П'ятниця, 06 липня 2018

Новый фонтан от «Горводоканала» в центре Сум

В сети набирает популярности видео, опубликованное горожанином Валерием Мирончиком, на котором видно, как из-под земли бурлит под напором вода. Инцидент произошел вчера, 5 июля в 23:10 на улице Петропавловская, в районе ЦУМа.

По словам Валерия Мирончика, поразил ответ диспетчер «Горводоканала» (700-168). Женщина сообщила, что это контролируемая промывка пожарных гидрантов и поблагодарила за неравнодушие.

Актуальні матеріали

Сміттєвоз не роз’їхався з тролейбусом

21 лютого близько 10:30 на перехресті вулиць Харківська – Охтирська сталася ДТП: водій сміттєвозу допустив зіткнення з тролейбусом № 261, що курсував із ДЕПО за маршрутом № 1. В результаті аварії у тролейбуса пошкоджений лівий покажчик повороту.

Юна еліта Сумщини отримала нагороди від обласної влади

45 найкращих учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області упродовж 2019 року щомісячно отримуватимуть по 1050 гривень стипендії голови облдержадміністрації.

Ще один учасник АТО на Сумщині отримає матеріальну допомогу на придбання власного житла

У рамках робочої поїздки до Великописарівського району голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів особистий прийом громадян, де було позитивно вирішене питання щодо фінансової допомоги учаснику АТО.