П'ятниця, 22 грудня 2017

Мешканці будинку проти ЖЕКу «Рембуд». Частина 3

Сумчанина, якому погрожував директор Костюк, визнали потерпілим.

20 грудня слідчий міськвідділу поліції ухвалив визнати Володимира Ведмедева потерпілим у кримінальному провадженні за фактом погрози вбивства.

Йдеться про події біля будинку на Героїв Крут біля ЖЕКу «Рембуд», що відбулися 6 листопада 2017 року.

Нагадаємо: інцидент стався ввечері 6 листопада. Між 16.00 і 17.00 він проводив відеозйомку подій на вулиці біля його будинку, де були присутні мешканці будинку, а також представники ЖЕКу. У цей час директор ПП «Рембуд» Валентин Костюк почав погрожувати і завдав удар по камері. Після цього його син намагався вирвати у нього з рук камеру, погрожували, хапали за руки, притискали і штовхали. Мешканці будинку викликали поліцію. Однак, незважаючи на це син директора «Рембуд» Олександр Костюк почав відкрито погрожувати активісту, нецензурно лаятися і вимагати припинити зйомку, яку він проводив, і знову накинувся. Його дії вдалося зафіксувати на відео.

Кримінальне провадження за даним фактом було відкрито лише 22 листопада після звернення В.Ведмедева до слідчого судді Ковпаківського райсуду Віктора Князєва.

Читайте також:

Одного из руководителей сумских ЖЕКов вывела из себя сьемка на видео и тот решил пустить в ход кулаки

Жек "Рембуд" против жильцов: делом с трудом занялась полиция

via dancor.sumy

Актуальні матеріали

У Сумах знову поганяли «стихійників»

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми», відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів спільно з представниками виконавчої служби, поліції та адміністративної комісії сьогодні провели рейд середмістям із метою виявлення та припинення стихійної торгівлі.

Бурелом уничтожил 70 га на Шосткинщине

15 июня на Шосткинщине прошла гроза с сильным ветром и бурей. Немало вреда причинил бурелом-ветровал и в лесу, повалив и сломав деревья, которые растили десятилетиями, чтобы получить деловую древесину. И не все деревья успели дорасти до созревания. По подсчетам ДП…

На Сумщині створено ще одну об’єднану територіальну громаду

Облдержадміністрація отримала остаточне рішення сесій сільських рад про створення Річківської ОТГ Білопільського району. Наразі готується звернення до ЦВК про призначення перших виборів в ОТГ.

Миграционная служба Заречного и Ковпакосвкого района теперь в одном помещении

В связи с окончанием договора аренды помещения Заречного РО в г. Сумы (ул. Белопольский путь, 24, г. Сумы) в период с 22.06 по 23.06 запланировано перемещения территориального подразделения в помещение Ковпаковского РО в г. Сумы (ул. Нижнехолодногорская, 8, г. Сумы).

Провідний футбольний портал написав про чемпіонат Сумщини

Цьогоріч у вищій лізі чемпіонату Сумської області змагається  десять команд: «Вікторія» (Миколаївка), «Альянс» (Липова Долина), «Велетень» (Глухів), ФК «Кролевець», ФК «Шостка»,  «Гранум» (Сніжки),  ФК «Тростянець», ФК «Тулиголовець»,  «LS Group» (Верхня Сироватка). В останній момент стало відомо, що багаторазовий обласний чемпіон«Агробізнес…

Полку почетных граждан прибыло

20 июня Сумской горсовет поддержал инициативу присвоить заслуженному деятелю искусств и народному артисту Украины, доценту, профессору, генерал-майору Владимиру Деркачу звание почетного гражданина г. Сумы. Инициировали это решение горотдел культуры и туризма, Сумское областное отделение Всеукраинского объединения ветеранов, Сумская организация ветеранов…

На Охтирщині викрили чергового «мисливця» за металом

Зловмисник вдерся до помешкання місцевої жительки та вкрав звідти металеві труби. Поліцейським, які його викрили, він пояснив, що в такий спосіб намагався поліпшити своє матеріальне становище та замість цього придбав собі кримінальну відповідальність.