Четвер, 15 листопада 2018

Сумчане хотят помешать незаконной застройке Театральной площади

Экс-мэр Сум Геннадий призывает сумчан голосовать против незаконной застройки Театральной площади.

На сайте онлайн-петиций зарегистрировано обращение «Сохраним зеленую зону на Театральной площади!», ее подписали уже более 100 сумчан.

«Сумчане, не дадим уничтожить рекреацию, сохраним зеленую зону на Театральной площади! Требуем от Сумского городского совета немедленно прекратить строительство «богемного» ресторана на Театральной площади [начало улицы Герасима Кондратьева] и высадить на том месте деревья!

К сведению и учету при рассмотрении петиции на сессии Сумского городского совета: окончательное решение суда апелляционной инстанции от 18.03.2013 года, которое вступило в законную силу, по данной проблеме / спору ниже в pdf-файлах. Там же и фабула для тогдашнего главы Сумской областной государственной администрации.

http://minayev.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Остаточне_Рішення_Суду.pdf

http://minayev.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/Фабула_Маковой_Чмырю.pdf», - пишет автор петиции Минаев Геннадий Михайлович.

Дата начала сбора подписей: 14 ноября 2018 года. До конца сбора подписей осталось 45 дней. 

 Via dancor.sumy.ua

Актуальні матеріали

Взято під варту чоловіка, який організував незаконний обіг наркотичних речовин

За клопотанням прокуратури Сумської області затриманому за підозрою в незаконному обігові наркотичних засобів у понеділок, 20 травня 2019 року, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю звільнення під заставу в розмірі 153 тис. грн.

На Сумщині збільшено площу природно-заповідного фонду області на 825,33 га

Для успішної реалізації цілей Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року та «Програми охорони навколишнього природного середовища Сумської області на 2019-2021 роки» збільшено площу природно-заповідного фонду Сумської області на 825,33 га.

Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019» розпочався на Сумщині

На Сумщині відкрився Міжнародний бізнес-форум «SUMY INVEST BRIDGE - 2019». На бізнес-форум завітали представники посольств та бізнесу Білорусі, Казахстану, Киргизької та Словацької республік, а також Грузії та Нігерії, які розглядали шляхи поглиблення співпраці з Сумщиною.

Рятувальники перевіряють табори в обласному центрі

Працівниками Сумського міського відділу Управління ДСНС України у Сумській області проводяться перевірки з підготовки до відкриття дитячих оздоровчих таборів відпочинку, а також таборів із денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть працювати в період літніх канікул.