П'ятниця, 22 грудня 2017

Мешканці будинку проти ЖЕКу «Рембуд». Частина 3

Сумчанина, якому погрожував директор Костюк, визнали потерпілим.

20 грудня слідчий міськвідділу поліції ухвалив визнати Володимира Ведмедева потерпілим у кримінальному провадженні за фактом погрози вбивства.

Йдеться про події біля будинку на Героїв Крут біля ЖЕКу «Рембуд», що відбулися 6 листопада 2017 року.

Нагадаємо: інцидент стався ввечері 6 листопада. Між 16.00 і 17.00 він проводив відеозйомку подій на вулиці біля його будинку, де були присутні мешканці будинку, а також представники ЖЕКу. У цей час директор ПП «Рембуд» Валентин Костюк почав погрожувати і завдав удар по камері. Після цього його син намагався вирвати у нього з рук камеру, погрожували, хапали за руки, притискали і штовхали. Мешканці будинку викликали поліцію. Однак, незважаючи на це син директора «Рембуд» Олександр Костюк почав відкрито погрожувати активісту, нецензурно лаятися і вимагати припинити зйомку, яку він проводив, і знову накинувся. Його дії вдалося зафіксувати на відео.

Кримінальне провадження за даним фактом було відкрито лише 22 листопада після звернення В.Ведмедева до слідчого судді Ковпаківського райсуду Віктора Князєва.

Читайте також:

Одного из руководителей сумских ЖЕКов вывела из себя сьемка на видео и тот решил пустить в ход кулаки

Жек "Рембуд" против жильцов: делом с трудом занялась полиция

via dancor.sumy

Актуальні матеріали

Ремонт автомобільної дороги Харків-Охтирка виходить на фінішну пряму

Автомобільна дорога Р-46 Харків-Охтирка є частиною транспортного сполучення Суми-Харків, яке з’єднує два обласних центра. Транспортне направлення Суми-Харків є одним з основних у Сумській області з найбільшою інтенсивністю руху транспортних засобів.

Хотела отправиться на тот свет с помощью таблетки

20 сентября в больницу доставили девушку с диагнозом острое отравление медицинскими препаратами. 28-летняя девушка находится в реанимации после попытки суицида, рассказывают в пресс-представительстве правоохранительных органов в Сумской области.

Порошенко вийшов на друге місце після Тимошенко - дані опитування трьох соціологічних команій

Лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко лідирує в соціологічних опитуваннях щодо майбутніх виборів Президента України. Водночас чинний Президент Петро Порошенко покращив позиції та став другим. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічними фірмами КМІС, Центр Разумкова та СОЦІС.

На Сумщине детям пришлось спасаться с пылающего автобуса

Сегодня, 21 сентября, около 13.00 по неизвестным причинам во время движения в направлении Сум под Штеповкой загорелся автобус из Хоружевского детского дома. Он перевозил детей и воспитателей.

Установят ли на проспекте Шевченко светофор? Последнее слово за исполкомом

"С печальной регулярностью происходят ДТП на проспекте Шевченко в г. Сумы, зачастую с нанесением тяжких травм именно детям. Ведь ежедневно улицу переходят ученики КУ ССШ № 10 ССШ № 30, студенты Машиностроительного колледжа СумГУ и другие. Родители учеников этих школ…

Чи якісно ремонтують міст на Горького?

Член громадської комісії з питань ЖКХ Володимир Дворниченко 7 та 13 вересня цього року оприлюднив у мережі декілька відео. На них він піддає сумніву якість робіт на мосту на вулиці Горького. Сьогодні з цього питання на мосту відбулась виїзна нарада.

Культурну спадщину Сумщини презентували на Міжнародній конференції у Херсоні

У місті Херсон за ініціативи Міністерства культури України та Українського центру культурних досліджень відбулась Міжнародна конференція «Народні художні промисли як складова креативних індустрій: перспективи, промоція, просування».