Неділя, 12 серпня 2018

Сумским пограничникам только стрельбой удалось остановить прорывающийся через границу автомобиль

В Краснопольском районе Сумской области пограничники пресекли попытку прорваться через украино-российскую границу автомобиля УАЗ с российским номерами.

На требование украинских пограничников водитель автомобиля УАЗ, движущийся со стороны России, отказался останавливаться. Водитель резко нажал на педаль газа, рванув с места для досмотра автомобилей, только чудом один из пограничников не попал под колеса автомобиля. После такого поведения правонарушителя пограничным отрядом было принято решение применить предупредительные выстрелы в воздух, но водитель по-прежнему не среагировал.

Далее с целью остановить автомобиль было произведено несколько выстрелов по колесам УАЗ. После того, как одно из колес начало спускать водитель автомобиля понял, что скорость существенно снижается, поэтому он на ходу выпрыгнул из машины, после чего скрылся в неизвестном направлении. Пограничники тщательно осмотрели транспортное средство, обнаружив в кузове 50 тюков с одеждой, а также пакеты с бижутерией, наручными часами. В настоящее время поиски правонарушителя продолжаются.

Актуальні матеріали

Голова Сумської ОДА анонсував відкриття Центру сучасних агродосліджень на Сумщині

Днями в ефірі телеканалу СТС у передачі «Даю слово» голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив про відкриття Центру сучасних агродосліджень 19 квітня.

Сумчан попереджають про відповідальність за порушення на виборах

Фахівці юстиції, впроваджуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», нагадають виборцям про види порушень під час голосування та відповідальність, передбачену за їх скоєння.

«Доступна, якісна медицина у сільській місцевості»: 13 новеньких авто закупили для сільських амбулаторій

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

Рейтингова інтрига – розрив між кандидатами стрімко скорочується

Про це говорять дані соціології центру імені Михайла Драгоманова. У свіжому опитуванні – серед тих, хто визначився з вибором і точно прийде на дільниці, Володимиру Зеленському готові віддати голоси 54 відсотки респондентів, Петру Порошенку – понад 44 відсотки.

Жительку Шостки Паладич Оксану оголошено в розшук

Тридцятишестирічна жителька Шостки Паладич Оксана Генадіївна пішла з дому 11 квітня до крамниці і не повернулась, її місце перебування досі залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати зниклу жінку і розраховує на допомогу небайдужих громадян.