П'ятниця, 22 грудня 2017

Мешканці будинку проти ЖЕКу «Рембуд». Частина 3

Сумчанина, якому погрожував директор Костюк, визнали потерпілим.

20 грудня слідчий міськвідділу поліції ухвалив визнати Володимира Ведмедева потерпілим у кримінальному провадженні за фактом погрози вбивства.

Йдеться про події біля будинку на Героїв Крут біля ЖЕКу «Рембуд», що відбулися 6 листопада 2017 року.

Нагадаємо: інцидент стався ввечері 6 листопада. Між 16.00 і 17.00 він проводив відеозйомку подій на вулиці біля його будинку, де були присутні мешканці будинку, а також представники ЖЕКу. У цей час директор ПП «Рембуд» Валентин Костюк почав погрожувати і завдав удар по камері. Після цього його син намагався вирвати у нього з рук камеру, погрожували, хапали за руки, притискали і штовхали. Мешканці будинку викликали поліцію. Однак, незважаючи на це син директора «Рембуд» Олександр Костюк почав відкрито погрожувати активісту, нецензурно лаятися і вимагати припинити зйомку, яку він проводив, і знову накинувся. Його дії вдалося зафіксувати на відео.

Кримінальне провадження за даним фактом було відкрито лише 22 листопада після звернення В.Ведмедева до слідчого судді Ковпаківського райсуду Віктора Князєва.

Читайте також:

Одного из руководителей сумских ЖЕКов вывела из себя сьемка на видео и тот решил пустить в ход кулаки

Жек "Рембуд" против жильцов: делом с трудом занялась полиция

via dancor.sumy

Актуальні матеріали

Сумчан призывают помочь спасти от менингита девочку, ее брата спасти уже не удалось

В Сумах в свой первый день рождения от менингита умер мальчик, нужна помощь его сестре. Информация о смерти ребенка появилась в вайбере в группе родителей воспитанников детского сада №14 «Золотой Петушок» на ул. Прокофьева в Сумах.

"Тотальне недофінансування": екс-директор “UA:Суми” показав свої статки

Екс-генеральний директор компанії “UA Суми” Микола Чернотицький, який у травні минулого року увійшов до правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ), подав декларацію про доходи за минулий рік.

На Сумщині визначали ефективні шляхи управління освітою у межах ОТГ

Заступник голови облдержадміністрації Микола ПОДОПРИГОРА взяв участь в освітньому семінарі «Ефективне управління освітою в об’єднаних територіальних громадах. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

КП «Сумитеплоенергоцентраль» не хоче більше працювати збитково

Комунальне підприємство «Сумитеплоенергоцентраль» інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для двох будинків, де діє житлово-будівельний кооператив та об'єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Соцзахист учасників АТО – на особистому контролі Володимира Токаря

«Одним із пріоритетних питань для нас залишається соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей. Бо в тій ситуації, в якій нині знаходиться наша країна, образ військового – це символ перемоги, яку ми обов’язково здобудемо. Тому ми не маємо права…

В Сумах стартует юбилейный международный фестиваль

Сегодня, 20 марта, в Сумах начинается международный фестиваль классической музыки «Органум». Концерты в рамках фестиваля будут проходить в областной филармонии с 20 марта по 15 апреля. Своими выступлениями сумчан порадуют музыканты из Сум, Львова, Киева и даже из Англии.