Четвер, 15 березня 2018

Водії КП "Електроавтотранс" не дотримуються правил безпеки?

Про це на засіданні депутатської контрольної комісії з питань діяльності "Електроавтотрансу" повідомив колишній учень КП Олег Нестеренко.

«Богдан Т701.10, борт – 054, маршрут  № 2, час  8:52, їду з СКД до Автовокзалу. На кожній з 5-6 зупинок тролейбус спочатку відправляється, двері зачиняються, потім дозачиняються. Це стиль водіння водія. Ось зафіксовано, це на автовокзалі», – сказав Олег Нестеренко, продемонструвавши фото напіввідкритих дверей. – «Люди можуть випасти, двері наполовину були відчинені».

«Далі. 17 лютого їду. Перший рейс. 10А. Водій другого класу, прізвище казати не буду. Десь близько 5-ї години. Відправляється із зупинки СКД, проїжджає 3-5 метрів, двері потім, нарешті, зачиняються, він згадує, що потрібно зачинити двері. Так, що цілком може бути, що блокування не працює».

Далі він розповів про випадок хамства з боку кондуктора, чому був свідком:

«2 лютого 2018 року біля 16-ї години їхав тролейбусом № 1 до автовокзалу. Молода кондуктор (30-ть з чимось років) нецензурно висловлювалася при родині з дитиною. Я зробив зауваження: «Вибачте, на якій підставі матюкаєтеся при дитині?» Вона відразу ж утекла в кінець салону, нічого не відповівши. Я про цю ситуацію вже й забув. Їду 1 березня, маршрут № 7, тролейбус – 299, час зафіксовано: 12:46, я зробив аудіозапис. Їде ця сама кондуктор. Які обов'язки кондуктора, пред’явіть квиток, пред’являю. Вона відходить убік  починає обливати мене брудом перед пасажирами. Кажу, вибачте, хто вам давав право ображати дитину. Я включаю диктофон, надайте, будь ласка, ваше ім'я та по батькові, вона відмовляється».

На підтвердження своїх слів пан Нестеренко включив аудіозапис розмови з кондуктором і розповів про те, що крім образ на його адресу кондуктор також кинула в нього якийсь предмет, коли він виходив на зупинці "Покровська площа"

«Але й це ще не все. Вирішила влаштувати розбірки. Виходжу я на Покровській площі, не звертаючи на неї уваги. Ця кондуктор висовується на перші двері, а я через другі двері виходжу, знову ж вислови на мою адресу, продовжує обзиватися, летить якась каменюка, не знаю чим вона кинула, вдаряється там, де магазин "Золото", якщо б скло побила була б цікава ситуація. Щось важке летить, перепрошую, було багато снігу не знайшов. 299 тролейбус, я в обличчя її прекрасно знаю. Це називається вже розбірки з людьми. До цього я просто не звертав на це уваги, коли я пішов з цього «славетного» КП».

Також Олег Нестеренко розповів про те, що після його звільнення й оприлюднення ним інформації про "Електроавтотранс" його почали переслідувати, наприклад, перевіряючи квиток персонально в нього, сподіваючись зловити на безквитковому проїзді:

«У серпні місяці їду на автовокзал, оплачую проїзд, водій зупиняється на ринку ставить на ручник, виходить на середні двері саме до мене: ваш квиток. Кажу, вибачте, ви що не пам'ятаєте, що я квиток купував. Розбірки тривають, наскільки я розумію».

Після виступу Нестеренко звернувся до присутнього керівництва КП із пропозицією повідомити йому прізвище кондуктора й оцінити ситуацію, але висновків на місці зроблено не було.

Глава громадської комісії з транспорту Володимир Ведмедєв так прокоментував цей виступ:

«Щодо їзди з відкритими дверима. Громадські активісти неодноразово звертали увагу керівництва КП "Електроавтотранс", що в нових тролейбусах повинна бути відключена можливість використання функції руху при відчинених дверях, з огляду на незадовільну дисципліну серед персоналу. Однак, керівництво КП не пішло на цей крок навіть з урахуванням тієї інформації, що за однією з версій слідства загибель Дар'ї Кривоухової в лютому 2016 року сталась через використання цієї функції. Водій почав рухатися не повністю зачинивши двері, спрацював реверс, двері автоматично відчинилися і пасажирка випала з тролейбуса. Але навіть цей жахливий випадок не змусив керівників КП зробити висновки.

Щодо хамства кондуктора, обтяженого киданням у пасажира підручних засобів. Протягом декількох років на всі звернення громадської та контрольної депутатської комісій з транспорту за конкретними питаннями щодо порушень з боку працівників КП "Електроавтотранс" в жодному з випадків не було догани або фінансових санкцій шляхом позбавлення премій, не кажучи вже про звільнення. Таким чином, керівництво КП веде системну політику покривання й загравання з персоналом, що призводить до спостережуваних явищ. Пан Нестеренко зробив свою заяву публічно, у присутності депутатів СМР, керівництва та працівників КП "Електроавтотранс", представників двох комісій з транспорту, проте за півтора тижня так і не отримав на свої претензії жодної відповіді ні особистої, ні публічної. Більш того, не далі як учора, його взагалі забанили на сторінці КП в Фейсбуці, а всі його коментарі видалили. Мабуть так, в розумінні керівництва КП, виглядає правильна комунікація з громадськістю та ЗМІ».

Актуальні матеріали

23 грудня на Сумщині відбудуться вибори

23 грудня 2018 року відбудуться перші місцеві вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад у 125 об'єднаних територіальних громадах. Також на цей день призначені додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад у 26 громадах. Відповідні рішення прийняла Центральна виборча…

Рейтинг Мінрегіону: Сумська область вперше з моменту початку реформи – у «зеленій» групі лідерів

Мінрегіон опублікував жовтневий рейтинг щодо впровадження реформи децентралізації в країні і формування спроможних ОТГ. Сумська область вперше з моменту початку реформи - у «зеленій» групі лідерів.

Суми ярмаркують

Сьогодні на площі Незалежності в Сумах розгорнули ярмарок. Його приурочили до свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Вибори

Політика

Порошенко дав вичерпну відповідь – «У мене бізнесу в Росії немає!»

Президент України Петро Порошенко в Харкові дав гідну відповідь на закиди політичних опонентів, які продовжують поширювати «каталог фейків», де головним звинуваченням є нібито наявність бізнесу Порошенко в Росії.

Порошенко вийшов на друге місце після Тимошенко - дані опитування трьох соціологічних команій

Лідерка партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко лідирує в соціологічних опитуваннях щодо майбутніх виборів Президента України. Водночас чинний Президент Петро Порошенко покращив позиції та став другим. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічними фірмами КМІС, Центр Разумкова та СОЦІС.

В то время, как трамвайщики, учителя сидели – без зарплаты, экс-мэр Конотопа жил на широкую ногу

Отстраненный от своих обязанностей экс-мер Конотопа Артем Семенихин подал новую декларацию о своих доходах «перед увольнением» за период: с 1 января 2018 года по – 30 августа 2018-го. Зарплата за 8 месяцев 2018 года составила 250 тысяч 933 грн, что…

Свіжі рейтинги: у другий тур президентських виборів вийдуть Порошенко і Тимошенко

Про це свідчать результати опитування, проведеного Cоціологічним центром імені Михайла Драгоманова, які презентували на прес-конференції 7 вересня соціолог, професор Сергій Штепа та політичний експерт Ростислав Балабан.

Економіка

Президент України збирається взяти участь у відкритті дороги Харків-Охтирка

У суботу, 29 вересня, у Харківській області чекають приїзду Президента України Петра Порошенка. За попередньою інформацією, він відвідає форум “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи”, який відбудеться в Premier Palace. Потім Президента чекають в області.

Децентралізація в дії: 9 ОТГ отримали у комунальну власність земельні ділянки державної власності поза межами населених пунктів

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО привітав громади з отриманням земельного ресурсу, який може суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів.

Сумским депутатам нужен еще миллион

На минувшей неделе на планово-бюджетной депутатской комиссии Сумского горсовета народные избранники снова обсуждали партиципаторный бюджет. Ведь горуправлению капитального строительства на его объекты потребовалось дополнительно 1,09 млн. грн.

Сумщина займає перше місце в Україні за видачею «теплих кредитів» населенню

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергія ЛУГОВОГО, в області наразі видано майже 26 тисяч кредитів за період дії програми.

На Сумщині за рахунок коштів ДФРР утеплили школи

Як повідомив голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ під час засідання колегії директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ, за рахунок коштів ДФРР в області реалізовано 7 проектів з термомодернізації закладів бюджетної сфери, що були розпочаті у минулому році.

Соціум

Сумчанин показал, как выглядит «Авангард», реконструкция которого должна была закончиться в конце 2017-го

Сумчанин Oleksii Klochkov на своей странице в Facebook поделился фотографиями со стадиона «Авангард», который еще до недавно был любимым местом не только для тренировок спортсменов, но и для прогулок, занятий спортом всех сумчан. С началом реконструкции спортивного объекта все понадеялись,…

На Сумщині хочуть розібрати на будматеріали церкву, яку будував ще писар самого Івана Мазепи

УПЦ Московського патріархату продала будівлю храму в козацькому селі Іскрисківщина Білопільського району невідомим, які хочуть розібрати морений дуб для продажу. Церкву будували українські сім'ї Куколь-Яснопольського і Терещенко. Потім російська більшовицька влада перетворила її в клуб.

В ТЮЗе – взрослая премьера

Сумской областной театр для детей и юношества приглашает театралов на взрослую премьеру - «Фрекен Жюли» по пьесе Августа Стриндберга. Режиссер-постановщик спектакля Сергей Сидоренко, определил ее жанр: жесткая драма на грани нежности.

Демографія

В Охтирському і Тростянецькому районах відкрили нові спортивні майданчики та футбольні поля

Очільник області Микола Клочко у рамках робочої поїздки до Тростянецького і Охтирського взяв участь у відкритті футбольних полів і спортивних майданчиків.

Біатлоністи Сумщини − переможці всеукраїнських змагань

Нещодавно у м.Тростянець відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь більше 150 спортсменів з Сумської, Київської, Чернігівської, Харківської, Тернопільської, Львівської областей і міста Київ.

Верхня Сироватка виходить по півфіналу Кубку Сумщини

В чвертьфінальному матчі Кубку Сумської області з рахунком 4:3 перемогли ФК «Колос» (Северинівка Сумський район). Автори голів - Максим Мисловський, Максим Стадник (2) та Руслан Пісний. Вітаємо команду, тренерський склад та наших вболівальників із перемогою! via fclsgroup

Важливо на цьому тижні

23 грудня на Сумщині відбудуться вибори

23 грудня 2018 року відбудуться перші місцеві вибори голів та депутатів сільських, селищних, міських рад у 125 об'єднаних територіальних громадах. Також на цей день призначені додаткові вибори депутатів сільських та селищних рад у 26 громадах. Відповідні рішення прийняла Центральна виборча…

Рейтинг Мінрегіону: Сумська область вперше з моменту початку реформи – у «зеленій» групі лідерів

Мінрегіон опублікував жовтневий рейтинг щодо впровадження реформи децентралізації в країні і формування спроможних ОТГ. Сумська область вперше з моменту початку реформи - у «зеленій» групі лідерів.

У Сумській міській дитячій лікарні відкрито після ремонту приймальне відділення

Очільник області Микола КЛОЧКО під час відкриття відремонтованого приймального відділення у Сумській міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди зазначив, що це позитивний приклад співпраці влади і соціально відповідального бізнесу.

На Сумщині Президент відкрив відремонтовану дорогу Охтирка-Харків

На урочисте відкриття дороги загального користування державного значення Р-46 завітав Президент України Петро ПОРОШЕНКО разом з очільниками Сумської та Харківської областей Миколою КЛОЧКОМ та Юлією СВІТЛИЧНОЮ.

Екологи підтвердили забруднення Псла викидами сумського «Водоканалу»

Державна екологічна інспекція у Сумській області оприлюднила результати лабораторних досліджень проб води, відібраних з р. Псел та зворотних вод з очисних споруд КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

Ремонт автомобільної дороги Харків-Охтирка виходить на фінішну пряму

Автомобільна дорога Р-46 Харків-Охтирка є частиною транспортного сполучення Суми-Харків, яке з’єднує два обласних центра. Транспортне направлення Суми-Харків є одним з основних у Сумській області з найбільшою інтенсивністю руху транспортних засобів.