П'ятниця, 12 січня 2018

За використання петард та знущання над тваринами можна загриміти за грати

Кілька днів тому країну приголомшила новина, яка з’явилася на одному із центральних телеканалів, про те, що у столиці група молоді чи дітей прив’язали петарду під хвоста собаці й підпалили. Від наслідків вибуху тварина загинула у страшних муках, ідеться в сюжеті ТСН. На жаль, не є поодинокими випадки знущання над тваринами і на Сумщині, тим паче в сезон новорічних та різдвяних свят, коли від вибухів петард бездомним тваринам доводиться шукати прихистку в підвалах та під'їздах. 

Пес на ім’я Буба жив на ринку тривалий час і був улюбленцем продавців. Собаку називають розумною та доброю. Буба вважав, що люди добрі, тому не тікав від компанії підлітків, які підманили його новорічного вечора. «Група підлітків прив’язала петарду до хвосту собаки та підірвала цю петарду», - розповіла зоозахисниця Оксана Костюкевич. Від болю пес сховався в підвал будинку. Рятівники, які приїхали його діставати, були приголомшені побаченим. «Там буквально кишки назовні стирчали», - каже один із них.

Цей випадок обурив не лише зоозахисників, а й звичайних жителів району, які звернулися до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу. Як розповіла в соцмережі киянка Вікторія Гвоздикова, у справі Буби прокуратура відкрила кримінальну справу. Жінка впевнена, що цієї б перемоги не було, якби не було активної позиції журналістів та громадськості. «Такого резонансу не очікували», – написала Вікторія Гвоздикова. На разі активістка звертається з проханням, до всіх, хто цікавиться долею Буби і просто не байдужих – підписати звернення щодо заборони петард, адже вони часом стають знаряддям убивств та й не час зараз, щось святкувати.

Актуальні матеріали

"Тотальне недофінансування": екс-директор “UA:Суми” показав свої статки

Екс-генеральний директор компанії “UA Суми” Микола Чернотицький, який у травні минулого року увійшов до правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ), подав декларацію про доходи за минулий рік.

На Сумщині визначали ефективні шляхи управління освітою у межах ОТГ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА взяв участь в освітньому семінарі «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

КП «Сумитеплоенергоцентраль» не хоче більше працювати збитково

Комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для двох будинків, де діє житлово-будівельний кооператив та об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Соцзахист учасників АТО – на особистому контролі Володимира Токаря

«Одним із пріоритетних питань для нас залишається соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей. Бо в тій ситуації, в якій нині знаходиться наша країна, образ військового – це символ перемоги, яку ми обов’язково здобудемо. Тому ми не маємо права…

В Сумах стартует юбилейный международный фестиваль

Сегодня, 20 марта, в Сумах начинается международный фестиваль классической музыки «Органум». Концерты в рамках фестиваля будут проходить в областной филармонии с 20 марта по 15 апреля. Своими выступлениями сумчан порадуют музыканты из Сум, Львова, Киева и даже из Англии.