Понеділок, 30 жовтня 2017

Одну з партій в ОТГ буде представляти депутат з судимістю

Доки починаються оприлюднюватися остаточні результати виборців в ОТГ з’являються цікаві подробиці про новоспечених депутатів, які тепер будуть представляти виборців в ОТГ. Шокували подробиці щодо деяких новообраних депутатів Верхньосироватської ОТГ, де в окрузі №26 перемогу отримав від представник партії УКРОП неодноразово судимий Батура Сергій Вікторович. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє користувач Михайло Проценко.

За його словами, остання його «справа», по якій він півроку був у СІЗО – розбій у Краснопільському районі, де він із застосуванням вогнепальної зброї заволодів худобою.

«До речі, вибори він «виграв». Цікаво, партійному керівництву про це відомо, чи цей кандидат ввів їх в оману. Як і виборців та ТВК, ДВК. Чекаємо реакції правоохоронних органів та територіальної виборчої комісії», – резюмував Проценко.

Актуальні матеріали

В Сумській області лабораторно підтверджено 5 випадків захворювань на COVID-19

Станом на 27 березня 2020 року в Сумській області лабораторно підтверджено 5 випадків захворювань на COVID-19, в т.ч. померла жінка з Конотопського району, у якої тест ПЛР дав позитивний результат. Чотири інші особи у стабільному стані, захворювання наразі без ускладнень.

Померла жінка з Сумщини контактувала з понад 50 людьми

Станом на 26 березня епідеміологи визначили 50 осіб, що контактували із померлою жінкою із села Козацьке на Конотопщині. Про це під час брифінгу розповів в.о. директора сумського обласного лабораторного центру МОЗ Володимир Збаражський.

Після коронавірусу Суми можуть захлинутися у власному смітті?

Про це на своїй сторінці Facebook розповів сумський блогер Микола Сурженко. За його словами обласний центр вже кілька років знаходиться на межі екологічної катастрофи, пов'язаної із переповненістю полігону твердих побутових відходів КП "Сумижилкомсервіс", а влада міста постійно ігнорує проблеми захоронення…

Мер Мішель – більше не мер

Сьогодні, 25 березня, у Глухові була скликана позачергова сесія міськради, яку вимагали провести більшість депутатів. Планувалося розглянути питання дострокового припинення повноважень міського голови Мішеля Терещенка та секретаря міської ради Олени Демішевої. Сесію ініціювали вже вдруге депутати від кількох опозиційних фракцій,…