Четвер, 15 березня 2018

Водії КП "Електроавтотранс" не дотримуються правил безпеки?

Про це на засіданні депутатської контрольної комісії з питань діяльності "Електроавтотрансу" повідомив колишній учень КП Олег Нестеренко.

«Богдан Т701.10, борт – 054, маршрут  № 2, час  8:52, їду з СКД до Автовокзалу. На кожній з 5-6 зупинок тролейбус спочатку відправляється, двері зачиняються, потім дозачиняються. Це стиль водіння водія. Ось зафіксовано, це на автовокзалі», – сказав Олег Нестеренко, продемонструвавши фото напіввідкритих дверей. – «Люди можуть випасти, двері наполовину були відчинені».

«Далі. 17 лютого їду. Перший рейс. 10А. Водій другого класу, прізвище казати не буду. Десь близько 5-ї години. Відправляється із зупинки СКД, проїжджає 3-5 метрів, двері потім, нарешті, зачиняються, він згадує, що потрібно зачинити двері. Так, що цілком може бути, що блокування не працює».

Далі він розповів про випадок хамства з боку кондуктора, чому був свідком:

«2 лютого 2018 року біля 16-ї години їхав тролейбусом № 1 до автовокзалу. Молода кондуктор (30-ть з чимось років) нецензурно висловлювалася при родині з дитиною. Я зробив зауваження: «Вибачте, на якій підставі матюкаєтеся при дитині?» Вона відразу ж утекла в кінець салону, нічого не відповівши. Я про цю ситуацію вже й забув. Їду 1 березня, маршрут № 7, тролейбус – 299, час зафіксовано: 12:46, я зробив аудіозапис. Їде ця сама кондуктор. Які обов'язки кондуктора, пред’явіть квиток, пред’являю. Вона відходить убік  починає обливати мене брудом перед пасажирами. Кажу, вибачте, хто вам давав право ображати дитину. Я включаю диктофон, надайте, будь ласка, ваше ім'я та по батькові, вона відмовляється».

На підтвердження своїх слів пан Нестеренко включив аудіозапис розмови з кондуктором і розповів про те, що крім образ на його адресу кондуктор також кинула в нього якийсь предмет, коли він виходив на зупинці "Покровська площа"

«Але й це ще не все. Вирішила влаштувати розбірки. Виходжу я на Покровській площі, не звертаючи на неї уваги. Ця кондуктор висовується на перші двері, а я через другі двері виходжу, знову ж вислови на мою адресу, продовжує обзиватися, летить якась каменюка, не знаю чим вона кинула, вдаряється там, де магазин "Золото", якщо б скло побила була б цікава ситуація. Щось важке летить, перепрошую, було багато снігу не знайшов. 299 тролейбус, я в обличчя її прекрасно знаю. Це називається вже розбірки з людьми. До цього я просто не звертав на це уваги, коли я пішов з цього «славетного» КП».

Також Олег Нестеренко розповів про те, що після його звільнення й оприлюднення ним інформації про "Електроавтотранс" його почали переслідувати, наприклад, перевіряючи квиток персонально в нього, сподіваючись зловити на безквитковому проїзді:

«У серпні місяці їду на автовокзал, оплачую проїзд, водій зупиняється на ринку ставить на ручник, виходить на середні двері саме до мене: ваш квиток. Кажу, вибачте, ви що не пам'ятаєте, що я квиток купував. Розбірки тривають, наскільки я розумію».

Після виступу Нестеренко звернувся до присутнього керівництва КП із пропозицією повідомити йому прізвище кондуктора й оцінити ситуацію, але висновків на місці зроблено не було.

Глава громадської комісії з транспорту Володимир Ведмедєв так прокоментував цей виступ:

«Щодо їзди з відкритими дверима. Громадські активісти неодноразово звертали увагу керівництва КП "Електроавтотранс", що в нових тролейбусах повинна бути відключена можливість використання функції руху при відчинених дверях, з огляду на незадовільну дисципліну серед персоналу. Однак, керівництво КП не пішло на цей крок навіть з урахуванням тієї інформації, що за однією з версій слідства загибель Дар'ї Кривоухової в лютому 2016 року сталась через використання цієї функції. Водій почав рухатися не повністю зачинивши двері, спрацював реверс, двері автоматично відчинилися і пасажирка випала з тролейбуса. Але навіть цей жахливий випадок не змусив керівників КП зробити висновки.

Щодо хамства кондуктора, обтяженого киданням у пасажира підручних засобів. Протягом декількох років на всі звернення громадської та контрольної депутатської комісій з транспорту за конкретними питаннями щодо порушень з боку працівників КП "Електроавтотранс" в жодному з випадків не було догани або фінансових санкцій шляхом позбавлення премій, не кажучи вже про звільнення. Таким чином, керівництво КП веде системну політику покривання й загравання з персоналом, що призводить до спостережуваних явищ. Пан Нестеренко зробив свою заяву публічно, у присутності депутатів СМР, керівництва та працівників КП "Електроавтотранс", представників двох комісій з транспорту, проте за півтора тижня так і не отримав на свої претензії жодної відповіді ні особистої, ні публічної. Більш того, не далі як учора, його взагалі забанили на сторінці КП в Фейсбуці, а всі його коментарі видалили. Мабуть так, в розумінні керівництва КП, виглядає правильна комунікація з громадськістю та ЗМІ».

Актуальні матеріали

Понад 5 мільйонів гривень отримали аграрії Сумщини від держави

Сільськогосподарські підприємства області активно скористалися Державною програмою «Фінансова підтримка сільгостоваровиробників» за напрямком «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

На Сумщині вода нормальної якості, яка не потребує очищення хлором

Саме тому жителі області, в тому числі й обласного центру, не відчують незручностей через припинення роботи найбільшого в Україні виробника рідкого хлору ПАТ «Дніпроазот»

Наразі триває реконструкція мосту через річку Ворскла у селі Климентове на трасі Охтирка – Суми

За словами начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира ДУДЧЕНКА, на реконструкцію мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава заплановано 99 мільйонів гривень, із них 12 мільйонів гривень – це «митні кошти», виділені з обласного бюджету, решта – кошти державного бюджету.

Вибори

Політика

Чому депутатів обласної ради збирають на позачергову сесію?

Заяви радника голови «Укравтодору» щодо можливого зняття коштів Дорожнього фонду з Сумської області викликали обурення громадськості Сумщини та депутатів обласної ради.

В Конотопе мэр забаррикадировался от атошников и общественных активистов

В эти минуты под стенами Конотопского горсовета проходит митинг горожан, атошников, общественных активистов, среди которых афганцы, чернобыльцы. Требование у собравшихся одно – призыв к городскому голове Конотопа Артему Семенихину выйти к людям и объяснить сложившуюся ситуацию.

Депутатська транспортна комісія не задоволена директором «Електроавтотрансу» Однорогом

На що витрачені 52 млн. грн., виділених минулого року Сумському КП «Електроавтотранс»,  дізнавалися члени депутатської транспортної  комісії і громадської експертної комісії з питань транспорту під час відвідування підприємства.

Замість проїзних квитків директор "Електроавтотрансу" Однорог вирішив продавати шаурму

Директор КП «Електроавтотранс» свідомо лукавив, коли запевняв, що вивіска фаст-фуду на кіоску для продажу тролейбусних і автобусних квитків біля McDonald’s зявилася помилково. На цьому тижні в ньому таки стали продавати шаурму. Нагадаємо, що наприкінці травня ЗМІ повідомили, що на одному з кіосків…

Президент підписав Закон «Про Вищий антикорупційний суд»: Суд нам потрібен цього року

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищий антикорупційний суд». Глава держави зауважив, що 11 червня є історичним днем для України – минулого року у цей день було запроваджено безвіз ЄС для українців, а сьогодні підписує цей Закон у присутності…

В Конотопі депутати без піару міського голови вирішили низку бюджетних питань

У зв’язку з тим, що міський голова Конотопу Артем Семеніхін на пленарному засіданні 26 сесії перешкоджав роботі депутатів, не поставив на голосування пропозиції депутатів про включення важливих для життєдіяльності міста питань до порядку денного – депутати Конотопської міської ради провели…

Економіка

Понад 5 мільйонів гривень отримали аграрії Сумщини від держави

Сільськогосподарські підприємства області активно скористалися Державною програмою «Фінансова підтримка сільгостоваровиробників» за напрямком «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва».

Наразі триває реконструкція мосту через річку Ворскла у селі Климентове на трасі Охтирка – Суми

За словами начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Володимира ДУДЧЕНКА, на реконструкцію мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми-Полтава заплановано 99 мільйонів гривень, із них 12 мільйонів гривень – це «митні кошти», виділені з обласного бюджету, решта – кошти державного бюджету.

На Глухівщині ремонтуються дороги

У Глухівському районі проведено ямковий ремонт обласної автомобільної дороги О190413 Глухів–Привілля загальною протяжністю 4 км (вартість робіт склала 1080,298 тис. гривень) та ділянки Глухів – Полошки обласної автомобільної дороги О190407 (вартість робіт - 200 тис. гривень).

Соціум

На Сумщині вода нормальної якості, яка не потребує очищення хлором

Саме тому жителі області, в тому числі й обласного центру, не відчують незручностей через припинення роботи найбільшого в Україні виробника рідкого хлору ПАТ «Дніпроазот»

Лихие 90-ые возвращаются: преподаватель вуза на Сумщине требовала взятку за поступление ребенка

Ахтырской местной прокуратурой совместно с Управлением защиты экономики в Сумской области и Ахтырским отделом полиции в среду, 18 июля 2018 года, задокументирован факт получения 2 тыс. грн неправомерной выгоды преподавателем Ахтырского колледжа.

Питання щодо перезатарювання пестицидів, які знаходяться на території КСП «Тепличний» у Сумах, нарешті зрушило з мертвої точки

Про це повідомив на нараді щодо перезатарювання пестицидів заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров.

Жителів Сумщини запрошують на еко-фестиваль «Дикий мед»

18 серпня у смт Зноб-Новгородське пройде еко-фестиваль «Дикий мед», де пасічники зможуть запропонувати свій мед, вироби, сувеніри, іграшки з меду і не тільки, а любителі солодкого смаколику продегустують найкращі зразки і допоможуть обрати переможця.

Сумщина отримала чотири потужні пожежно-рятувальні автомобілі

У цьому році вогнебогці області одержали придбані за державний кошт 4 пожежні автомобілі.  Один із автомобілів вручив на Глухівщині голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО

На Сумщині за останні 7 днів кількість підписаних декларацій з лікарями збільшилася на 22 тисячі

В лідерах і з кращими, ніж у державі показниками залишаються Буринський, Липоводолинський та Краснопільський райони із відсотками 55%, 47% і 33% відповідно

Демографія

На Сумщині планують створити центр підготовки з маунтенбайку

Маунтенбайк – це вид спорту, що включає їзду на велосипеді бездоріжжям, зазвичай пересіченою місцевістю за допомогою спеціального обладнаного гірського або гібридного дорожнього велосипеда.

ФК «LS GROUP» із хокейним рахунком громить «Тулиголовець»

У 8-му турі Вищої ліги чемпіонату Сумської області з рахунком 10:0 перемогли ФК «Тулиголовець» із Кролевецького району. Автори голів: МаксимСтадник, Сергій Бабинін (2), Агіл Велієв, Андрій Бурдюг, Станіслав Корсун, Вадим Левченко (2), Євгеній Сайко (2). Вітаємо команду, тренерський склад та…

Важливо на цьому тижні

Відремонтоване хірургічне відділення відкрили в обласній дитячій клінічній лікарні

За кошти обласного бюджету та частково держбюджету – загалом 2,3 мільйона гривень – тут було улаштовано підлогу керамічною плиткою, лінолеумом та ковроліном, проведено заміну віконних блоків на металопластикові, проведено опоряджувальні роботи.

Сумщина жнивує

Сільськогосподарські підприємства Охтирського району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

На Сумщині відзначають свято, яке об’єднує Україну – День Конституції

Парад оркестрів з різних куточків України, нагородження державними відзнаками, підняття Державного прапору на площі Незалежності та сотні усмішок, вишиванок і привітань – це все День Конституції в обласному центрі.

На Сумщині створено ще одну об’єднану територіальну громаду

Облдержадміністрація отримала остаточне рішення сесій сільських рад про створення Річківської ОТГ Білопільського району. Наразі готується звернення до ЦВК про призначення перших виборів в ОТГ.

Сумщина знову у десятці кращих

Сумщина займає восьме місце у рейтингу Мінрегіону щодо формування ОТГ. Такими є результати Моніторингу процесів децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування Сумської області у рейтингу областей щодо формування ОТГ станом на 11 червня.

Майже 26 тисяч медичних працівників на Сумщині відзначили професійне свято

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО в театрі ім. М.С. Щепкіна вітав медиків, завдяки самовідданій праці яких Сумщина займає передові позиції в медичній галузі.