Четвер, 27 вересня 2018

За перелом челюсти мужчине придется заплатить собственной свободой

В Кролевецкое отделение полиции поступило сообщение от фельдшера одного из сел Кролевецкого района о том, что избили 44-летнего жителя этого села.

Во время проведения проверки по данному факту было установлено, что 18 августа, между вышеуказанным человеком и 28-летним жителем этого же села возник словесный конфликт, в ходе которого молодой человек ударил мужчину по лицу, в результате чего он получил телесные повреждения в виде перелома челюсти.

По данному факту сведения были внесены в Единый реестр досудебных расследований по ч. 1 ст. 122 УК Украины (умышленное средней тяжести телесное повреждение).

В настоящее время злоумышленнику сообщено о подозрении и уголовное производство направлено в суд, сообщает 05453. Санкция статьи предусматривает наказание в виде исправительных работ на срок до двух лет или ограничение свободы на срок до трех лет, либо лишение свободы на срок до трех лет.

Актуальні матеріали

"Червона лінія порятунку": понад 5 тисяч школярів Сумщини взяли участь у конкурсі до Дня донора

Переможців та учасників обласного літературного конкурсу для дітей та учнівської молоді «Червона лінія порятунку» привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Відтепер на Сумщині функціонує Бізнес Хаб

«Розвиток інфраструктури, спрямованої на підтримку місцевого бізнесу, є одним з пріоритетів обласної програми підтримки малого та середнього підприємництва, тож створення у м. Суми такої платформи наближає нас до формування системи допомоги підприємцям відповідно до цивілізованих європейських стандартів, – зазначив т.в.о.…

Понад 4 мільйона від держави отримала Тростянецька ОТГ на розвиток медицини

За словами голови Тростянецької ОТГ Юрія БОВИ, в цьому році Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням виділив Тростянцю державну субвенцію в сумі 4,2 мільйона гривень. З цих коштів майже 4 мільйона гривень буде спрямовано на переоснащення Тростянецької міської лікарні.

Ще одна ОТГ з`явилась на Сумщині

На сесії Конотопської міської ради було прийнято остаточне рішення про добровільне приєднання Підлипненської сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Конотоп. Підлипненська сільська рада ухвалила подібне рішення раніше, на сесії 30 травня 2019 року.

У сумського перевізника провели обшуки

Як повідомив сайт UA:Суми, у сумського нерегулярного перевізника – фірми «СанАвто» провели обшуки та вилучили документи. Діяли у рамках кримінального провадження, відкритого у квітні цього року. 

У Сумах жителям Добровільної не увімкнуть новий фонтан: мер вважає, що то не його справа

Про це повідомляє депутат Наталуха: «Кошти на утримання фонтану на Добровільній Олександр Лисенко та його команда не передбачила на 2019рік. Подякуємо їм».