Четвер, 07 грудня 2017

Подземный переход возли «Садко» оказался в центре коррупционного скандала

При содействии Сумской местной прокуратуры частным предпринимателем в бюджет было возвращено 150 тыс. грн, которые он противоправно получил во время реконструкции подземного перехода на перекрестке улиц Героев Сумщины и Харьковской в Сумах. Прокуратурой было установлено, что предприниматель при указанных работах фактически использовал значительно дешевле материалы для штукатурки стен, зато в актах выполненных работ написал другого производителя, стоимость продукции которого является значительно выше.

Действия частного предпринимателя квалифицированы по ч. 1 ст. 367 (служебная халатность) УК Украины. По результатам собранных доказательств и проведенных экспертиз обвинительный акт был направлен в суд вместе с соглашением о признании вины, поскольку предприниматель ее полностью признал.

«На время проведения судебного разбирательства обвиняемый также возместил причиненный ущерб, заплатив в бюджет 150 тыс. грн. Таким образом, суд утвердил заключенное между сторонами соглашение, предпринимателя признано виновным в инкриминируемом преступлении и назначено ему наказание в виде 8 тыс. 500 грн. штрафа», - отметил прокурор Сумской местной прокуратуры Михаил Моисеев. 

via shans.com.ua

Актуальні матеріали

«Зрада» не вдалася: в січні Сумщина отримала від «Укрнафти» близько 9 млн

Результати системної і наполегливої роботи Сумської ОДА, Сумської обласної ради, Охтирського міського голови Ігоря Алєксєєва та Охтирськоі, Роменськоі, Липоводолинськоі РДА по допомозі в отриманні дозволів на видобуток вуглеводнів ПАТ «Укрнафта» в Сумській області дали свої результати. Про це на своїй…

ЦВК ухвалила рішення про проведення 29 квітня перших виборів в ОТГ на Роменщині

29 квітня 2018 року пройдуть перші вибори голови та депутатів в Андріяшівській сільській об’єднаній територіальній громаді Роменського району. Відповідне рішення сьогодні ухвалило засідання Центральної виборчої комісії України. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив консультант Офісу реформ у Сумському…

В Сумах будуть оцінювати забезпеченість гідного рівня життя

Місцевий індекс прав людини – інструмент оцінювання рівня реалізації прав людини місцевою владою. Концепція Місцевого індексу була представлена Українською Гельсінською спілкою з прав людини спільно з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та іншими державними та громадськими інституціями…

На Сумщині студенти на вулицях міста млинці роздавали

Волонтери Сумського державного університету провели міську акцію «Розгуляй», присвячену тижню Масляної. Волонтери Сумського державного університету провели міську акцію «Розгуляй», присвячену тижню Масляної.

Чиновників Сумської міськради вчили, як запобігати корупції

З метою вдосконалення організації роботи та підвищення професійної кваліфікації посадових осіб у четвер, 15 лютого, в міській раді провели чергові навчання для працівників з питань запобігання та виявлення корупції.

В Сумах под угрозой срыва сроки ремонтов внутридомовых сетей

Мэр Сум Александр Лысенко обеспокоен тем, что депутатские комиссии горсовета - планово-бюджетная и по вопросам ЖКХ - не согласовывают титульные списки на капремонт домов, поданные департаментом инфраструктуры еще в январе.