Понеділок, 30 липня 2018

Как-то не по-родственному: в Шостке мужчина обокрал свою куму

Ноутбук и духи украл у своей кумы ранее судимый 38-летний житель Шостки. Работникам полиции, которые разоблачили его в совершении кражи, свой поступок объяснил просто: хотел разжиться деньгами. Теперь ему снова придется предстать перед судом.

В полицию с заявлением о краже обратилась 34-летняя жительница Шостки. Женщина рассказала правоохранителям, что неизвестный проник в ее квартиру и похитил оттуда ноутбук и женские духи. Прибывшие на место происшествия полицейские выяснили, что порядок в доме не был нарушен, а двери были открыть оригинальным ключом.

«Проведя ряд первоочередных оперативных мероприятий и подробно опросив заявителя, наши сотрудники установили подозреваемого, — рассказывает Валерий Строкач, начальник Шосткинского отдела полиции. — Им оказался ранее судимый 38-летний кум заявительницы. Для выяснения всех обстоятельств его доставили в отдел полиции, где он признался в содеянном ».

По словам мужчины, когда потерпевшая была у них в гостях и общалась с его женой, он похитил ключи от квартиры женщины. Под вымышленным предлогом отлучился из дома и обокрал квартиру.

Вернувшись, тайком вернул ключи на место, а похищенные вещи спрятал.

Правоохранители изъяли похищенное и вернули владелице. В отношении подозреваемого открыли уголовное производство по признакам ч. 3 ст. 185 Уголовного кодекса Украины «Кража», которое уже направлено в суд. За содеянное ему грозит до шести лет лишения свободы.

Актуальні матеріали

Сумські теплові монополісти, або чи вирішиться питання опалення у частині міста Суми?

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО після доповіді керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО на апаратній нараді про результати наради в НКРЕКП щодо подальшої роботи Котельні Північного промвузла у м. Суми наголосив на тому, що жителі обласного центру не можуть критично залежати від…

Сумчане убирали о.Чеха

"Наше прекрасное озеро Чеха и его территория стали чище на 45 пакетов мусора", - пишет на своей страничке Facebook сумчанка Марина Проценко.  

Пам'яті Діллі: в СумДПУ встановили меморіальну дошку на честь Андрія Кривича

Відкриття меморіальної дошки в пам'ять про Героя України Андрія Кривича у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка відбулося в День українського Добровольця. Почесне право відкрити меморіальну дошку, було надано матері Андрія. Увіковічити пам'ять про Діллі зібрались близькі, побратими, студенти, представники…

Відомчими відзнаками нагородили бійців спецроти поліції «Суми»

На урочистостях з нагоди Дня українського добровольця в Бахмуті, що на Донеччині, заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян та заступник Голови Національної поліції Ігор Клименко вручили відомчі нагороди 123 працівникам різних підрозділів поліції України, що нині несуть службу в зоні ООС. Серед…

Запобіжний захід обрали для заступника міського голови

Сьогодні у Зарічному райсуді Сум розглядали клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у виді особистого зобов'язання заступнику мера Сум Олександру Журбі. Його підозрюють у невиконанні чи неналежному виконанні службовою особою  своїх обов'язків через несумлінне ставлення до них, що призвело до…

Обласний прокурор нагородив переможців другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт

15 березня 2019 року в прокуратурі Сумської області відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів.