Вівторок, 25 вересня 2018

В ДТП с участием маршрутки «Киев-Сумы» под Пирятином не обошлось без жертв

Стали известны некоторые подробности вчерашнего ДТП на Полтавщине, в котором пострадали 7 сумчан.

24 сентября в Пирятинском районе, на 156 км автодороги Киев-Харьков, водитель микроавтобуса «Мерседес Бенц 311», который двигался по маршруту Варшава-Сумы, гражданин П. 1983 года рождения, житель г. Сумы, не придерживался безопасного интервала и скорости движения и совершил столкновение с автомобилем автоцистерной «МАЗ-54328» под управлением водителя С. 1963 года, жителя г. Пирятин, который двигался впереди в попутном направлении. В результате ДТП водитель автомобиля «Мерседес Бенц 311» и 6 пассажиров получили травмы и были госпитализированы в Пирятинскую ЦРБ, где пассажирка В. 1971 года рождения, жительница г. Сумы, от полученных травм скончалась в реанимационном отделении больницы,, сообщили в управлении гражданской защиты полтавской облгосадминистрации.

Актуальні матеріали

Сумщину відвідують дипломати посольств країн – членів ЄС в Україні

Делегація дипломатів посольств країн – членів Європейського Союзу в Україні на чолі з керівником відділу політики Фабіо ДЕЛЛА П’ЯЦЦА та радником з політичних питань Представництва ЄС Рікарда БАРКЕЛІНА зустрілася з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ .

Стройки на территории школы № 12 – не будет

5 декабря судья Ковпаковского райсуда г. Сумы Ольга Катрич частично удовлетворила заявление Сумского горсовета и запретила арендаторам земельного участка возле школы № 12 проводить любые строительные работы, в том числе реконструкцию, до разрешения спора по существу, пишет Sumy.Today.

Сумські комунальники будуть боротися з ожеледицею за допомогою солі та гранвідсіву

Особливу зацікавленість у холодний сезон у сумчан викликає, чим все ж таки посипають дороги, аби мінімізувати надзвичайні ситуації. Про це розповіли спеціалісти КП “Шляхрембуд”.

На Сумщині презентували книгу «герої нашого часу: 19 історій ветеранів АТО»

Ініціатором і замовником видання стала облдержадміністрація. У виданні вміщено розповіді про жителів та уродженців Сумщини, які брали участь у боротьбі за свободу і незалежність України на полях неоголошеної війни у 2014-2018 роках та повернулися до мирного життя.

До Дня місцевого самоврядування у Сумському районі нагородили найактивніших депутатів

Самоврядування – основа сучасного демократичного суспільства, що керується принципами народовладдя, колегіальності та законності. Саме з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування у Сумській районній раді відбулись урочистості, на яких відзначили найактивніших та найстаранніших депутатів, працівників селищних, сільських та районної ради. Зокрема,…

Сумы лишь на пятом месте по размеру средней зарплаты по области

Среднемесячная зарплата штатного работника в Сумах в III квартале 2018 г. составила 8332 грн., что на 22,6% больше, чем в прошлом году. Об этом сообщает Главное управление статистики в Сумской области.

Горпинки, лопатки і паперові монети: в Сумах відкрилась виставка грошей

Від стародавніх монет до сучасних банкнот. В музеї історії Сумського педагогічного університету ім.Макаренка відкрилась виставка грошей. В експозиції представлені монети та банкноти від часів періоду скіфів до сучасних українських гривень. Їх надали музею випускники історичного факультету педуніверу.