Четвер, 14 червня 2018

Мережу приголомшили фото викладача-деспота з Сумщини, після уроків якого діти ладні накладати на себе руки

Сумська громадська активістка, журналістка Інна Панченко зі своєї сторінки в соцмережі Facebook звернулася до правоохоронних органів розібратися в кричущій ситуації, яка сталася у школі села Терни на Сумщині, де, за словами журналістки, працюють справжні деспоти.

Інна Панченко опублікувала фото та відео, на яких вчитель географії Рзянін Дмитро Миколайович застосовує насилля до дітей серед уроку. «Це лише мізерна частина того, що дозволяє собі у процесі навчання дітей цей покидьок!», – написала Інна Панченко. Вона додає, що під час одного з чергових таких рукорозпускань цей чоловік на відстані розведених рук з усієї сили звів двох учнів лобами, від чого обоє отримали гематоми та струси мозку. А після чергового такого навчально-виховного процесу одного з хлопчиків знімали з петлі під час уроків в результаті спроби повішення прямо у стінах школи. Інна Панченко розповідає, що покриває весь цей страшний злочин, що переріс у звичну систематичність відповідальна за все, що робиться у школі – директор Тернівської ЗОШ Виноградов Олександр Григорович, з яким у вчителя давні дружні стосунки.

Рідні учнів вже два місяці не можуть добитися правди. Поліція не вбачає у даних діях складу злочину, адже зі слів географа все це – наочна частина учбового процесу, такі собі інноваційні технології. Інна Панченко задається питанням, навіщо ж нам тоді така поліція? Чи мало дитячих скалічених доль і навіть смертей в Україні? Чи мало горя принесла ця псевдореформа, знищивши всю структуру правоохоронної системи? Журналістка звернулася до поліції, прокуратури Сумської області, до начальника управління освіти, чиновників всіх рівнів та до всіх небайдужих, хто хоче і може вплинути на ситуацію.

Жінка вимагає звільнення директора навчального закладу. Звільнення вчителя-садиста. Покарання винних згідно чинного законодавства з позбавленням права будь-коли обіймати займані посади та наближатися у ході трудового процесу до дітей.

Актуальні матеріали

Очільник області ініціює перед владою міста Суми створення Меморіалу Слави борців за Україну

Про це Микола Клочко повідомив журналістам під час брифінгу. Облдержадміністрація готує на ім’я міського голови м. Суми Олександра Лисенка Клопотання щодо створення такого Меморіалу. Разом із тим до 20 серпня має бути повністю облаштована Алея Слави на Центральному кладовищі, і…

Замість проїзних квитків директор "Електроавтотрансу" Однорог вирішив продавати шаурму

Директор КП «Електроавтотранс» свідомо лукавив, коли запевняв, що вивіска фаст-фуду на кіоску для продажу тролейбусних і автобусних квитків біля McDonald’s зявилася помилково. На цьому тижні в ньому таки стали продавати шаурму. Нагадаємо, що наприкінці травня ЗМІ повідомили, що на одному з кіосків…

В Сумському районі продовжується капітальний ремонт доріг

У селищі Хотінь Сумського району тривають ремонтні роботи на центральній дорозі. Це вже другий етап, у ході якого компанія “РОАД КОНСТРАКШН” ремонтує дві ділянки довжиною близько 500 і 950 метрів.

Чи впливатимуть доходи офіційно розлучених осіб на отримання субсидії?

Фахівці пояснюють: якщо подружжя розлучене і не має неповнолітніх дітей, то ні чоловік, ні дружина не повинні відображати в декларації своїх «колишніх», які зареєстровані і проживають окремо.

Осторожно: в сумских троллейбусах обворовывают

12 июня в троллейбусе, следовавшем по маршруту №5, журналиста издания «Ваш шанс» Максима Новикова попытались обворовать две женщины. Дело было так. В 7.30 в салоне троллейбуса было много людей. Все спешили на работу. В какой-то момент женщина, стоявшая за спиной,…

У Сумах знову поганяли «стихійників»

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів спільно з представниками виконавчої служби, поліції та адміністративної комісії сьогодні провели рейд середмістям із метою виявлення та припинення стихійної торгівлі.