П'ятниця, 12 січня 2018

За використання петард та знущання над тваринами можна загриміти за грати

Кілька днів тому країну приголомшила новина, яка з’явилася на одному із центральних телеканалів, про те, що у столиці група молоді чи дітей прив’язали петарду під хвоста собаці й підпалили. Від наслідків вибуху тварина загинула у страшних муках, ідеться в сюжеті ТСН. На жаль, не є поодинокими випадки знущання над тваринами і на Сумщині, тим паче в сезон новорічних та різдвяних свят, коли від вибухів петард бездомним тваринам доводиться шукати прихистку в підвалах та під'їздах. 

Пес на ім’я Буба жив на ринку тривалий час і був улюбленцем продавців. Собаку називають розумною та доброю. Буба вважав, що люди добрі, тому не тікав від компанії підлітків, які підманили його новорічного вечора. «Група підлітків прив’язала петарду до хвосту собаки та підірвала цю петарду», - розповіла зоозахисниця Оксана Костюкевич. Від болю пес сховався в підвал будинку. Рятівники, які приїхали його діставати, були приголомшені побаченим. «Там буквально кишки назовні стирчали», - каже один із них.

Цей випадок обурив не лише зоозахисників, а й звичайних жителів району, які звернулися до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу. Як розповіла в соцмережі киянка Вікторія Гвоздикова, у справі Буби прокуратура відкрила кримінальну справу. Жінка впевнена, що цієї б перемоги не було, якби не було активної позиції журналістів та громадськості. «Такого резонансу не очікували», – написала Вікторія Гвоздикова. На разі активістка звертається з проханням, до всіх, хто цікавиться долею Буби і просто не байдужих – підписати звернення щодо заборони петард, адже вони часом стають знаряддям убивств та й не час зараз, щось святкувати.

Актуальні матеріали

ДПТНЗ «Сумський центр ПТО» заручився підтримкою Сумської міськради та групи компаній «ТЕХНОЛОГІЯ»

Сьогодні в Сумах відбулося підписання Угоди про співпрацю між ДПТНЗ «Сумський центр ПТО», Сумською міською радою та групою компаній «ТЕХНОЛОГІЯ».

«Сумыхимпром» загружен больше, чем на половину

На оперативном совещании начальник отдела экономического планирования и анализа хозяйственной деятельности Людмила ДАВЫДОВА ознакомила присутствующих с итогами работы предприятия за три квартала 2018 года.

Сумской горсовет выбирает банк, которому можно доверить депозит в 50 млн грн

Департамент финансов Сумского городского совета объявил конкурс по размещению в 2019 году временно свободных средств городского бюджета г. Сумы на вкладных (депозитных) счетах в банках.

Мокрий сніг, хуртовини та ожеледь: на Сумщині через циклон погіршилася погода

За прогнозами Сумського обласного центру з гідрометеорології 12-13 грудня на території області спостерігатиметься погіршення погодних умов: сніг, мокрий сніг.

Сумщину відвідують дипломати посольств країн – членів ЄС в Україні

Делегація дипломатів посольств країн – членів Європейського Союзу в Україні на чолі з керівником відділу політики Фабіо ДЕЛЛА П’ЯЦЦА та радником з політичних питань Представництва ЄС Рікарда БАРКЕЛІНА зустрілася з головою облдержадміністрації Миколою КЛОЧКОМ .

Стройки на территории школы № 12 – не будет

5 декабря судья Ковпаковского райсуда г. Сумы Ольга Катрич частично удовлетворила заявление Сумского горсовета и запретила арендаторам земельного участка возле школы № 12 проводить любые строительные работы, в том числе реконструкцию, до разрешения спора по существу, пишет Sumy.Today.

Сумські комунальники будуть боротися з ожеледицею за допомогою солі та гранвідсіву

Особливу зацікавленість у холодний сезон у сумчан викликає, чим все ж таки посипають дороги, аби мінімізувати надзвичайні ситуації. Про це розповіли спеціалісти КП “Шляхрембуд”.