Вівторок, 10 липня 2018

Сумчане бью в набат: канализационные стоки текут в Псел?

Вчера на Горячую линию Государственной экологической инспекции в Сумской области поступило обращение от жителя Сум, который сообщил о попадании канализационных стоков на рельеф местности в результате их утечки.

В ходе рассмотрения данного обращения с выездом на место факт утечки сточных вод из поврежденного канализационного колодца на расстоянии около 20 м от дома по ул. Ивана Харитоненко, 11 и попадания их на рельеф местности подтвердился.

Проследить движение потока и отобрать пробы воды и почвы не представлялось возможным по причине ограниченного доступа к этой территории (установлен забор).

С целью немедленной ликвидации утечки нечистот и недопущения загрязнения окружающей среды инспекцией направлено письма Сумскому городскому совету и в КП «Горводоканал», поскольку, учитывая рельеф местности, не исключается вероятность попадания канализационных стоков в дальнейшем в р. Псел.

via dancor.sumy.ua

Актуальні матеріали

Голова Сумської ОДА анонсував відкриття Центру сучасних агродосліджень на Сумщині

Днями в ефірі телеканалу СТС у передачі «Даю слово» голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив про відкриття Центру сучасних агродосліджень 19 квітня.

Сумчан попереджають про відповідальність за порушення на виборах

Фахівці юстиції, впроваджуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», нагадають виборцям про види порушень під час голосування та відповідальність, передбачену за їх скоєння.

«Доступна, якісна медицина у сільській місцевості»: 13 новеньких авто закупили для сільських амбулаторій

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

Рейтингова інтрига – розрив між кандидатами стрімко скорочується

Про це говорять дані соціології центру імені Михайла Драгоманова. У свіжому опитуванні – серед тих, хто визначився з вибором і точно прийде на дільниці, Володимиру Зеленському готові віддати голоси 54 відсотки респондентів, Петру Порошенку – понад 44 відсотки.

Жительку Шостки Паладич Оксану оголошено в розшук

Тридцятишестирічна жителька Шостки Паладич Оксана Генадіївна пішла з дому 11 квітня до крамниці і не повернулась, її місце перебування досі залишається невідомим. Поліція вживає всіх заходів, аби розшукати зниклу жінку і розраховує на допомогу небайдужих громадян.