П'ятниця, 12 січня 2018

За використання петард та знущання над тваринами можна загриміти за грати

Кілька днів тому країну приголомшила новина, яка з’явилася на одному із центральних телеканалів, про те, що у столиці група молоді чи дітей прив’язали петарду під хвоста собаці й підпалили. Від наслідків вибуху тварина загинула у страшних муках, ідеться в сюжеті ТСН. На жаль, не є поодинокими випадки знущання над тваринами і на Сумщині, тим паче в сезон новорічних та різдвяних свят, коли від вибухів петард бездомним тваринам доводиться шукати прихистку в підвалах та під'їздах. 

Пес на ім’я Буба жив на ринку тривалий час і був улюбленцем продавців. Собаку називають розумною та доброю. Буба вважав, що люди добрі, тому не тікав від компанії підлітків, які підманили його новорічного вечора. «Група підлітків прив’язала петарду до хвосту собаки та підірвала цю петарду», - розповіла зоозахисниця Оксана Костюкевич. Від болю пес сховався в підвал будинку. Рятівники, які приїхали його діставати, були приголомшені побаченим. «Там буквально кишки назовні стирчали», - каже один із них.

Цей випадок обурив не лише зоозахисників, а й звичайних жителів району, які звернулися до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу. Як розповіла в соцмережі киянка Вікторія Гвоздикова, у справі Буби прокуратура відкрила кримінальну справу. Жінка впевнена, що цієї б перемоги не було, якби не було активної позиції журналістів та громадськості. «Такого резонансу не очікували», – написала Вікторія Гвоздикова. На разі активістка звертається з проханням, до всіх, хто цікавиться долею Буби і просто не байдужих – підписати звернення щодо заборони петард, адже вони часом стають знаряддям убивств та й не час зараз, щось святкувати.

Актуальні матеріали

Педагога із Сумщини відзначили у Верховні Раді

Уже не вперше на Всеукраїнському рівні відзначаються досягнення педагогів Сумщини. Ось і нещодавно була визнана робота ще одного вчителя. Верховна Рада України ухвалила Постанову «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів».

В Сумах 25-й маршрут может остаться без перевозчика

Вчера на сайте Сумского горсовета появился проект решения о разрыве договора про организацию перевозки пассажиров на городских автобусных маршрутах общего пользования по маршруту №25 «Добровольная – Интернационалистов» с перевозчиком «Согор».

Покрокова інструкція для сумчан: готуємося обирати свого сімейного лікаря

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Як обрати сімейного лікаря - далі у…

Сумские лесхозы перевыполнили план по продаже елок

Заканчиваются новогодние праздники, и лесные хозяйства области подводят итоги елочных продаж. Сумские лесхозы областного управления лесного хозяйства, а их у нас в области 12, продали почти 51,5 тыс. елок и сосен и выполнили свои плановые обязательства на 109%.

На «Бабусиному подвір’ї» чекають на ваші ялинки

Хвойні, які вже «відпрацювали» на зимові свята жителям обласного центру пропонують не викидати, а віднести до контактного зоопарку, який знаходиться в дорослому парку. Там дерева слугуватимуть кормом для тварин.