Четвер, 02 серпня 2018

В Сумах застрелен экс-кандидат в мэры

Сегодня вечером, 2 августа, Анатолия Жука нашли во дворе собственного дома на улице Л. Толстого с двумя пулевыми ранениями, в голову и спину, оказавшимися смертельными.

На месте сейчас работает оперативная группа, прокуратура пока комментариев не дает.

Анатолий Жук до недавних пор возглавлял департамент земельных ресурсов Сумского горсовета, в 2014 году баллотировался в мэры Сум, был депутатом городского совета предыдущего созыва.

В последнее время был в оппозиции к команде нынешнего мэра Сум Александра Лысенко.

via dancor.sumy.ua

Актуальні матеріали

Народний депутат Артур Герасимов відвідав Сумщину

Народний депутат України VIII скликання, голова парламентської фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов з робочим візитом побував на Сумщині. Нардеп говорить, що вперше у Сумах, але точно ще сюди повернеться.

Суми з робочим візитом відвідає Володимир Зеленський?

Про це пише на своїй сторінці в Facebook експерт з гуманітарної та молодіжної політики, тренер, публіцист, екс-начальник управління у справах молоді та спорту Сумської ОДА Віктор Бобиренко.

Черговий порив водомережі ліквідовують в Сумах

Для проведення робіт із усунення водопровідної аварії по вул. Водна, 65/2 сьогодні, 18 липня, з 09:45 припинено водопостачання будинків: — №№ 65/1, 65/2, 65/3 по вул. Водна; — від № 84 по № 95 по вул. Карбишева. Після завершення аварійно-ремонтних…

На Іллінській знову ДТП

15 липня близько 14:30 працівники Сумської РДА, що знаходиться в кінці вулиці Іллінської, біля автовокзалу, почули звуки різкого тормозінн та удару. 

Два водії у нетверезому стані намагались дати хабар поліцейським за останню добу

За останню добу тільки в Глухові поліцейським водії пропонували 5000 гривень та 100 доларів США, за те, що вони «закриють очі» на керування ними транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські на пропозиції не пристали, а ось порушникам доведеться тепер…