Понеділок, 06 серпня 2018

После посещения парка «Сказка» ребенок оказался на больничной койке

За выходные в областную детскую больницу в результате несчастных случаев попали сразу двое детей.

4 августа 7-летний сумчанин был госпитализирован в нейрохирургическое отделение с ЗЧМТ и ушибленной раной головы. Травмы он получил на территории детского парка "Сказка", упав аттракциона "Канатная дорога".

На следующий день в реанимацию попала 3-летняя девочка, жительница Сум, по недосмотру взрослых отравившаяся таблетками от глистов.

via shans.com.ua

Актуальні матеріали

На Сумщині презентували сучасну поліклініку на колесах

Як повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО, пересувний лабораторно-діагностичний комплекс, придбаний за кошти європейського проекту та обласного бюджету, курсуватиме віддаленими селами області, де не вистачає медпрацівників.

В 2018-му дорожники відновили вдвічі більше доріг, ніж у минулому році

Протягом будівельного сезону року, що минає, Службою автодоріг у Сумській області відновлено 86,2 км доріг, з яких 64,4 км автодоріг державного значення (це вдвічі більше, ніж у минулому році – 28,6 км доріг державного значення).

Сумська облрада прийняла Бюджет-2019

Бюджет області на 2019 рік прийнято. Не відстаючи від Верховної Ради, депутати Сумської облради, не чекаючи нового року, затвердили головний кошторис області. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Перший заступник голови ОДА Вадим Акпєров.

В Сумах назвали переможців І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Цього року 17 учителів демонстрували свій професійний рівень у таких номінаціях: «Географія», «Онови здоров'я», «Учитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Французька мова».