Понеділок, 14 травня 2018

Риба з Косівщінского водосховища небезпечна для здоров'я

Про це заявив Олександр Уваров, заступник начальника держекоінспекції в Сумській області, коментуючи питання перевірок ринків на предмет продажу незаконно виловленої риби.

«Виявлено вже близько 20 порушень. Матеріали передані до суду. Хочу додати, що це - не примха контролюючих органів. Справа в тому, що є такі водойми, на яких ловлять браконьєрів. Наприклад, Косівщинське водосховище. У ньому мікробіологія води жахлива, і риба, яку там браконьєри виловлюють і продають, несе пряму загрозу життю і здоров'ю людей », - пояснив еколог.

Актуальні матеріали

Стало известно, где в Сумах появятся первые платные парковки

Сумской горисполком снова пытается организовать в городе платные парковки, для чего планирует провести конкурс на определение операторов этого рынка. По словам начальника отдела транспорта Сергея Яковенко, на конкурс собираются выставить семь площадок – три в районе Центрального рынка, по одной…

У закладах профтехосвіти та вишах Сумщини запроваджують елементи дуальної освіти

Про це під час апаратної наради повідомила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА. За її словами, Уряд України 19 вересня затвердив Концепцію дуальної освіти, що має на меті об’єднати роботу та навчання в професійно-технічній та вищій освіті.

В Сумской области задержали репетитора-педофила

В городе Глухов задержали репетитора, который на протяжении двух лет развращал свою несовершеннолетнюю ученицу. Такую информацию СМИ предоставили в пресс-службе прокуратуры Сумской области.

В Сумах хотят ввести круглосуточное видеонаблюдение за мусорными контейнерами

Мэр Сум Александр Лысенко сегодня, 24 сентября, на аппаратном совещании дал поручение директору департамента инфраструктуры города Григорию Яременко и представителям перевозчиков мусора проработать вопрос установки систем видеонаблюдения у контейнерных площадок.