Вівторок, 10 липня 2018

В Ахтырском районе снова порыв нефтепровода

На территории Кардашивского сельского совета Ахтырского района снова порыв нефтепровода, говорится на сайте Госэкоинспекции Сумской области.

По информации, поступившей 07.07.2018 телефонной связью от НГДУ «Ахтырканефтегаз», 06.07.2018 около в 16:30 на землях Кардашивского сельского совета Ахтырского района было обнаружено загрязнение трех смежных земельных участков, засеянных кукурузой, которое произошло в результате разгерметизации на нефтесборных коллекторе «ГЗУ-3 - КЗоТ Бугры».

Специалистами Инспекции осмотрено место аварии, отобраны пробы почвы для проведения лабораторных исследований. Площадь загрязнения составляет 1245 м2. Предприятие сообщило, что на 07.07.2018 нефтепровод было загерметизирован, загрязнение локализовано, проведен сбор нефтепродуктов механическими и ручными средствами, места загрязнения обрабатываются биодеструкторами нефтяных загрязнений. Работы проводятся собственными силами по Плану ликвидации аварийных ситуаций (ПЛАС).

Актуальні матеріали

Голова Сумської ОДА анонсував відкриття Центру сучасних агродосліджень на Сумщині

Днями в ефірі телеканалу СТС у передачі «Даю слово» голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив про відкриття Центру сучасних агродосліджень 19 квітня.

Сумчан попереджають про відповідальність за порушення на виборах

Фахівці юстиції, впроваджуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», нагадають виборцям про види порушень під час голосування та відповідальність, передбачену за їх скоєння.

«Доступна, якісна медицина у сільській місцевості»: 13 новеньких авто закупили для сільських амбулаторій

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

Рейтингова інтрига – розрив між кандидатами стрімко скорочується

Про це говорять дані соціології центру імені Михайла Драгоманова. У свіжому опитуванні – серед тих, хто визначився з вибором і точно прийде на дільниці, Володимиру Зеленському готові віддати голоси 54 відсотки респондентів, Петру Порошенку – понад 44 відсотки.

Жительку Шостки Паладич Оксану оголошено в розшук

Тридцятишестирічна жителька Шостки Паладич Оксана Генадіївна пішла з дому 11 квітня до крамниці і не повернулась, її місце перебування досі залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати зниклу жінку і розраховує на допомогу небайдужих громадян.