Понеділок, 02 липня 2018

В ливень с открытым заржавевшим люком – вот он сервис по-сумски за 5 грн

На выходных в Сумах прошли хоть и кратковременные, но обильные осадки. Как оказалось от проливного дождя в сумских маршрутках лучше не прятаться. Так, пользователь соцсети Дмитрий Зимин на своей странице в Facebook рассказал, какой «замечательной» во время летнего дождя оказалась поездка в маршрутке №19, ВМ2654АА.

По словам Дмитрия Зимина, во время движения маршрутки начался проливной дождь. В автомобиле был открыт люк, который закрыть не смогли даже несколько взрослых мужчин. На требование пассажиров остановить машину и закрыть, ответ водителя впечатлил – «Вам надо, вы и закрывайте!».

«Вот такой сервис за 5 грн.! Вот так по информации одного из пассажиров, не только доехали, но и приняли душ. Сумы, это – Европа!», – подытожил автор поста.

Актуальні матеріали

Сільські громади в Сумській області отримали автомобілі для сімейних лікарів

Для 13 сільських амбулаторій, які будуються наразі в області, за державні кошти придбано 13 нових повнопривідних автомобілів загальною вартістю 6 млн. 266 тисяч гривень.

На Сумщині відкрили центр сучасних агродосліджень

Відтепер аграрії Сумщини та інших областей України мають змогу отримати весь спектр агрохімічних досліджень, що забезпечать плановий рівень врожайності сільськогосподарських культур.

На Сумщині обіцяють заморозки

Погода у п'ятницю, 19 квітня, була майже по-весняному теплою та сонячною. Трохи менше пощастить в наступні дні – синоптики попереджають про заморозки. 20-22 квітня в Сумській області та Сумах очікуються сильні заморозки в повітрі до -3 градусів.

Голова Сумської ОДА анонсував відкриття Центру сучасних агродосліджень на Сумщині

Днями в ефірі телеканалу СТС у передачі «Даю слово» голова Сумської ОДА Микола Клочко повідомив про відкриття Центру сучасних агродосліджень 19 квітня.

Сумчан попереджають про відповідальність за порушення на виборах

Фахівці юстиції, впроваджуючи всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!», нагадають виборцям про види порушень під час голосування та відповідальність, передбачену за їх скоєння.