запланированного в титульном списке 91 подъемника полностью закончены работы по 80,…

На Сумщині вже 28 років поспіль готують бджолярів

Бджоляр – професія загальнодержавного значення. Сьогодні в Україні таку спеціальність здобувають близько 400 учнів. Глинський професійний аграрний ліцей – єдиний навчальний заклад на Сумщині, де 28 років поспіль викладають бджільництво.

На рождественские праздники «Укрзалізниця» запускает дополнительный поезд на западную Украину

К праздникам «Укрзалізниця», учитывая повышенный спрос на билеты в города Западной Украины, назначит дополнительный поезд № 243/244 «Сумы - Ивано-Франковск, Ворохта».

В Сумах відкрили навчально-практичний центр для підготовки зварників

Участь у відкритті взяв голова облдержадміністрації Микола Клочко. За словами Миколи Клочка, сучасна галузь зварювального виробництва – одна з найбільш перспективних та затребуваних на ринку праці, оскільки без зварювання не обходиться практично жодне виробництво. Саме тому для забезпечення регіону високопрофесійними…