Понеділок, 09 липня 2018

ЖЕК "Рембуд" з місцевим управлінням благоустрою вже місяць вирішують, хто буде обслуговувати маленький смітничок

Про це пише місцевий житель Євген Тітаренко на свої сторінці в Facebook:

 

"Вже місяць Управління благоустрою та ЖЕК Рембуд вирішують хто те буде прибирати.. 
Героїв Крут, 64. @Руслан Голоперов? Тендер проводите, чи ще можливо щось? Ольга Волошина, може Ви допоможете?".

Представники ЖЕКу впевнені, що прилегла територія будинку №64 по вул. Героїв Крут не в їх "компетенції". Проте запевняють, що ситуації контролюють, консультуються з управлінням інспекції благоустрою міста Суми, а смітник незабаром буде прибрано..

Чому консультації тривають вже місяць - пояснити не змогли.

Актуальні матеріали

В ОДА спростували чутки про скасування декретної відпустки та виплат

Про безпідставність чуток щодо відміни декретних виплат при користуванні послугами муніципальної няні у ефірі UA:Суми та обласного радіо говорила тимчасово виконуюча обов'язки директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА.

Сумским курильщикам на заметку: в следующем году пачка сигарет подорожает еще на 5 грн

Верховная Рада в первом чтении поддержала решение правительства на 9% ускорить рост акцизов на сигареты. Ранее ежегодное повышение составляло 20%. Сейчас предлагают, чтобы к этому показателю добавляли уровень инфляции. В правительстве говорят, что это позволит пополнить госбюджет и уменьшить количество…

Благодаря волшебному пинку Президента Украины, часть жителей Смелы уже с теплом

Почему-то местные власти работают только благодаря пинкам сверху. Только вчера Президент Петр Порошенко дал поручение немедленно обеспечить жителей Смелы теплом, как  сегодня мер Смелы рапортует, що 60% домов уже подключены к отоплению.

Акція "День поспішайок" вперше пройде в Сумській області

У 2009 році Європейським фондом по догляду за новонародженими дітьми було ініційовано відзначення «Дня передчасно народженої дитини», який українські лікарі назвали «День поспішайок». Цього року і Сумщина вперше долучилася до всесвітньої акції, спрямованої на допомогу та підтримку сім’ям з передчасно…