П'ятниця, 24 жовтня 2014

Олександр Ревенко: "Радикальна партія" Олега Ляшка на парламентських виборах-2014

Директор Центру досліджень регіональної політики, експерт з комунікаційних стратегій.

Головний редактор медіа-платформи www.sumynews.com [з січня 2009 року].

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області [2014-2015 рр.].

В 1995-2000 рр. навчався в Сумському державному педагогічному університеті, історичний факультет та факультет іноземних мов.

В 2000-2002 рр. навчався в Ukrainische Freie Universität [Мюнхен, Німеччина].

В 2006 році навчання в Українській школі політичних студій [Київ, Україна] та Summer university of democracy [Рада Європи, Страсбург].

В 2014 році навчався в Visegrad School of Political Studies на базі European Academy of Diplomacy [Варшава, Польща].

В 2000-2004 рр. викладав правничі дисципліни в Сумському державному педагогічному університеті.

В 2004 році працював на Організацію з безпеки та співробітництва в Європі [ОБСЄ], консультантом в Сумській області в реалізації проекту "Підтримка в подальшому вдосконаленні виборчого процесу в Україні".

В 2005-2006 рр. працював начальником управління з питань внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації.

Автор і ведучий політичних програм "Agenda" на сайті медіа-платформи SumyNews та "Realpolitik" на телеканалі "Відікон".

Сторінка на facebook.

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу №158 з центром у м. Білопілля від політичної партії "Радикальна партія" Олега Ляшка Олександр Ревенко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews.

Запис від 23 жовтня 2014 року.

Радикальна Партія Олега Ляшка

Виборчий список партії

Про партію на парламентських виборах

Роман Малко:
Куди барвистіша картинка в іншого політичного радикала Олега Ляшка. Тут така колекція достойників з непростою біографією, що розгулятися справді є де. Всі вони може й непогані люди, але не завжди відповідають всім тим принципам, які лідер партії декларує в своїх феєричних спічах. Салат з партійних активістів, бізнесменів, колишніх чиновників, добровольців і просто цікавих особистостей, потрапивши в стравоходи парламенту може так забродити, що радикальний вибух знесе не тільки купол, а й самого лідера. Але до цього ще далеко. Незважаючи на стрімкий зліт партії, головного радикала в рейтингах електоральних вподобань аж до критичної позначки в 15 %, не факт, що остаточні результати народної підтримки виявляться аж такі великі. Аналітики прогнозують приблизно половину з цього, відсотків 8, не більше і причиною якраз барвистість компанії.
І Ляшко, і Гриценко – це насамперед практичне відображення суспільних запитів травмованого війною народу. І один і другий пропонують швидкі рецепти для лікування цих травм, але лише на рівні гасел. Обидва войовничі і безапеляційні. Втім, войовничість Ляшка завжди виливалася в тягання корови, топтання картоплі і поїдання землі, а опозиційність та войовничість Гриценка ніколи не заходила далі політичних скандалів і гнівних тирад на телешоу. Це все видовищно і весело. Ляшкові вила і Гриценкова війна до переможного кінця здатні запалити маси, але в результаті ніхто не знає якою може бути ця перемога і чи буде вона взагалі.
Суспільство змінюється дуже швидко. Нині воно ведеться на гучні заклики, але вже завтра може вхопивши вила використати їх проти найбільших крикунів. Нині потрібно мало часу, щоб оцінити чи слова розходяться з ділом. Набагато менше ніж ще рік тому, і ще менше часу щоб відчути хто щиро бреше прикриваючись світлими прагненнями, а хто навіть не намагається казати правди.

Володимир Цибулько, політолог:
Соціологічні опитування підтверджують основні тенденції, що в суспільстві існують дві умовні партії — війни та миру. Найяскравішим представником партії „миру“ виступає Блок Петра Порошенка. А партією, яка хоче досягти миру, але через військову перемогу на Сході, так звана партія війни, є Радикальна партія Олега Ляшка. За електорат, який представляють ці дві партії, борються й інші політичні проекти, намагаючись скопіювати нішевих лідерів. Проте, виборці будуть голосувати за оригінал, а не за копії, що і спроектує фінальний результат”.

Програма Радикальної партії Олега Ляшка

План Ляшка. Перемога України

Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.

Наші пріоритети

Мета Радикальної партії - створення суспільства рівних можливостей та загального добробуту. Для цього нам потрібно найперше - перемога у війні. Ми поміняємо владу і створимо умови для відродження економіки та промисловості. Нова матеріально-технічна база допоможе нам народити незалежну та сильну Україну.

Перемога і десепаратизація.

Вся країна має підтримувати Східний фронт, через який Росія хоче розвалити Україну.

Створимо потенційні партизанські загони і підготуємо цивільне населення до оборони великих міст. Влада запрацює для фронту, генеральські посади займуть бойові офіцери. Пораненим та їх сім’ям держава забезпечить соціальний захист.

Ми зробимо можливим повернення ядерного статусу Україні.

Десепаратизація - це знешкодження внутрішніх ворогів. Будуть покарані політично і кримінально: перевертні та саботажники із Верховної Ради, чиновники-сепаратисти на Сході, продажні менти і крадії-бізнесмени, які платять найманцям за вбивство українців. Олігархи, які напряму організовували сепаратистів, віддадуть державі своє майно. Нам потрібно відновлювати інфраструктуру зруйнованого Донбасу. І ці гроші стануть в нагоді  для створення матеріальних і соціальних умов, за яких біженці самі повернуться додому.

Корупцію - на вила!

Українцям більше не потрібно буде давати хабарі. Радикальна партія знищить хабарництво. Почне працювати суспільний антикорупційний корпус - для реакції на скарги громадян. До складу цього корпусу увійдуть безкомпромісні ветерани воєнних дій на Сході. Інший дієвий  інструмент - техніка провокування хабарів із негайним затриманням і покаранням хабарника. Їх майно - офіційне і неофіційне - буде націоналізовано.
Запрацює система контролю видатків - нехай кожен чиновник доведе легальність свого майна.

Усунемо олігархів від керівництва державними підприємствами, а значить - і від розкрадання прибутків цих підприємств.

Олігархи доплатять за копійчану приватизацію підприємств, які приносять їм надприбутки. Інакше ці підприємства будуть знову повернуті державі.

Радикальна партія повністю змінить особовий склад правоохоронних органів.

Політична реформа і українська влада.

Повна люстрація - це проведення перевірки діяльності чиновників на місцях. Вона покаже: чи не крав, чи не брав хабарів, як ставився до людей. За результатами перевірки - чиновник або працює, або звільнений. Це значно скоротить чиновницький апарат. Залишаться лише справжні патріоти та професіонали. Працюватимуть вони краще і зарплатня у них буде вища.

Наша виборча система потребує виборів за відкритими списками. Так люди зможуть оцінити кожного і до влади потраплять лише ті, кого дійсно визнає громада - гідні, чесні, професійні.

Ми децентралізуємо владу. Надамо право обраному голові громад вільно приймати усі важливі для людей рішення - без ніяких вказівок із центру. А громада стане повноправним розпорядником земель, будівель, устаткування. Зібрані податки в більшості своїй залишаться на місцях. Адже громади самі мають відповідально використовувати ці кошти. Також ми надамо громадам право проводити референдуми для вирішення важливих питань.

Система політичного управління стане гнучкою та ефективною.  Таким чином ми нейтралізуємо путінські плани  внутрішнього розколу України і не допустимо так звану федералізацію.

Економіка - для простих людей.

Завдання радикальної партії - глибокі економічні реформи, заради відновлення національного виробництва, створення робочих місць, у першу чергу для молоді. Ми відродимо якісне виробництво повного циклу, адже борошно можна продати дорожче ніж зерно.
Зараз наша країна продає за безцінь сировину - метал, зерно. На цьому наживаються олігархи, які платять людям копійки, а державі не платять нічого. А ми потім купуємо це саме залізо в сто разів дорожче у вигляді автомобілів. Досить! Наша сировина буде перероблятися українськими висококваліфікованими спеціалістами. Держава отримає гроші через просту та зрозумілу систему оподаткування. А нашим людям це принесе великі зарплати та добробут!

Допоможемо українському виробнику, роботодавцю, платнику податків. Кредити на розвиток під 5% на 10 років. Менші податки на заробітну платню, більші на сировинну продукцію олігархів. Проста звітність, мінімум перевірок та бюрократії.

Асоціація з ЄС допоможе реалізувати в Європі свою продукцію. Ми розширимо виробництво, і побудуємо його ближче до кордону із ЄС, створимо нові робочі місця.

 

Введемо кризовий податок для олігархів, який наповнить бюджет та зупинить інфляцію.

Анулюємо в односторонньому порядку усі борги перед Росією - як відповідь на агресію. 

Будемо вимагати списання 75 % зовнішніх міжнародних кредитів, бо гроші у борг брали чиновники - казнокради.

 

Без села – не буде України

Ми заборонимо продаж землі і ліквідуємо нелегальний земельний ринок, на якому збагачуються товстосуми та спекулянти.

Запровадимо право оренди землі під жорстким контролем держави.

Заборонимо іноземцям розпоряджатися нашими чорноземами. Створимопрозорийземельнийкадастр, щоунеможливитьземельне рейдерство.

Радикальна партія стане основним захисником інтересів села в парламенті.

Людям - захист, добробут, майбутнє.

Людей треба захищати, поки владу не оновимо. Всеукраїнська мережа захисників прав людини боронитиме українців. Ми організуємо цільову грошову допомогу малозабезпеченим. Переглянемо систему комунальних виплат. Створимо умови для легалізації українських заробітчан. В Україні більше ніколи не буде людей другого сорту. Ми будемо країною успішних людей.

Сім’ї, в яких двоє дітей, визнають багатодітними і вони будуть отримувати відповідну допомогу.

Держава виділить на медицину в 10 разів більше коштів ніж зараз. Зробимо фельдшерсько-акушерський пункт в кожному селі.

Радикальні рішення - радикальні зміни.

Радикальна партія разом з усіма українцями пройде важку науку нинішнього випробування. Вийдемо з нього сильні та мудрі і створимо нову державу. Але великі зміни відбуваються в результаті визначних рішень та дій. Це до снаги нам - новим українським політикам - енергійним та рішучим патріотам.

Тож нехай українська сила та правда переможе, нехай воля замайорить жовто-блакитним прапором над усією країною.

Слава Україні, Героям слава!

Сергій Дацюк, політолог:
Радикальною, патріотичною, але дуже декларативною є програма "Радикальної партії Олега Ляшко". В принципі програма відповідає основній ознаці цієї партії – чистий популізм. Але хотілось би хоч якоїсь конкретики. "Коруцію на вила" – це добре, але хотілось би конкретно, кому, на які вила і яку саме корупцію треба настромити. Теза про десепаратизацію хороша, але відсутні жодні пояснення, що це таке і як цього досягати. Також незрозумілою є в цьому тексті теза про повернення ядерного статусу України. Сама по собі теза є унікальною для наших партій, бо жодна інша партія не спромоглася на таку заяву, але в такому вигляді і в такому місці програми це не виглядає серйозно. Через декларативність програми не можна зрозуміти, хто такі "прості люди" і чому саме економіка має бути для них. Середній клас – це прості люди? Ніби не прості, бо забезпечені. Але економіки розвинутих країни будуються саме задля середнього класу, а не простих людей.

Порівняння програм політичних партій

VoxUkraine, для Української правди

Середні оцінки програм партій

 

Конкретність

Можливість виконання /практичність

Економічна доцільність

Послідовність та логічна зв'язність

Середній показник

Народний Фронт

4.2

5.2

5.8

6.2

5.4

Громадянська позиція

5.2

5.5

4.9

5.6

5.3

Блок Петра Порошенка

3.7

4.8

4.8

5.8

4.8

Батьківщина

4.8

4.6

4.5

5.5

4.8

Самопоміч

3.3

4.8

4.9

4.8

4.4

Опозиційний Блок

3.4

3.2

2.3

4.2

3.3

Комуністична партія

4.1

1.8

1.0

5.3

3.0

Радикальна партія

3.5

2.0

1.6

3.2

2.5

Таблиця 2. Кореляція між програмами політичних партій

 

Батьківщина

Громадянська позиція

Комуністична партія

Радикальна партія

Опозиційний Блок

Самопоміч

Народний Фронт

Блок Петра Порошенка

Батьківщина

1.00

             

Громадянська позиція

0.43

1.00

           

Комуністична партія

0.33

0.31

1.00

         

Радикальна партія

0.37

0.39

0.40

1.00

       

Опозиційний Блок

0.53

0.44

0.42

0.56

1.00

     

Самопоміч

0.36

0.48

0.32

0.45

0.52

1.00

   

Народний Фронт

0.35

0.43

0.34

0.43

0.53

0.47

1.00

 

Блок Петра Порошенка

0.47

0.54

0.39

0.53

0.57

0.51

0.46

1.00

Політики в Сумській області – учасники виборчої кампанії

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 157 (центр – місто Суми)
Науменко Ігор Вікторович - 1967 р.н., ачальник Сумської філії Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України, безпартійний, проживає в місті Сумах, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма Науменка Ігоря Вікторовича

Забезпечити захист родини, Сумщини, країни!

 • Створити реальну систему територіальної оборони міста Суми та практично її реалізувати у найкоротший термін:
 • розробити План оборони міста Суми;
 • визначити конкретні завдання та заходи з оборони, організувати взаємодію між органами місцевого самоврядування, силовими структурами міста, громадськими формуваннями самооборони;
 • негайно приступити до фортифікаційного обладнання місць виконання завдань.

Кожен мешканець міста Суми повинен знати, як діяти в разі загрози життю його родині або безпеці міста.

 • Відновити обороноспроможність промислових підприємств Сумщини.

У нас є все, щоб розробляти та виготовляти власні зразки озброєння та військової техніки (ПАТ СМНВО ім. Фрунзе, ДП Конотопський АЗ «Авіакон»), власні боєприпаси (Шосткінський ДНДІ ХП) засоби оптичної та технічної розвідки, засоби індивідуального захисту, програмне забезпечення для створення автоматизованих систем управління військами та зброєю.
Це – можливість нарешті практично реалізувати теоретичні розробки, що роками накопичувалися у науково-дослідних установах Сум та впровадити їх у практичну діяльність військ.
Це – можливість повернути висококваліфікованих фахівців, науковців, спеціалістів до виконання завдань обороноздатності країни, це – нові робочі місця.
3. Повернути до міста Суми вищий військовий навчальний заклад з підготовки кадрових офіцерів для Збройних Сил України, який був злочинно ліквідований у 2007 році.
Суми завжди було і залишається містом славетного артучилища – кузні кращих військових спеціалістів з бойового застосування ракетних військ і артилерії, з експлуатації ракетно-артилерійського озброєння. У нас є для цього все необхідне – великий досвід та традиції, навчально-матеріальна база, а головне – збережений науково-викладацький склад.
4.  Відродити та спрямувати військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, молоді.
Взірцем для наслідування мають стати герої, що віддали життя за свободу та незалежність України. Починаючи з лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, героїв Крут, січових стрільців, воїнів-українців Другої світової війни, війни у Афганістані до героїв Майдану та антитерористичної операції на сході України, наших земляків.
5.  Активізувати боротьбу з беззаконністю, зрадництвом, корупцією, насамперед, у силових структурах. Бюрократів, байдужих пристосуванців, хабарників у погонах – геть на звалище історії або в тюрму.

«____» вересня 2014 року                                                  Науменко І.В.
(підпис)                                      (прізвище та ініціали)

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 158 (центр – місто Білопілля)
Ревенко Олександр Вікторович - 1989 р.н., фізична особа – підприємець, член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Сумах, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма
кандидата в депутати Верховної ради України
від Радикальної партії Олега Ляшка
по одномандатному виборчому округу №158
Ревенко Олександра Вікторовича

 • Нова економіка
 • Україна володіючи четвертою частиною світового запасу  чорноземів та маючи сприятливі кліматичні умови має стати одним з світових лідерів галузі сільського господарства.

Буде запроваджена державна програма пільгового кредитування сільського господарства. Завдяки державній підтримці Україна нагодує себе та світ!

 • Розбудова інфраструктури країни – одна з основ зростання економічних показників розвитку держави, підвищення рівня життя громадян - будівництво автомобільних та залізничних шляхів,  мостів, портів, електростанцій.
 • Розвиток високотехнологічного виробництва з використанням наукового потенціалу українських спеціалістів.
 • Державна підтримка виключно підприємств, які мають плани розвитку та виробляють конкурентоздатну продукцію.
 • Усім рівні права та можливості участі в тендерних державних закупівлях. Запровадження прозорих державних тендерних закупівель в електронному вигляді та он-лайн режимі.
 • На державному рівні впровадження програми енергозбереження та популяризації використання альтернативних джерел енергії.
 • Запровадження програм, що сприятимуть створенню нових робочих місць, зупинить депопуляцію, наповнить бюджет.
 • Здорова та соціально захищена нація
 • Державна програма профілактики та діагностики захворювань. Наша задача завчасно застерегти від захворювань. Загальнодержавна програма розбудови мережі діагностичних центрів забезпечить зменшення випадків коли пацієнт знаходиться на межі життя та смерті.
 • Ми повинні мати безкоштовне медичне забезпечення за моделлю СРСР.
 • Запровадити нові технології в лікуванні і діагностуванні. У нас є найкращі спеціалісти в світі, новітні розробки медичного обладнання, але відсутня державна підтримка щодо впровадження високотехнологічних інновацій в медичній галузі.
 • Видатки потрібно направити в медицину, а не на утримання бюрократичного державного апарату.
 • Запровадження електронної черги та електронних медичних карток.

 

 • Достойні пенсії та соціальні виплати мало захищеним верствам населення.
 • Високий рівень обороноздатності
 • Збільшити фінансування армії, на ці кошти ми маємо закупити нове сучасне озброєння - від прицілів до важкої військової техніки.
 • Військовослужбовець має бути добре навчений, екіпірованим та мати повний пакет соціальних гарантій для себе та своєї родини.
 • Чіткі демаркаційні кордони України, обладнання їх сучасними системами спостереження та обороноспроможності.

 

 • Культура і патріотизм
 • Загальнонаціональний проект - «Українізація». Усі тривожні події, які сьогодні відбуваються в Україні – наслідок відсутності національної ідеї, патріотичного виховання молоді. Більшість українців не знає історії своєї держави. Громадяни вірять «історії», яку їм нав’язували десятками років.
 • Виховання молодого покоління на засадах українських традицій.
 • Патріотичне виховання з дитинства на рівні дошкільної, шкільної, позашкільної освіти.
 • Розвиток українського кінематографу.
 • Створити нову якість політики
 • «Майдан» з позором вигнав главу держави - бандита який обкрадав всю Україну, ми змінили очільника, але не змінили систему управління. На превеликий жаль корупційні система і схеми працюють і сьогодні.  Ми повинні довести свою справу до кінця. Усі пункти написані вище можливо реалізувати тільки за умови, що ми створимо новий політичний клас. Клас політиків – чесних, відповідальних і  відкритих, які працюють виключно на народ України.
 • Радикальні зміни особового складу правоохоронних органах, прокуратури, суддів.
 • Залучення громадських організацій, об’єднань, активістів до обговорення і вирішення актуальних проблемних питань.  Почути голос громадськості та побудувати діалог «Громада-Влада».

 

Слава Україні!

 

«___» вересня 2014р.                                                 О.В. Ревенко

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 159 (центр – місто Глухів)
Непочатов Олександр Миколайович - 1973 р.н.,  заступник начальника відділу контролю та економічної безпеки ПАТ "Аграрний фонд", член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Лозова Харківської області, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма
кандидата у депутати  Верховної  Ради  в одномандатному виборчому окрузі  № 159
Непочатова Олександра Миколайовича

МОЛОДІСТЬ - ІНТЕЛЕКТ - ДОСВІД - ПОРЯДНІСТЬ - ЧЕСНІСТЬ     

      Я, кандидат у народні депутати України Непочатов Олександр Миколайович, беру на себе зобов’язання перед своїми виборцями втілювати у життя програмні положення Радикальної партії Олега Ляшка і нести відповідальність за провідні ідеї партії та свої ідеї, що мають кінцеву мету покращити життя громадян та українського суспільства в цілому. Радикальна партія Олега Ляшка, від якої я іду на вибори, виступає за зміни в українській політиці в інтересах суспільства відповідно до європейських стандартів. Зобов’язуюсь особисто почути кожного виборця та забезпечити постійний звіт перед виборцями у своєму одномандатному виборчому окрузі № 159.

Підсумовуючи все вищесказане, я виділяю першочергові завдання у своїй роботі:

1. Обороноздатність і зовнішня політика:

 • Військовослужбовці – одна з найважливіших професій для країни.
 • Збільшення бюджету Збройних Сил України.
 • Відновлення військово-промислового комплексу.
 • Розроблення нової концепції оборони держави, яка буде відповідати сучасним загрозам.
 • Забезпечення переозброєння армії кращими вітчизняними зразками техніки.
 • Пріоритет зовнішньої політики – вступ до Євросоюзу!

2.  Люстрація:

 • Створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням місцевих бюджетів.
 • Повне перезавантаження влади: звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. Відповідально поставитись до підбору кандидатів на посади перших осіб області та району.
 • Посилення кримінальної відповідальності за хабарництво.

3. Аграрна реформа:

 • Стимулювати розвиток сучасного агропромислового виробництва.
 • Підтримка малих сільськогосподарських підприємств.
 • Заборона купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.
 • Основна ставка – розвиток власної переробної промисловості.
 • Експорт готової продукції, а не сировини.

4. Держава для людей:

 • Повернути пенсійний вік.
 • Відродження державної мережі медичних установ, насамперед – у малих містах та сільських населених пунктах.
 • Забезпечення контролю за якістю продуктів харчування, товарів широкого вжитку та медичних препаратів.
 • Збільшення державних витрат на поліпшення умов життя людей з обмеженими можливостями, належним лікуванням та необхідними технічними засобами реабілітації.

5. Комплексна реформа місцевого самоврядування:

 • Перехід до формування Державного бюджету «знизу».
 • Максимальні повноваження і ресурси з центру на місця – зароблене повинно залишатися в регіонах.
 • заборона приватизації державних підприємств, введення відповідальності за доведення їх до банкрутства.

6. Стратегічна реформа для розвитку держави:

 • Розбудова транзитного і транспортного потенціалу країни. Нові автошляхи, аеропорти, річкові і морські порти – це збільшення пасажирських і вантажних перевезень.
 • Державна підтримка лише тим національним виробникам, які мають план розвитку, здатні виробляти конкурентну продукцію та створювати робочі місця.
 • Фінансування наукових досліджень у сфері енергозбереження та енергетики, фізики та хімії, біотехнологій та електроніки.
 • Працювати над розробкою програм щодо впровадження безвідходного виробництва та енергозбереження.

Усі ці кроки дадуть роботу мільйонам українців, задіють величезний потенціал наших професіоналів та сприятимуть європейську розвитку нашої держави.

Щоб змінити якість життя в країні - необхідно змінити склад політиків. У владу повинні прийти молоді, енергійні, чесні, інтелектуальні, порядні, талановиті особистості!    

Тільки разом ми подолаємо труднощі, кризи, виклики, які поставило перед нами сьогодення, - та побудуємо міцну і процвітаючу країну, ім'я якій - Україна!

                                                                                                        

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 160 (центр – місто Шостка)
Тицький Богдан Вікторович - 1989 р.н.,  політичний аналітик, Інститут проблем регіональної політики та сучасної політології, безпартійний, проживає в місті Києві, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України
в одномандатному виборчому окрузі № 160
Тицького Богдана Вікторовича
Менше слів - більше дій!

Сьогодні ми зневажені на власній землі. Становище пенсіонерів, інвалідів, бюджетників, селян та дрібних підприємців фактично на межі виживання. Представники некомпетентної та непорядної влади, які мали би бути покликані зробити все можливе для поліпшення добробуту українців, насправді опікуються лише власними кишенями.
Я сам з родини вчительки та водія, які тяжко працювали все життя і втрачали власне здоров'я, заробляючи жалюгідні копійки. Їхня доля подібна до доль мільйонів ошуканих і зраджених українців.
Я давно живу в столиці, відтоді, як приїхав на навчання до Київського Національного університету ім. Т. Шевченка, але мені боляче бачити злидні й несправедливість у селах та маленьких містечках на кшталт мого рідного смт, де живуть мої батьки. Саме звідти прагнення змінити життя в Україні. Саме це надихає мене на боротьбу.
Сьогодні в Україні війна. Вперше за час Незалежності ми відчули, на скільки важливо країні дбати про власну обороноздатність.
Як координатор Комітету визволення політв'язнів та громадський активіст я неодноразово стикався з чиновницьким свавіллям, зі свавіллям у правоохоронній системі.
Тому передусім у Верховній Раді я буду ініціювати і підтримувати законопроекти, спрямовані на:

 • Посилення обороноздатності України
 • Люстрацію чиновників та суддів
 • Ліквідацію бюрократії
 • Реформу міліції включаючи зміну особового складу
 • Боротьбу із розкраданням бюджетних коштів
 • Встановлення соціальної справедливості

Слава Україні!

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 161 (центр – місто Ромни)
Шапошнік Вячеслав Іванович - 1965 р.н.,  директор ТОВ "Інтегра Кепітал ЛТД", член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Сумах, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма
кандидата в депутати Верховної ради України
від Радикальної партії Олега Ляшка
по одномандатному виборчому округу №161
Шапошніка Вячеслава Івановича

Я йду у депутати від радикальної партії Ляшка по 161 виборчому округу для того, аби на ділі довести спроможність народного обранця реально вирішувати проблеми округу.  Я сам є роменчанином, тому проблеми округу мені відомі і близькі.  Ми – мешканці Роменського, Недригайлівського, Буринського, Конотопського, Липоводолинського районів та міста Ромни разом вирішимо всі нагальні питання нашого краю. Маючи відповідний фах та досвід, розумію, що є загальнодержавні проблеми, які вирішуються на законодавчому рівні, а є проблеми, з якими ми стикаємося щоденно. 

 1. Економіка України та краю.

Розбудова інфраструктури країни – будівництво, ремонт та утримання в належному стані автомобільних та залізничних шляхів, мостів, електростанцій.
На державному рівні впровадження програми енергозбереження та популяризації використання альтернативних джерел енергії та розвиток власних підприємств з виробництва енергозберігаючих матеріалів.
Запровадження програм, що сприятимуть створенню нових робочих місць та гідної оплати праці.
Державна підтримка винятково підприємств, які мають плани розвитку та виробляють конкурентоздатну продукцію.
Розвиток високотехнологічного виробництва з використанням наукового потенціалу українських спеціалістів.
Підтримка малих сільськогосподарських підприємств.
Заборона купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення.
Розвиток власної переробної промисловості.
Експорт готової продукції, а не сировини.
Податкові пільги для підприємств, які виробляють біотопливо та компенсацію тим підприємствам, які його використовують.

 1.  Держава для людей:

Повернення пенсійного віку.
Надання безкоштовної медичної допомоги кожній людині.
Відродження державної мережі медичних установ, насамперед – у малих містах та сільських населених пунктах.

 1. Обороноздатність і зовнішня політика

Збільшення бюджету Збройних Сил України.
Відновлення боєздатності армії.
Забезпечення соціального захисту учасників АТО, надання їм статусу учасника бойових дій.
Відновлення військово-промислового комплексу.
Розроблення нової концепції оборони держави, яка буде відповідати сучасним загрозам.
Забезпечення переозброєння армії кращими вітчизняними зразками техніки.
Відновлення програми цивільної оборони.

 1. Створити нову якість політики

«Майдан» з позором вигнав главу держави – бандита, який обкрадав всю Україну, ми змінили очільника, але не змінили систему управління. На превеликий жаль корупційна система і схеми працюють і сьогодні.  Ми повинні довести свою справу до кінця. Усі пункти написані вище можливо реалізувати тільки за умови, що ми створимо новий політичний клас. Клас політиків – чесних, відповідальних і  відкритих, які працюють виключно на народ України.
Радикальні зміни особового складу правоохоронних органів, прокуратури, суддів.
Запровадження процедури відкликання депутатів, посилення кримінальної відповідальності за протиправні дії, хабарництво, зловживання владою.
Залучення громадських організацій, об’єднань, активістів до обговорення і вирішення актуальних проблемних питань

Шановні виборці!

Я певен, що ми разом змінимо наше життя на краще!

Слава Україні!

 

«___» вересня 2014р.                                                              В.І. Шапошнік

  Кандидат в одномандатному виборчому окрузі № 162 (центр – місто Охтирка)
Верьовченко Валерій Васильович - 1965 р.н.,  директор ТОВ "Молочний завод "Еко – Продукт", член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Сумах, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

Передвиборна програма
 кандидата в народні депутати України від Радикальної партії Олега Ляшка по одномандатному виборчому округу №162
Верьовченка Валерія Васильовича
Мені, як кандидату у народні депутати, дуже близькі проблеми людей з якими я проживаю в нашій Єдиній країні, Сумському краю, нашому місті, районі та бачу ті проблеми які потрібно вирішувати, вже зараз.
Україна зробила важливий геополітичний вибір в своєму прагненні до європейських цінностей зробила це радикально і безкомпромісно. 
Але при цьому ми зустріли шалений спротив казнокрадів, корупціонерів, а також дуже потужну зовнішню агресію яка проявила себе в анексії Криму та бойовими діями на Донбасі. Моє першочергове стратегічне завдання в складі Радикальної партії Олега Ляшка боротися за створення української держави де кожна людина могла бути заможною та мати впевненість в завтрашньому дні.
Основними тезами своєї передвиборчої кампанії вважаю за наступне:
І.ЗМІЦНЕННЯ ОБОРОНОЗДАТНІСТІ

 • Проведення міжвідомчою комісією оборонного огляду усієї воєнної організації держави (ЗСУ, МНС, МВС, СБУ) з залученням всіх центральних органів виконавчої влади, провідних наукових установ, громадських організацій, вітчизняних і закордонних експертів.
 • Доопрацювання військової безпеки, як складової частини національної безпеки.
 • Чітка і тверда політика держави по запобіганню внутрішньої і зовнішньої агресії.
 • Формування професійної армії на контрактній основі.
 • Відновлення та збільшення фінансування учбових закладів по підготовці офіцерського та сержантського складу. Введення в вищих учбових закладах кафедр військової підготовки, введення в середньо освітніх школах начальну військову підготовку. Збільшення громадських організацій націлених на військове виховання.

ІІ. ЛЮСТРАЦІЯ

 • Зміна особового складу МВС України.
 • Зміна особового складу органів прокуратури.
 •  Зміна суддів та впровадження інституту присяжних.

ІІІ. ЛІКВІДАЦІЯ БЮРОКРАТІЇ

 • Максимально скоротити дозвільні процедури.
 • Відкритий реєстр власності.
 • Запровадження електронного і поштового урядування.
 • Персональна відповідальність державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за затримку або неаргументований відказ.
 • Контролюючи органи повинні бути спрямовані на забезпечення контролю виконання державними службовцями законності та якості послуг.

ІV. ЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ 

 • Для забезпечення справедливої конкуренції всі підприємства повинні мати рівні можливості.
 • Заборона перевірок підприємств.
 • Зменшення податків, спрощення дозвільних процедур для виробництва.
 • Ліквідація штучно створених організацій паразитуючих на виробниках та підприємцях.
 • Електронне прозоре проведення тендерів та зменшення грошових застав для їх проведення.
 • Запровадження контролю якості виробництва на кінцевому етапі. Прозорість органів контролюючих якість продукції і приведення їх до міжнародних стандартів.

V. РЕФОРМА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ      

 • Ліквідація державних адміністрацій.
 • Створення виконкомів
 • Створення центрів державних адміністративних послуг
 • 80% коштів повинні залишатися в місцевих громадах.

VІ. АГРАРНИЙ КОМПЛЕКС

 • Прозорий земельний кадастр.
 • Доступ виробників сільського господарської продукції на товарно-сировинну біржу.
 • Спрощення процедури державних закупівель.
 • Кредитування всіх категорій сільськогосподарських виробників.
 • При прийнятті законів буду рішуче захищати інтереси моїх виборців, спираючись на свою програму, реалізацію Програми Президента України та політичну платформу Радикальної партії Олега Ляшка-єдиної партії, яка відстоює інтереси кожної конкретної людини Єдиної країни.
 • Надаватиму всю можливу допомогу і підтримку кожній людині, хто звернеться до мене.

«_____» вересня 2014                                                   Верьовченко В.В.

Передвиборча кампанія та агітація

 

 

internews logousaid logoПрограма “Політичний профайл” створена в рамках проекту "Сприяння конкурентній боротьбі під час парламенстьких виборів-2014 на Сумщині" за підтримки американського уряду, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Internews Network. Думки, висловлені на сайті медіа-платформи SumyNews, можуть не співпадати з точкою зору USAID, Internews Network та американського уряду.

Громадська організація "Центр досліджень регіональної політики" © 2002-2015. Всі права застережено.

Актуальні матеріали

Перше рішення новообраного голови облради – виділення собі премії 100%

Віктор Федорченко - представник партії "Слуга народу", забудовник, генеральний директор ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко". З вересня 1985 року працював заступником начальника Сумського обласного управління побутового обслуговування населення Мінпобуту УРСР. У лютому 1990 року заснував ТОВ "ВКФ “Побутсервіс”. З грудня…

Відсьогодні Сумську облраду контролюють проросійські сили

Сьогодні, 3 грудня, пройшли вибори голови Сумської облради. За Вадима Лисого від «Батьківщини» проголосував 21 депутат, за Віктора Федорченка від «Слуги народу» - 39. Останній і став головою облради. Була створена також коаліційна більшість з представників політичних партій «Слуга народу»,…

Широка змова проти України: в прикордонній з РФ Сумській області «слуги» створили коаліцію з «ОПЗЖ» та «Нашим краєм»

Сьогодні в Сумській обласній раді відбулася змова провладної політичної сили «Слуги народу», яка на словах є проєвропейською та виступає за євроатлантичну інтеграцію України, з відверто проросійськими політичними силами «Опозиційна платформа – За життя» та «Наш край». Про це треба зараз…

Мер Лисенко формує з регіоналами сумський виконком

Про це пише депутат СМР Володимир Чепік на своїй сторінці в Facebook: "Завтра міський голова від «Батьківщини» презентує виконком . «Батьківщина» змінює союзників. Замість представників партії «Свободи» та «Самопоміч» членами виконкому стануть люди від ОПЗЖ. Слугам достанеться секретар та один…

Перша сесія новообраної Сумської обласної ради скликається на 3 грудня

Сумська обласна територіальна виборча комісія на своєму засіданні 30 листопада прийняла постанову про проведення першої сесії новообраної Сумської обласної ради восьмого скликання.

Інтерв'ю

Треба рятувати не шкільні стіни, а дітей, які залишаються без майбутнього

Відомий сумський громадський діяч, медіа експерт, колишній депутат Сумської міськради Олександр Хоруженко тепер займається просуванням адміністративно-територіальної реформи на Сумщині. Про те, як створюються нові об’єднані громади, про перешкоди на цьому шляху і про те, як все буде далі, він розповів…

Нова антикорупційна система

Депутати довго не хотіли приймати електронне декларування доходів чиновників і кримінальну відповідальність за недостовірні дані. Але сьогодні прийняли. Електронні декларації в новому форматі держслужбовці подаватимуть вже цього року. Мають на це два місяці. А цього тижня запрацює Національне агентство із…

Почему в Украине смотрящий влиятельнее министра

Mikhail Minakov: В украинской власти расслаиваются формальные институты и реальные полномочия. И люди с реальными полномочиями, как правило, непубличны. В Италии конгломерат таких непубличных, но влиятельных персон называют мафией. Эти люди подбираются по принципу личной преданности первому лицу. В государстве…

Українець з IBM про те, як вчитись та працювати за океаном

У рамках серії зустрічей з українцями, які працюють за кордоном у відомих корпораціях, у «Часописі» відбувся виступ Олександра Романка. Він родом із Сум, до Канади виїхав навчатись 12 років тому, з яких останні чотири працює старшим науковим співробітником канадського представництва…

Лекції

Віталій Капранов презентував у Сумах книги розвідника Віктора Суворова

25 червня 2015 року Віталій Капранов презентував в м. Суми книги письменника, дослідника, історика, совєцького розвідника-утікача Віктора Суворова [він же - Володимир Різун]. Видавництво братів Капранових "Зелений пес" із 2000 року друкує винятково україномовні твори, де вже кілька років поспіль…

Гюнель Бабакішієва: "Плай дій по проведенню адвокаційних кампаній"

26 травня 2015 року в mediaHUB SumyNEWS відбувся майстер-клас на тему: "Адвокація у сфері бізнесу", який провели експерти київського аналітичного центру "Центр політичних студій та аналітики" - http://cpsa.org.ua Адвокація (англ. Advocacy) — термін з практики діяльності громадських організацій, який означає…

Ольга Будник: "Як налагодити діалог бізнесу з владою"

26 травня 2015 року в mediaHUB SumyNEWS відбувся майстер-клас на тему: "Адвокація у сфері бізнесу", який провели експерти київського аналітичного центру "Центр політичних студій та аналітики" - http://cpsa.org.ua Адвокація (англ. Advocacy) — термін з практики діяльності громадських організацій, який означає…

Сергій Жадан розмовляє - про найдорожчі листи і спалені мости, втрачені місця і зруйновані міста

9 квітня 2015 р. в актовій залі Української академії банківської справи [м. Суми] Сергій Жадан читав свої вірші сумчанам, в тому числі з нової книги "Життя Марії". Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій Чеслава…

Владислав Івченко презентував "Найкращого сищика" у Сумах

3 квітня 2015 року, у Сумах в "Галереї XXI" презентував свої книги Владислав Івченко. Книголюбам запропонували пригодницькі детективи "Найкращий сищик імперії на Великій війні" та "Найкращий сищик і падіння імперії" - третій і четвертий томи історії пригод героя з народу…

Програма "10 запитань"

10 запитань з Артемом Антонюком

"Суми - це столиця моєї країни, а місто Суми ненавиджу за його жлобство" - так вважає сумський поет Артем Антонюк. Запис інтерв'ю для медіа-платформи SumyNews від 8 квітня 2014 року.

10 запитань з Аллою Яровою

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Олександром Лисенко

Медіа-платформа www.sumynews.com розпочинає експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Сергієм Малюком

Медіа-платформа www.sumynews.com розпочинає експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Тетяною Журбою

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Володимиром Биковим

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю за спеціально розробленим опитувальником з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

10 запитань з Віктором Бобиренко

Інтернет-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником протягом 2011 року ми проведемо серію інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

10 запитань з Андрієм Антоненко

нтернет-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником протягом 2011 року ми проведемо серію інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

Політичний профайл

Володимир Єщенко: "Опозиційний блок" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews керівник публічної кампанії Сумського обласного виборчого штабу політичної партії "Опозиційний блок" Володимир Єщенко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 26 жовтня 2014 року.

Володимир Луговий: ВО "Свобода" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews начальник виборчого штабу Всеукраїнського політичного об'єднання "Свобода" Володимир Луговий дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 24 жовтня 2014 року.

Олександр Ревенко: "Радикальна партія" Олега Ляшка на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу №158 з центром у м. Білопілля від політичної партії "Радикальна партія" Олега Ляшка Олександр Ревенко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис…

Сергій Науменко: "Сильна Україна" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу №157 з центром у м. Суми від політичної партії "Сильна Україна" Сергій Науменко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 22…

Юрій Бова: "Сила людей" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по багатомандатному виборчому округу в списках політичної партії "Сила людей" Юрій Бова дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 22 жовтня 2014 року.

Важливо на цьому тижні

Громадський активіст: лікар Охтирської психлікарні продовжує розігрувати на психічно хворих політичну гру

В Сумах конфлікт навколо ситуації з Охтирською психічною лікарнею набуває обертів. Складається враження, що головний лікар Лілія Неофітна, яка є головою Охтирської міської партійної організації «ВО «Батьківщина», вирішила на психічно хворих людях розіграти нову політичну гру, звинувативши обласну владу у…

Охтирська психіатрична лікаря: хто нагрівається на психічнохворих?

Нещодавно Сумщину сколихнув скандал: в Охтирській обласній спеціалізованій психіатричній лікарні зазнала аварії система опалення. Керівництво області прийняло рішення про евакуацію хворих, однак працівники закладу забарикадувалися, щоб не допустити цього. Навіть після ліквідації аварії температурний режим в палатах залишається незадовільним.

Двічі в одну річку: представник президентської партії став головою Сумської облради

«В одну річку не можна ввійти двічі», - стверджує прислів’я. Однак цей відомий вислів Геракліта днями на Сумщині успішно спростував 60-річний Володимир Токар, який 2 грудня під час чергового засідання сесії обласної ради більшістю голосів вдруге був обраний керівником представницького…

Українці постійно зриваються в зневіру та надію на “сильну руку”

Громадяни пострадянських республік не мають запиту на виборчі права та свободи і сповнені напівзневірою-напівнадією на "доброго батька". Як змінити ситуацію, розповідає Михайло Мінаков, професор Києво-Могилянської академії. Україна вже зіткнулася з ситуацією, коли її мешканці мають різні права. Тобто є громадяни,…

Олександр Хоруженко: "У найближчі 10 років Україна буде найцікавішою країною Європи"

Про "квантовий стрибок" Олександр Хоруженко: "У найближчі 10 років Україна буде найцікавішою країною Європи. Потім центр подій переміститься у Росію" Чи всі зафіксували це для себе, але Суми — один із найпівнічніших обласних центрів — перше місто в Україні, яке…

Бачення України в глобальному світі

Пришло время подвергнуть проблематизации сами постановки вопросов о будущем. Куда движется мир? Когда мы говорим о том, что мир куда-то движется, мы делаем несколько изначальных допущений: что предельным обобщением бытийности является сущий мир [есть лишь мир, обо всем остальном мы…

Територія рівних можливостей

Володимир Ладика, 52 роки, ректор Сумського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, академік національно академії наук України, голова обласної організації Аграрної партії України, депутат Сумської обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села. Сьогодні в…

Дві невідомі компанії хочуть отримати без конкурсу весь Чорноморський шельф

В інтерв'ю медіа-платформі SumyNews від 14 липня 2015 року радник екс-міністра екології Ігоря Шевченка [2015 р.] та один із засновників політичної партії "Сила людей" Олексій Гончарук зробив заяву щодо спроби двох невідомих компаній, зареєстрованих офшорками з Кіпру, отримати в розробку…

Влада імітує оргазм

Сергій Холодов, 37 років, освіта вища юридична [Харківський інститут внутрішніх справ], у мирні часи – адвокат, у недалекому минулому – Президент федерації лучників Сумщини. На теперішній час – молодший сержант 25-ї особливої дніпропетровської аеромобільної бригади, мобілізований під час третьої хвилі…

Сумська артилерійська бригада - найкраща в Україні

Сергій Панченко, 50 років, заступник міського голови міста Суми з гуманітарних питань у період 2008-20014 років, освіта вища, за фахом психолог, закінчив Київський державний педагогічний інститут. Україна живе духом, а Суми – сумом… Найбільш патріотичній фестиваль країни – фестиваль військових…

Програма "Євродвір" - справедливість по-сумські?

Вадим Ващенко, 37 років, колишній начальник Зарічної в місті Суми адміністрації, має три вищі освіти: радіоінженер [Харківський військовий університет], спеціаліст з обліку та аудити [УАБС НБУ], державне управління [Харківська академія державного управління], сьогодні займається приватним бізнесом. Ми говорили про справедливість,…

Декомунізація та історична справедливість

Олег Корнієнко, 46 років, голова Сумського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України. В Україні стартувала адміністративно-територіальна реформа, Президентом нарешті підписані так звані "Закони Чистого четверга", серед яких Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного [нацистського] тоталітарних режимів в Україні та заборону…