Неділя, 12 серпня 2018

Сумским пограничникам только стрельбой удалось остановить прорывающийся через границу автомобиль

В Краснопольском районе Сумской области пограничники пресекли попытку прорваться через украино-российскую границу автомобиля УАЗ с российским номерами.

На требование украинских пограничников водитель автомобиля УАЗ, движущийся со стороны России, отказался останавливаться. Водитель резко нажал на педаль газа, рванув с места для досмотра автомобилей, только чудом один из пограничников не попал под колеса автомобиля. После такого поведения правонарушителя пограничным отрядом было принято решение применить предупредительные выстрелы в воздух, но водитель по-прежнему не среагировал.

Далее с целью остановить автомобиль было произведено несколько выстрелов по колесам УАЗ. После того, как одно из колес начало спускать водитель автомобиля понял, что скорость существенно снижается, поэтому он на ходу выпрыгнул из машины, после чего скрылся в неизвестном направлении. Пограничники тщательно осмотрели транспортное средство, обнаружив в кузове 50 тюков с одеждой, а также пакеты с бижутерией, наручными часами. В настоящее время поиски правонарушителя продолжаются.

Актуальні матеріали

На Сумщині горів будинок

Сьогодні пів на п'яту ранку  до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Пушкіна в с. Макове Шосткинського району. На місце події було направлено відділення чергових караулів 4-ї та 5-ї Державних пожежно-рятувальних частин.

З'явилися деталі бесіди Філарета з Порошенком про автокефалію УПЦ

Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав президента Петра Порошенка із рішенням Синоду Вселенського Патріархату щодо автокефалії.

Юний рятівник: на Сумщині хлопчик врятував братика із пожежі

Ця історія трапилась у м.Ворожба Білопільського району. 12 жовтня о 21:34 до Служби порятунку “101” надійшла інформація про пожежу в одному із помешкань багатоквартирного одноповерхового будинку на вул.Перемоги. Вже через 5 хв. на місце прибув черговий караул 41-го державного пожежно-рятувального…

«Ваше ім’я золотими літерами вписане в історію України, – єпископ Іларіон

Такими словами до Президента України Петра ПОРОШЕНКА звернувся Єпископ Едмонтонський Української Православної Церкви в Канаді Іларіон, відзначивши провідну роль Глави нашої держави у процесі об’єднання православних християн та створенні єдиної помісної православної церкви.

Сумщина розпочала опалювальний сезон

Під час апаратної наради начальник Департаменту ЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ повідомив про підключення опалення в закладах  соціальної сфери.

Учасники АТО отримали накази про надання у власність земельних ділянок на території РЛП «Сеймський»

Ця подія стала можлива завдяки спільній роботі Сумської обласної державної адміністрації, депутатів Сумської обласної ради, фахівців Головного управління Держгеокадастру у Сумській області, науковців та громадськості.

На Сумщині учасники АТО забезпечуються дровами

Як повідомив під час апаратної наради директор Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ, на обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 10905 учасників бойових дій в АТО (162 з них мають статус інваліда війни), 8 учасників війни та 267…