Понеділок, 23 листопада 2015

Я хочу, щоб тепер вигравали ідеї

Директор Центру досліджень регіональної політики, експерт з комунікаційних стратегій.

Головний редактор медіа-платформи www.sumynews.com [з січня 2009 року].

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області [2014-2015 рр.].

В 1995-2000 рр. навчався в Сумському державному педагогічному університеті, історичний факультет та факультет іноземних мов.

В 2000-2002 рр. навчався в Ukrainische Freie Universität [Мюнхен, Німеччина].

В 2006 році навчання в Українській школі політичних студій [Київ, Україна] та Summer university of democracy [Рада Європи, Страсбург].

В 2014 році навчався в Visegrad School of Political Studies на базі European Academy of Diplomacy [Варшава, Польща].

В 2000-2004 рр. викладав правничі дисципліни в Сумському державному педагогічному університеті.

В 2004 році працював на Організацію з безпеки та співробітництва в Європі [ОБСЄ], консультантом в Сумській області в реалізації проекту "Підтримка в подальшому вдосконаленні виборчого процесу в Україні".

В 2005-2006 рр. працював начальником управління з питань внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації.

Автор і ведучий політичних програм "Agenda" на сайті медіа-платформи SumyNews та "Realpolitik" на телеканалі "Відікон".

Сторінка на facebook.

Ми живемо у час розплати. Двадцять років, постаючи перед вибором між ПРОФЕСІЙНІСТЮ та ЛОЯЛЬНІСТЮ, система обирала лояльність. Внаслідок цього вона захворіла на хронічну ПРОФЕСІЙНУ та ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ІМПОТЕНТНІСТЬ, - заявив правник, волонтер, політичний експерт і голова Наглядової ради першого мобільного добровольчого шпиталю ім. М. Пирогова Геннадій Друзенко в програмі "Реальна політика/Realpolitik", яка вийшла на телеканалі "Відікон" [м. Суми] у п'ятницю, 13 листопада 2015 року.

У влади залишається лише груба сила та недолуга пропаганда [на рівні Life News її робити так і не навчились]. Ми це вже проходили. Менш як два роки тому. Папєрєднікам не допомогло...

Це демонтаж проекту Україна. За 24 роки політики знищили все, на чому базувалася українська державність. Жоден путін не зробив нам більше шкоди, ніж ми самі. Ці продажні і ненажерливі тварини нищили і що найстрашніше - продовжують нищити українську інфраструктуру, що путінським снарядам ще до цього далеко.

Не путін знищив наші системи охорони здоров’я та освіти. Не путін призначав нам бездарних і вороватих губернаторів і не він же обирав за нас відверто тупих депутатів. 

 

Gennadiy Druzenko і Конституція США :-). Як ви думаєте, чому Основний закон, в якому лише сім статей (+27 поправок за ...

Posted by Gennadiy Druzenko on 18 листопад 2015 р.

Вони керуються НЕ ПРИНЦИПАМИ і НЕ ЦІННОСТЯМИ - а тільки своїми інтересами. І це вбиває націю.Люди нікому вже не довіряють.

Запитання до обговорення:

Як в тотально бідній країні провести чесні і конкурентні вибори? Коли для людей зовсім інші пріоритети, аніж публічна політика  і публічні політики...

Ти писав у себе на сторінці у facebook, що тобі Корбана не шкода. Він боєць та авантюрник. І сам свідомо обрав свій шлях.

Для суспільства ж затримання лідера УКРОПів - величезний плюс, оскільки тепер медіа-, фінансовий, організаційний та інший ресурс Привату працює на висвітлення імпотентності цієї влади.

І це корисно. Імпотентів не бояться. А те, як влада намагається - і не може! - обрати запобіжний захід для Корбана смішно і сумно водночас. 

Це справді бенефіс професійної профнепридатності та інтелектуально-морального зубожіння?

Виявляється в ГПУ та СБУ не залишилось жодного прокурора чи слідчого, спроможного підготувати доказову базу для взяття Корбана [який далекий від кримінальної цноти, як Плутон від Сонця] під варту. Виявляється також, що в країні не залишилось жодного судді, спроможного фахово розглянути справу і винести рішення, яке б було обґрунтованим і не виглядало замовним.

Виявляється, у влади залишився тільки аргумент сили, через що елітна "Альфа" ганьбиться і поводиться як державне ОЗУ з викрадення людей.

 

ПОЛІЦІЙНА РЕФОРМА В ДІЇВчора на собі відчув всі "прєлєсті" поліційної реформи, якою так пишається наша влада (бо більш...

Posted by Gennadiy Druzenko on 13 листопад 2015 р.

Тепер можу спокійно сказати, що ми з цією владою знову по різні боки барикад. Знову я живу у чужій державі.

Як тоді, коли ненадовго зустрілись з Петром Олексійовичем на грейдері, з якого ПАП почав своє сходження на президентський трон, а я - правинк за освітою - дивним чином пов’язав свою дальшу долю з мобільними медичними бригадами, підпільнимишпиталями, і нарешті - з#‎ПДМШім. Миколи Пирогова...

Відтоді ПАП і інші "лідери опозиції" зробили все, щоб зберегти, відродити очолити та змусити працювати на себе СИСТЕМУ, спів-творцями якої вони всі були і плоттю від плоті якої почуваються. Більш за все вони боялись некерованості [яку часто-густо плутали із горизонтальною поліцентрічною самоорганізацією], навіть коли альтернативою такій "некерованості" була передбачуваність хоспісу.

 

ЧУЖА ДЕРЖАВА або ПРИТЧА ПРО АПТЕЧКИДва дні я тримав павзу: не хотів рефлексувати по-живому. Не хотів бути емоційним та...

Posted by Gennadiy Druzenko on 2 листопад 2015 р.

Ми ж були одержимі творінням нової України. Між правилами та креативом ми завжди обирали креатив. Ми вірили в моральну правоту набагато більше, аніж в юридичний закон. Ми знали, що нові правила має формувати наш унікальний досвід, а не навпаки. Ми кепкували з наївної віри у "євроінтеграцію", знаючи, що робити з козаків бюргерів - марна справа. Ми любили і ненавиділи. Ми розчаровувалися в "своїх" і "нових", але воднораз знаходили справжніх друзів серед тих, кого "нова влада" поспішила люструвати.

Після кількох розвідок боєм наші України таки стикнулися. Лобове зіткнення сталося у Дніпропетровську.

ЧУЖА ДЕРЖАВА або ПРИТЧА ПРО АПТЕЧКИДва дні я тримав павзу: не хотів рефлексувати по-живому. Не хотів бути емоційним та...

Моя позиція наступна: Конституція - це компроміс, це узгодженість різних інтересів через програмування майбутнього для всіх, хто живе на цій землі. 

Це проект на десятиліття, а якщо бог до нас буде і надалі поблажливим - то на століття. 

Це не експертний процес. Це не логіка і це не раціо.

Тут є щось від Бога.

Тому більше жодних Будапештів, Харковів та Мінськів. 

Крапка.

Тільки Київ, Одеса, Суми, Чернігів, Луцьк, Харків та Донецьк. 

Це наш інклюзивний процес. 

Ми самі повинні домовлятись. 

Досить торгувати Батьківщиною. 

Це наш суверенний процес. Ми довели всьому світу, що готові боротися і помирати за свої і європейські цінності. 

 

ЩОДО ТЕРАКТУ В ПАРИЖІОкрім щирого співчуття постраждалтим в результаті теракту, їхнім рідним та близьким, мені не дає...

Posted by Gennadiy Druzenko on 14 листопад 2015 р.

Тому - політики не мають права торкатися до конституційного процесу. Тільки громадяни через нові установчі збори. Або через Конституційний Конвент. Створити українську державність заново. 

Приклад США в історії і Ісландії декілька років тому повинні нас надихати. 

Це другий секрет і план дій одночасно.

Текст нового Основного закону повинні написати неполітики, а люди, які довели свою відданість нації. Не зрадники. Офіцери. Герої війни. Малий і середній бізнес. Блогери і активісти. Волонтери. Художники, які створюють сучасне українське мистецтво. 

Люди, які сьогодні заново створюють нову українську державність.  

Влада за цей рік завела нас всіх в глухий кут. Тепер це стає планом А для всього українського громадянського суспільства. Прекрасна я вам скажу перспектива, яка дасть нам можливість зробити швидкий ривок. 

Програма "Реальна політика/Realpolitik"  на ТРК "Відікон" з Олександром Хоруженком.

Випуск №25

[13/11/2015]

Це програма про реформи і необхідність змін в цій країні. В дискусіях ми створюємо проекцію того суспільства, яке буде в Україні після завершення війни. Формат - мінімалістичний. У глядача виникає ефект присутності за столом: нічого зайвого, лише скляний стіл і чорна студія, час від часу зйомка збоку, проста і зрозуміла манера спілкування без пафосу і зайвої патетики. Глядачу, здається, ще трохи  — і йому нададуть слово. Ведучий направляє і веде своїх гостей виключно як модератор. 

Концептуально – це журналістика пояснень, що дозволяє робити складні теми більш доступними, подаючи необхідний контекст в зручній і швидкій для сприйняття формі. Ми не пропонуємо ані театралізованого дійства, ані політичних розбірок. Мета скромна — шукати й, якщо вдасться, знаходити відповіді на актуальні та гострі питання. Проте програма може стати важливим майданчиком для тем, про які звикли мовчати, за умови, якщо самі глядачі захочуть на ці теми реагувати.

Актуальні матеріали

Порошенко пообіцяв зірвати шоу, яке запланували режисери «95 кварталу»

П'ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко записав відеозвернення до українців, в якому підкреслив, що кілька років тому його команда розробила системний закон, який передбачає щорічне автоматичне збільшення пенсій мільйонам пенсіонерів. Це має відбуватися 1 березня кожного року. Тобто…

45 обдарованих учнів Сумщини зі стипендіями голови ОДА

Упродовж 2020 року учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області щомісячно отримуватимуть по 1050 гривень стипендії голови облдержадміністрації, повідомляє сайт ОДА.

Порошенко: Крим – це Україна! Ми пам'ятаємо і ми повернемося

Шість років тому під будівлею Верховної Ради АР Крим відбувся численний мітинг небайдужих кримчан, яким не все одно, в якій жити країні, Люди прийшли підтримати Україну, прийшли виступити проти анексії українського півострова російськими окупаційними військами. Пізніше окупанти намагалися «розплатитися» з…

Журбу понизили

Заместитель городского головы Александр Журба с 25 февраля назначен на должность директора Департамента инфраструктуры города. Информацию подтвердили в пресс-службе мэрии, пишет Панорама.

Детективы НАБУ заинтересовались Госгеокадастром в Сумах

25 февраля, в главном управлении Госгеокадастра в Сумской области прошли обыски. Как сообщил старший детектив Национального антикоррупционного бюро Украины Виктор Ярема, обыски проводятся в рамках расследования возможного злоупотребления, в результате которого из земель государственной принадлежности было безвозвратно передано в частную…

Сервісні центри Пенсійного фонду Сумщини отримали сертифікати доступності

Відділи обслуговування громадян (сервісні центри) Пенсійного фонду Сумщини успішно пройшли перевірку доступності приміщень для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Після капітального ремонту міст в Сумах знову пошкоджено

У Сумах на відремонтованому у 2018 році мосту, що на вулиці Горького, з минулого тижня пошкоджена частина відбійника. Фото його у такому стані виклав у соцмережі сумчанин Олег Пархоменко. У департаменті інфраструктури вважають, що його пошкодили вандали.

Вибори

На Сумщині проголосували 64,46% виборців

За даними ЦВК станом на 20.00 на Сумщині проголосували 64,46% від загальної кількості виборців. Голосування проходило на 1000 виборчих дільницях Сумщини. Наразі процес голосування завершено, розпочався підрахунок голосів. Надзвичайних ситуацій, які б могли вплинути на хід проведення голосування та результати…

Підставився під статтю: мер Лисенко відкрито заявив про свою виборчу симпатію

Міський голова Сум Олександр Лисенко, який водночас є головою обласної організації "Батьківщини", може понести кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства - пубілічно заявив, що голосував за Тимошенко, повідомляє Depo.ua.

Політика

Порошенко пообіцяв зірвати шоу, яке запланували режисери «95 кварталу»

П'ятий президент України, лідер «Європейської солідарності» Петро Порошенко записав відеозвернення до українців, в якому підкреслив, що кілька років тому його команда розробила системний закон, який передбачає щорічне автоматичне збільшення пенсій мільйонам пенсіонерів. Це має відбуватися 1 березня кожного року. Тобто…

Порошенко: Крим – це Україна! Ми пам'ятаємо і ми повернемося

Шість років тому під будівлею Верховної Ради АР Крим відбувся численний мітинг небайдужих кримчан, яким не все одно, в якій жити країні, Люди прийшли підтримати Україну, прийшли виступити проти анексії українського півострова російськими окупаційними військами. Пізніше окупанти намагалися «розплатитися» з…

Сумську «Батьківщину» придбав екс-регіонал? У партії розкол

Вадима Лисого називають людиною нардепа Ігоря Молотка, помічником якого Вадим був протягом двох. У грудні 2019 року Олександр Лисенко написав заяву про звільнення з посади керівника Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина». Лисенко - член партії «Батьківщина» з 2006 року.…

Ти Януковича не бачиш? А він є! Як ДБР за вказівками Портнова і Зеленського планує переслідувати учасників Революції Гідності

Телеграм-канал «Трубу прорвало» оприлюднив нові фрагменти записів з кабінету тепер вже екс-директора Державного бюро розслідувань Романа Труби. Ці плівки доводять змову вищого керівництва держави із поплічником Віктора Януковича Андрієм Портновим. Мета їхньої «співпраці» неодноразово озвучувалася самим Портновим – не просто «злити» справи Майдану, а й оголосити учасників Революції Гідності…

Сумщина долучилася до флешмобу на підтримку Софії Федини

Слідом за волонтером, активістом Марусею Звіробій в ДБР запросили для вручення підозри нардепа від «Європейської солідарності», волонтера, громадського діяча Софію Федину. В знак підтримки Софії її колеги по фракції запустили Україною флешмоб в соцмережі #ЗеНебійся, мета якого показати, що активісти…

Так дальше продолжаться не может: родственники Небесной Сотни, ветераны АТО обратились с письмом к Зеленскому, Рябошапке и Разумкову

Родственники Небесной Сотни, майдановцы, ветераны российско-украинской войны обратились с публичным обращением к президенту Зеленскому, Генпрокурору Рябошапке и спикеру Верховной Рады Разумкову. В своем обращении люди обеспокоены теми процессами, которые происходят в стране и носят все признаки самого настоящего реванша пророссийских…

Зеленський хоче швидко розпродати державні землі за безцінь, щоб залатати дірки в бюджеті, – Сюмар

Депутатка наголошує, що нинішній проект закону щодо вільного продажу землі в Україні це «латиноамериканська модель, яка не має нічого спільного із європейським ринком землі».

Економіка

На Сумщині середня зарплата становить 9701 грн.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: у грудні 2019р. нарахована заробітна плата одного штатного працівника, в середньому, склала 9701 грн, що на 14,7% більше, ніж у грудні 2018р.; реальна заробітна плата (з урахуванням інфляції та сплачених податків) зросла на…

Надходження загального фонду бюджету Сумської міської ОТГ збільшилися на 7,3 млн. грн.

До загального фонду бюджету Сумської міської ОТГ (без урахування офіційних трансфертів) надійшли кошти в сумі 114,8 млн. грн., що становить 5,7 % до плану на рік (2 007,8 млн. гривень).

На Сумщині поліція викрила лісника, який завдав державі збитків на 450 тисяч гривень

Відносного нього в поліції відкрили кримінальне провадження відразу за двома фактами – незаконний поруб та зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) нагадує, що 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Соціум

Після капітального ремонту міст в Сумах знову пошкоджено

У Сумах на відремонтованому у 2018 році мосту, що на вулиці Горького, з минулого тижня пошкоджена частина відбійника. Фото його у такому стані виклав у соцмережі сумчанин Олег Пархоменко. У департаменті інфраструктури вважають, що його пошкодили вандали.

Вчителі української мови та літератури у Сумах змагалися у знанні мови

Напередодні дня рідної мови, який щороку відзначають 21 лютого, близько 160 вчителів зібрались у сумській школі №2, аби обговорити зміни до українського правопису та запозичити досвід у колег. Також вони пройшли тестування на знання правил нового правопису.

В Сумському краєзнавчому музеї поповнення

До фондів Сумського обласного краєзнавчого музею було передано артефакти давньоруського часу – п’ять срібних гривень, виявлених неподалік с. Дернове Тростянецького району Сумської області. Ініціаторами акції виступили сумчани – організатор приватного музею «Причал Одіссея» Сергій ГУЦАН та Роман БОБКОВ.

В Сумах проведут мусорный конкурс

Исполнительный комитет на внеочередном заседании рассмотрел вопрос «О проведении конкурса по определению субъектов хозяйствования - исполнителей коммунальной услуги по вывозу бытовых отходов, образующихся на территории Сумской городской объединенной территориальной громады».

На Сумщині визначили найкращих серед юних театралів

У Глухівському районному будинку творчості школярів організовано проведення районного конкурсу театральних колективів «Театральна Веселка», що став визначним культурно-мистецьким явищем та яскравим святом театрального мистецтва.

У дитячих садочках Сум батьки дегустували меню

День відкритих дверей відбувся у садках Сум. Під час заходу батьки могли покуштувати страви, якими годують їхніх дітей, та надати пропозиції до меню. Журналісти Суспільного відвідали садок "Перлинка".

В последний день зимы сумчан приглашают на Масленицу

Об основных моментах проведения традиционного городского театрализованного праздника рассказали во время брифинга. Праздновать Масленицу в Сумах будут 29 февраля. Традиционно - в парке им. Кожедуба.

Демографія

Юні плавці дитячої школи "Інваспорт" привезли до Сум 11 золотих медалей

Команда сумських плавців дитячої школи “Інваспорт” повернулася додому зі Слов’янська, Донецької області. Юні спортсмени вибороли 11 золотих нагород, – повідомляє Суспільне.

Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики відбудеться в Сумах

18-19 січня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбудеться Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих і ветеранів в приміщенні збірних команд міст та районів.

Важливо на цьому тижні

На Сумщині розпочалися заходи до дня героїв небесної сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в експозиційній залі «Революція Гідності та АТО: сумський вимір» обласного краєзнавчого музею відбулася зустріч військовослужбовців в/ч 3051 Національної гвардії України з учасниками подій на Євромайдані – Віктором Казбаном, Миколою Карпенком і Юрієм Хомуком.

У школах Сум продовжили карантин

Комісія з питань надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки Сумської міськради вирішила продовжити карантин у сумських школах до 14 лютого включно через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

У Сумах підвищили тарифи на водопостачання та водовідведення

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення. 

Школи та дитячі садочки міста Суми закривають на карантин

Таке рішення прийняли сьогодні, 30 січня, на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Карантин у закладах середньої та дошкільної освіти триватиме з 31 січня до 10 лютого.

Депутати прийняли обласний бюджет на 2020 рік

24 січня на пленарному засіданні тридцять другої сесії Сумської обласної ради депутати прийняли бюджет на 2020 рік. За головний фінансовий документ Сумщини проголосували 48 депутатів.

До контрактування з НСЗУ готові близько 78 % спеціалізованих медичних закладів Сумщини

Про це повідомили під час брифінгу щодо підготовки Сумської області до другої хвилі медичної реформи за участю представників Національної служби здоров’я України.