Середа, 27 червня 2018

Житель Тростянеччини вирощував коноплю на власному подвір’ї

В ході загальнодержавної операції «Мак 2018» тростянецькі поліцейські викрили 39-річного місцевого жителя, який на власному подвір’ї вирощував коноплі. Нарковмісні рослини правоохоронці знищили, а їх власника притягли до кримінальної відповідальності.

Інформація про чоловіка, що може зберігати наркотики, до дільничного Тростянецького відділення поліції надійшла від місцевих жителів. Це вирішили перевірити та навідались до 39-річного чоловіка з санкціонованим обшуком.

«Господарем виявився місцевий житель, у якого на території домоволодіння працівники поліції виявили незаконний посів конопель у кількості 31 рослина з ознаками культивації, - коментує Ігор Кісільов, начальник Тростянецького відділення поліції. – Сам власник своєї провини не заперечує, пояснює, що насіяв для себе, аби потім вживати».

Наркопосів правоохоронці знищили, а кущі конопель направили на експертизу. За конопляний врожай за ч.1 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України чоловіку загрожує до трьох років обмеження або позбавлення волі.

Керівництво відділення поліції звертається з проханням до всіх небайдужих мешканців міста та району, з проханням повідомляти про місця, де зростають наркомісткі рослини, або про осіб, які займаються їх культивацією, за телефонами чергової частини: 0503079792, 5-12-02, або на лінію «102». Анонімність гарантується!

Актуальні матеріали

Понад 5 мільйонів гривень отримали аграрії Сумщини від держави

Сільськогосподарські підприємства області активно скористалися Державною програмою «Фінансова підтримка сільгостоваровиробників» за напрямком «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

На Сумщині вода нормальної якості, яка не потребує очищення хлором

Саме тому жителі області, в тому числі й обласного центру, не відчують незручностей через припинення роботи найбільшого в Україні виробника рідкого хлору ПАТ «Дніпроазот»

Наразі триває реконструкція мосту через річку Ворскла у селі Климентове на трасі Охтирка – Суми

За словами начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира ДУДЧЕНКА, на реконструкцію мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава заплановано 99 мільйонів гривень, із них 12 мільйонів гривень – це «митні кошти», виділені з обласного бюджету, решта – кошти державного бюджету.

Лихие 90-ые возвращаются: преподаватель вуза на Сумщине требовала взятку за поступление ребенка

Ахтырской местной прокуратурой совместно с Управлением защиты экономики в Сумской области и Ахтырским отделом полиции в среду, 18 июля 2018 года, задокументирован факт получения 2 тыс. грн неправомерной выгоды преподавателем Ахтырского колледжа.

Питання щодо перезатарювання пестицидів, які знаходяться на території КСП «Тепличний» у Сумах, нарешті зрушило з мертвої точки

Про це повідомив на нараді щодо перезатарювання пестицидів заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров.