Понеділок, 24 вересня 2018

В Сумской области задержали репетитора-педофила

В городе Глухов задержали репетитора, который на протяжении двух лет развращал свою несовершеннолетнюю ученицу. Такую информацию СМИ предоставили в пресс-службе прокуратуры Сумской области.

Как оказалось, в период с 2015 по 2017 годы мужчина проводил занятия с девушкой. Она призналась матери о том, что репетитор ее развращал, только после того, как занятия с ним был окончены. Также выяснилось, что мужчина загружал на планшет своей ученицы разнообразные файлы порнографического характера, среди которых оказались и файлы с участием детей.

В настоящее время педофил задержан в соответствии со ст. 208 УПК Украины. Его действия были квалифицированы сотрудниками правоохранительных органов, как по ч. 3 ст. 153 (насильственное удовлетворение половой страсти неестественным способом), ч. 2 ст. 156 (развращение несовершеннолетних) и ч. 4 ст. 301 (распространение изображений порнографического характера) УК Украины. Педофил был проинформирован о подозрении. Теперь осталось дело за малым. Полиция занимается подготовкой ходатайства в суд, относительно избрания ему меры пресечения в виде ареста. Если его вина будет доказана, мужчина попадет под заключение на срок от 10 до 15 лет.

Актуальні матеріали

"Червона лінія порятунку": понад 5 тисяч школярів Сумщини взяли участь у конкурсі до Дня донора

Переможців та учасників обласного літературного конкурсу для дітей та учнівської молоді «Червона лінія порятунку» привітав тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ.

Відтепер на Сумщині функціонує Бізнес Хаб

«Розвиток інфраструктури, спрямованої на підтримку місцевого бізнесу, є одним з пріоритетів обласної програми підтримки малого та середнього підприємництва, тож створення у м. Суми такої платформи наближає нас до формування системи допомоги підприємцям відповідно до цивілізованих європейських стандартів, – зазначив т.в.о.…

Понад 4 мільйона від держави отримала Тростянецька ОТГ на розвиток медицини

За словами голови Тростянецької ОТГ Юрія БОВИ, в цьому році Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням виділив Тростянцю державну субвенцію в сумі 4,2 мільйона гривень. З цих коштів майже 4 мільйона гривень буде спрямовано на переоснащення Тростянецької міської лікарні.

Ще одна ОТГ з`явилась на Сумщині

На сесії Конотопської міської ради було прийнято остаточне рішення про добровільне приєднання Підлипненської сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Конотоп. Підлипненська сільська рада ухвалила подібне рішення раніше, на сесії 30 травня 2019 року.

У сумського перевізника провели обшуки

Як повідомив сайт UA:Суми, у сумського нерегулярного перевізника – фірми «СанАвто» провели обшуки та вилучили документи. Діяли у рамках кримінального провадження, відкритого у квітні цього року. 

У Сумах жителям Добровільної не увімкнуть новий фонтан: мер вважає, що то не його справа

Про це повідомляє депутат Наталуха: «Кошти на утримання фонтану на Добровільній Олександр Лисенко та його команда не передбачила на 2019рік. Подякуємо їм».