Четвер, 23 жовтня 2014

Юрій Бова: "Сила людей" на парламентських виборах-2014

Директор Центру досліджень регіональної політики, експерт з комунікаційних стратегій.

Головний редактор медіа-платформи www.sumynews.com [з січня 2009 року].

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області [2014-2015 рр.].

В 1995-2000 рр. навчався в Сумському державному педагогічному університеті, історичний факультет та факультет іноземних мов.

В 2000-2002 рр. навчався в Ukrainische Freie Universität [Мюнхен, Німеччина].

В 2006 році навчання в Українській школі політичних студій [Київ, Україна] та Summer university of democracy [Рада Європи, Страсбург].

В 2014 році навчався в Visegrad School of Political Studies на базі European Academy of Diplomacy [Варшава, Польща].

В 2000-2004 рр. викладав правничі дисципліни в Сумському державному педагогічному університеті.

В 2004 році працював на Організацію з безпеки та співробітництва в Європі [ОБСЄ], консультантом в Сумській області в реалізації проекту "Підтримка в подальшому вдосконаленні виборчого процесу в Україні".

В 2005-2006 рр. працював начальником управління з питань внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації.

Автор і ведучий політичних програм "Agenda" на сайті медіа-платформи SumyNews та "Realpolitik" на телеканалі "Відікон".

Сторінка на facebook.

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по багатомандатному виборчому округу в списках політичної партії "Сила людей" Юрій Бова дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews.

Запис від 22 жовтня 2014 року.

Політична партія "Сила Людей"

Лідери

 
Гончарук Олексій Валерійович - 1984 р.н.,  керуючий партнер юридичної фірми "Констрактів Лоєрс", член Політичної партії "Сила Людей", проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку під № 1.
     
  Друзенко Геннадій Володимирович - 1972 р.н., урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Кабінету Міністрів України, безпартійний, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під № 2.

Виборчий список партії

Про партію на парламентських виборах

«Сила Людей» сильна у своїй прозорості» – так охарактеризувала партію координатор Руху «Чесно» Інна Борзило під час презентації дослідження кандидатів у народні депутати України за партійними списками та у мажоритарних округах.

«Сила Людей» як партія, що створювалася та працює чесно й прозоро зробила крок назустріч Руху Чесно й відкрила усю інформацію про виборчий список, автобіографії та декларації про доходи своїх кандидатів. У списку проаналізованих експертами політичних партій «Сила Людей» єдина політична сила, що надала 100% автобіографій та декларацій. Разом з тим «Сила Людей» одна із лише 5-ти партій, які відкрили усі джерела надходження коштів для застави на участь у виборах тоді як решта 7 партій такої інформації надати не спромоглися.

Передвиборна ПРОГРАМА
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА ЛЮДЕЙ»
Метою України є побудова суспільства можливостей, у якому людина має доступ до освіти, охорони здоров’я, управління громадою, відчуває себе захищеною, може вільно реалізувати себе, живе у достатку i є відповідальною перед суспільством.
Політики зобов’язані створити ефективну систему державного управління, за якої кожен громадянин впливає на те, куди і як витрачаються сплачені ним податкиТакий громадянин несе відповдальність за себе, свою родину, свою громаду і свою державу!
Мета Сили Людей
Сила Людей — це об’єднання жінок та чоловіків різного віку та професій для  побудови сильної європейської демократичної країни шляхом згуртування свідомих громадян та об’єднання їх у мережу осередків.
Ми об’єдналися як рівні та незалежні без вождів і олігархів. Цінності та принципи для нас вищі за особисті інтереси. Ми відкриті до дискусій щодо найважливіших питань майбутнього України. Переконані, що держава повинна працювати для людей!
За 23 роки обіцянки змінити країну так і залишилися обіцянками. Настав час свідомих і Сильних Людей, які відповідатимуть за свої слова та вчинки.
Завдання Сили Людей
У найближчі п’ять років в Україні має бути створено основу для:

  • динамічного розвитку підприємництва за рахунок створення умов для залучення інвестицій та впровадження інновацій (покращення бізнес-клімату);
  • належного достатку працюючої людини та захисту в разі виникнення складних життєвих обставин (забезпечення соціальної справедливості);
  • самоорганізації громадян та фінансово підкріпленого місцевого самоврядування (реальне самоврядування в територіальних громадах);
  • дієвої участі громадян у прийнятті рішень щодо всіх суспільних та політичних справ (розвиток громадянського суспільства);
  • якісної моделі державного управління в інтересах людей, справедливого захисту в судах, чесної роботи правоохоронних органів (належне врядування, гарантування безпеки та захисту прав).

Основа країни – самодостатні та згуртовані люди,  впевнені в завтрашньому дні!
Пріоритети Сили Людей
Для здійснення реформ потрібен системний підхід, кваліфіковані фахівці та воля до змін. Для нас реформи – це не політичні гасла чи виборчі обіцянки. Ми переконані, що реформи – це єдиний шанс врятувати державу.
Ми команда, яка має знання, знайома з міжнародним досвідом, здатна генерувати ідеї та вести діалог. Країні потрібна сила, що сформує чесний і відповідальний середній клас. Нам потрібні справжні реформи, суспільство до них готове!
Децентралізація та реальне самоврядування
Нагальною необхідністю є децентралізація влади та забезпеченя реального місцевого самоврядування. Більшість послуг має надаватися не державними органами та організаціями, а тими, хто може робити це дешевше, ефективніше та прозоріше – приватним сектором. Послуги, гарантовані державою, повинні бути максимально наближеними до людей – надаватися безпосередньо у громаді.
Ми вважаємо, що держава не повинна “освоювати” бюджетні кошти, а лише забезпечувати їх прозорий та зрозумілий розподіл. Для цього потрібнаадміністративна, податкова та бюджетна реформи, а також надання громадськості можливості контролювати закупівлі за бюджетні кошти. Ми відкриємо всі бюджетні казначейські рахунки для публічного контролю.
Єдність і територіальна цілісність
Україна – суверенна й унітарна держава. Територіальна цілісність країни ґрунтується на самоусвідомленні та єдності народу, який гуртується в громади, а через них – у державу.
Ми ініціюємо широке вивчення потреб громад у різних регіонах України та розробку довгострокової стратегії досягнення національної єдності. Ми переконані в тому, що лише розуміння проблем і потреб людей з різних регіонів та спільна праця над ними може дати змогу побудувати сучасну та потужну державу.
Ми виступаємо за повернення Криму шляхом спільних дій з мешканцями півострова, уникнення військовоіконфронтаціі та поглиблення соціально-економічних зв’язків.
Інноваційна та диверсифікована економіка
Державна економічна політика в останні роки довела свою повну неефективність. Наявна структура економіки є застарілою та не сприяє зростанню продуктивності праці й доходів громадян. Створення преференцій для олігархів консервує існуючу систему та надалі загрожує існуванню держави як такої.
Ми впевнені, що лише стратегічний підхід, впровадження новітніх технологій, збалансованість у захисті внутрішнього ринку та просуванні інтересів українського бізнесу допоможуть нам сформувати ефективну економіку.
Сильний малий і середній бізнес
В Україні має бути гарантовано реальний захист приватної власності. Малий бізнес є основним місцем праці для багатьох громадян. За рахунок середнього бізнесу відбувається реальне зростання економіки України. Заможні власники – найкраще джерело інвестицій.
Ми прагнемо створити систему, за якої кожен міг би реалізувати себе на робочому місці або в бізнесі, розуміючи, що держава – партнер і помічник для нього. Податки зробимо реальними. Платники отримуватимуть регулярні звіти.
Ефективна внутрішня та зовнішня безпека
Влада повинна відповідати за життя кожного, а серед її завдань має бути створення безпечного середовища для життя людини шляхом поєднання усіх доступних заходів – політичних, економічних, військових, інформаційних та інших.
Ми вважаємо, що кожен громадянин, який вирішив присвятити себе захисту держави, має отримати необхідні навички та засоби захисту, що відповідали б найвищим стандартам та найкращим міжнародним зразкам, а також належне матеріальне забезпечення. Армія має формуватися на професійній основі виключно з патріотичних та підготовлених людей.
Ми за докорінну реформу правоохоронної системи. Міліція має бути муніципальною. Повноваження з охорони правопорядку мають бути передані на місця, а боротьба з криміналітетом та корупцією – стати одним із національних пріоритетів.
Міжнародна політика та пертнерство
Україна – європейська держава. Громадяни України невідкладно повинні отримати право на безвізовий режим для подорожей до країн-челнів ЄС. За результатами виконання Угоди про асоціацію з ЄС Україна має досягти такого рівня політичного та соціально-економічного розвитку, щоб мати можливість претендувати на повноправне членство у ЄС.
Ми переконані, що Україна має бути присутня на нових перспективних ринках. Ми прагнемо припинення воєн, у тому числі торгівельних, у відносинах з будь-якими державами світу. Україна нарешті повинна виробити зрозумілу і прозору зовнішньополітичну доктрину на основі принципів партнерства, рівності та взаємної вигоди.
Україна має негайно позбутися позаблокового статусу та відновити інтеграційні процеси щодо НАТО, щоб мати можливість набути членства за результатами референдуму.
Заможні та впевнені люди
Найкращою гарантією соціальної захищеності у державі є високий дохід громадян, яким вони здатні самостійно розпоряджатися, а не віддавати державі на непрозорі привілеї та пільги.
Ми впевнені, що Україні потрібна ефективна система соціальної підтримки саме тих громадян, які потребують допомоги суспільства. Всім має бути гарантовано дохід, який забезпечить належний рівень життя відповідно до реальних соціальних стандартів (вартості життя, прожиткового мінімуму, мінімальних зарплати та пенсії).
Сучасні освіта, культура і наука
Без якісної освіти наша держава ніколи не зможемо реалізувати весь свій потенціал. Система освіти повинна відповідати актуальним потребам ринку праці й орієнтуватися на побудову суспільства сучасних знань і відкритих можливостей.  
Ми наполягаємо на тому, що праця вчителя (викладача) і науковця мають отримати належну оцінку та винагороду в нашій державі. Україна має дбати про збереження наявних досягнень та створення конкурентних умов для розвитку прикладної науки.
Людям мають бути доступні надбання національної та світової культури, а держава повинна створювати умови для збереження та розвитку національної культури, а також всесторонньо підтримувати українські таланти.
Здорові люди і чисте довкілля
Подолання соціальних захворювань, підтримка здоров’я народу та пропагування здорового способу життя – один з основних пріоритетів держави! Стан довколишнього середовища повинен сприяти народженню й вихованню здорових дітей та активному довголіттю.
Ми переконані, що заклади охорони здоров’я мають стати сучасними, а їх послуги якісними і доступними для всіх громадян. Лікарі мають зберігати здоров’я людей та мати достойну заробітну платню відповідно до їхньої кваліфікації. Люди повинні жити в безпечному довкіллі, для збереження та відновлення якого держава має послуговуватися провідним європейським досвідом та стимулювати використання новітніх технології.
Ми пишаємося досягненнями професійних спортсменів, пропагуємо здоровий спосіб життя, зайняття спортом і фізкультурою.
Сила України – в Силі Людей, які в ній живуть! Разом – СИЛА!!!

 

Мета Сили Людей
Сила Людей — це об’єднання жінок та чоловіків різного віку та професій для  побудови сильної європейської демократичної країни шляхом згуртування свідомих громадян та об’єднання їх у мережу осередків.

Основа країни – самодостатні та згуртовані люди,  впевнені в завтрашньому дні!

 

Пріоритети Сили Людей
Ми переконані, що реформи – це єдиний шанс врятувати державу.
Нам потрібні справжні реформи, суспільство до них готове!

Децентралізація та реальне самоврядування
Послуги, гарантовані державою, повинні бути максимально наближеними до людей – надаватися безпосередньо у громаді.
Потрібна адміністративна, податкова та бюджетна реформи, а також надання громадськості можливості контролювати закупівлі за бюджетні кошти.

Єдність і територіальна цілісність
Україна – суверенна й унітарна держава. Ми ініціюємо широке вивчення потреб громад у різних регіонах України та розробку довгострокової стратегії досягнення національної єдності.
Ми виступаємо за повернення Криму шляхом спільних дій з мешканцями півострова, уникнення військової конфронтаціі та поглиблення соціально-економічних зв’язків.

Сильний малий і середній бізнес
В Україні має бути гарантовано реальний захист приватної власності.

Ефективна внутрішня та зовнішня безпека
Влада повинна відповідати за життя кожного, а серед її завдань має бути створення безпечного середовища для життя людини.

Кожен громадянин, який вирішив присвятити себе захисту держави, має отримати необхідні навички та засоби захисту а також належне матеріальне забезпечення.

Армія має формуватися на професійній основі виключно з патріотичних та підготовлених людей. Ми за докорінну реформу правоохоронної системи.

Міжнародна політика та партнерство
За результатами виконання Угоди про асоціацію з ЄС Україна має досягти такого рівня політичного та соціально-економічного розвитку, щоб мати можливість претендувати на повноправне членство у ЄС.
Ми переконані, що Україна має бути присутня на нових перспективних ринках.

Україна має негайно позбутися позаблокового статусу та відновити інтеграційні процеси щодо НАТО, щоб мати можливість набути членства за результатами референдуму.

Заможні та впевнені люди
Найкращою гарантією соціальної захищеності у державі є високий дохід громадян. Україні потрібна ефективна система соціальної підтримки саме тих громадян, які потребують допомоги суспільства

Сучасні освіта, культура і наука
Система освіти повинна відповідати актуальним потребам ринку праці й орієнтуватися на побудову суспільства сучасних знань і відкритих можливостей. Україна має дбати про збереження наявних досягнень та створення конкурентних умов для розвитку прикладної науки.

Політики в Сумській області – учасники виборчої кампанії

Кандидати по одномандатним виборчим округам – відсутні.
Кандидати по виборчому списку партії (серед перших 100)

 
Бова Юрій Анатолійович - 1972 р.н., Тростянецький міський голова, безпартійний, проживає в місті Тростянець Сумської області, включений до виборчого списку під № 6.
     
  Живицький Дмитро Олексійович –1982 р.н., фізична особа – підприємець, член Політичної партії "Сила Людей", проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під № 20.

Передвиборча кампанія та агітація

 

internews logousaid logoПрограма “Політичний профайл” створена в рамках проекту "Сприяння конкурентній боротьбі під час парламенстьких виборів-2014 на Сумщині" за підтримки американського уряду, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Internews Network. Думки, висловлені на сайті медіа-платформи SumyNews, можуть не співпадати з точкою зору USAID, Internews Network та американського уряду.

Громадська організація "Центр досліджень регіональної політики" © 2002-2015. Всі права застережено.

Актуальні матеріали

Мер Лисенко формує з регіоналами сумський виконком

Про це пише депутат СМР Володимир Чепік на своїй сторінці в Facebook: "Завтра міський голова від «Батьківщини» презентує виконком . «Батьківщина» змінює союзників. Замість представників партії «Свободи» та «Самопоміч» членами виконкому стануть люди від ОПЗЖ. Слугам достанеться секретар та один…

Перша сесія новообраної Сумської обласної ради скликається на 3 грудня

Сумська обласна територіальна виборча комісія на своєму засіданні 30 листопада прийняла постанову про проведення першої сесії новообраної Сумської обласної ради восьмого скликання.

На Сумщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

Голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА разом із представниками Сумської обласної та міської рад і громадськостю поклали квіти до пам’ятного знаку у Сквері пам’яті жертв голодоморів.

Автомобіль розірвало на шмаття – на диво ніхто не постраждав

Три транспортні засоби потрапили в ДТП на вулиці Героїв Крут — патрульні оформили адмінматеріали. Повідомлення про ДТП патрульні отримали 28 листопада, близько 10-ї години.

У Сумах визначились із датою першої сесії новообраної міської ради

Сумська міська територіальна виборча комісія Сумського району Сумської області видала постанову про проведення першої сесії новообраної Сумської міської ради VIII скликання.

Через оборудки сумського партофісу НАЗК залишило "Батьківщину" без державного фінансування

Нацагентство із запобігання корупції у четвертому кварталі 2020 року зупинило державне фінансування "Батьківщини" через виявленні у фінансовому звіті партії порушення.

В декабре у сумчан будет дополнительный выходной и укороченные рабочие дни

В декабре 2020 года будет 9 выходных дней, включая один праздник. Отдыхать будем 5 и 6, 12 и 13, 19 и 20, 25, 26 и 27 декабря. Пятница 25 декабря будет выходным, поскольку в этот день празднуется католическое Рождество. 24…

Інтерв'ю

Треба рятувати не шкільні стіни, а дітей, які залишаються без майбутнього

Відомий сумський громадський діяч, медіа експерт, колишній депутат Сумської міськради Олександр Хоруженко тепер займається просуванням адміністративно-територіальної реформи на Сумщині. Про те, як створюються нові об’єднані громади, про перешкоди на цьому шляху і про те, як все буде далі, він розповів…

Нова антикорупційна система

Депутати довго не хотіли приймати електронне декларування доходів чиновників і кримінальну відповідальність за недостовірні дані. Але сьогодні прийняли. Електронні декларації в новому форматі держслужбовці подаватимуть вже цього року. Мають на це два місяці. А цього тижня запрацює Національне агентство із…

Почему в Украине смотрящий влиятельнее министра

Mikhail Minakov: В украинской власти расслаиваются формальные институты и реальные полномочия. И люди с реальными полномочиями, как правило, непубличны. В Италии конгломерат таких непубличных, но влиятельных персон называют мафией. Эти люди подбираются по принципу личной преданности первому лицу. В государстве…

Українець з IBM про те, як вчитись та працювати за океаном

У рамках серії зустрічей з українцями, які працюють за кордоном у відомих корпораціях, у «Часописі» відбувся виступ Олександра Романка. Він родом із Сум, до Канади виїхав навчатись 12 років тому, з яких останні чотири працює старшим науковим співробітником канадського представництва…

Лекції

Віталій Капранов презентував у Сумах книги розвідника Віктора Суворова

25 червня 2015 року Віталій Капранов презентував в м. Суми книги письменника, дослідника, історика, совєцького розвідника-утікача Віктора Суворова [він же - Володимир Різун]. Видавництво братів Капранових "Зелений пес" із 2000 року друкує винятково україномовні твори, де вже кілька років поспіль…

Гюнель Бабакішієва: "Плай дій по проведенню адвокаційних кампаній"

26 травня 2015 року в mediaHUB SumyNEWS відбувся майстер-клас на тему: "Адвокація у сфері бізнесу", який провели експерти київського аналітичного центру "Центр політичних студій та аналітики" - http://cpsa.org.ua Адвокація (англ. Advocacy) — термін з практики діяльності громадських організацій, який означає…

Ольга Будник: "Як налагодити діалог бізнесу з владою"

26 травня 2015 року в mediaHUB SumyNEWS відбувся майстер-клас на тему: "Адвокація у сфері бізнесу", який провели експерти київського аналітичного центру "Центр політичних студій та аналітики" - http://cpsa.org.ua Адвокація (англ. Advocacy) — термін з практики діяльності громадських організацій, який означає…

Сергій Жадан розмовляє - про найдорожчі листи і спалені мости, втрачені місця і зруйновані міста

9 квітня 2015 р. в актовій залі Української академії банківської справи [м. Суми] Сергій Жадан читав свої вірші сумчанам, в тому числі з нової книги "Життя Марії". Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій Чеслава…

Владислав Івченко презентував "Найкращого сищика" у Сумах

3 квітня 2015 року, у Сумах в "Галереї XXI" презентував свої книги Владислав Івченко. Книголюбам запропонували пригодницькі детективи "Найкращий сищик імперії на Великій війні" та "Найкращий сищик і падіння імперії" - третій і четвертий томи історії пригод героя з народу…

Програма "10 запитань"

10 запитань з Артемом Антонюком

"Суми - це столиця моєї країни, а місто Суми ненавиджу за його жлобство" - так вважає сумський поет Артем Антонюк. Запис інтерв'ю для медіа-платформи SumyNews від 8 квітня 2014 року.

10 запитань з Аллою Яровою

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Олександром Лисенко

Медіа-платформа www.sumynews.com розпочинає експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Сергієм Малюком

Медіа-платформа www.sumynews.com розпочинає експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської культурної та політичної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Тетяною Журбою

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником ми плануємо протягом 2011 року зробити інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію.

10 запитань з Володимиром Биковим

Медіа-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю за спеціально розробленим опитувальником з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

10 запитань з Віктором Бобиренко

Інтернет-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником протягом 2011 року ми проведемо серію інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

10 запитань з Андрієм Антоненко

нтернет-платформа www.sumynews.com продовжує експериментальний проект шаблонного інтерв'ю з представниками сумської політичної та культурної еліти. За спеціально розробленим опитувальником протягом 2011 року ми проведемо серію інтерв'ю з людьми, які мають активну громадянську позицію і мають потенцію стати регіональною політичною елітою.

Політичний профайл

Володимир Єщенко: "Опозиційний блок" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews керівник публічної кампанії Сумського обласного виборчого штабу політичної партії "Опозиційний блок" Володимир Єщенко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 26 жовтня 2014 року.

Володимир Луговий: ВО "Свобода" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews начальник виборчого штабу Всеукраїнського політичного об'єднання "Свобода" Володимир Луговий дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 24 жовтня 2014 року.

Олександр Ревенко: "Радикальна партія" Олега Ляшка на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу №158 з центром у м. Білопілля від політичної партії "Радикальна партія" Олега Ляшка Олександр Ревенко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис…

Сергій Науменко: "Сильна Україна" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по одномандатному виборчому округу №157 з центром у м. Суми від політичної партії "Сильна Україна" Сергій Науменко дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 22…

Юрій Бова: "Сила людей" на парламентських виборах-2014

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики та медіа-платформи SumyNews кандидат в народні депутати по багатомандатному виборчому округу в списках політичної партії "Сила людей" Юрій Бова дав інтерв'ю в прес-центрі SumyNews. Запис від 22 жовтня 2014 року.

Важливо на цьому тижні

Громадський активіст: лікар Охтирської психлікарні продовжує розігрувати на психічно хворих політичну гру

В Сумах конфлікт навколо ситуації з Охтирською психічною лікарнею набуває обертів. Складається враження, що головний лікар Лілія Неофітна, яка є головою Охтирської міської партійної організації «ВО «Батьківщина», вирішила на психічно хворих людях розіграти нову політичну гру, звинувативши обласну владу у…

Охтирська психіатрична лікаря: хто нагрівається на психічнохворих?

Нещодавно Сумщину сколихнув скандал: в Охтирській обласній спеціалізованій психіатричній лікарні зазнала аварії система опалення. Керівництво області прийняло рішення про евакуацію хворих, однак працівники закладу забарикадувалися, щоб не допустити цього. Навіть після ліквідації аварії температурний режим в палатах залишається незадовільним.

Двічі в одну річку: представник президентської партії став головою Сумської облради

«В одну річку не можна ввійти двічі», - стверджує прислів’я. Однак цей відомий вислів Геракліта днями на Сумщині успішно спростував 60-річний Володимир Токар, який 2 грудня під час чергового засідання сесії обласної ради більшістю голосів вдруге був обраний керівником представницького…

Українці постійно зриваються в зневіру та надію на “сильну руку”

Громадяни пострадянських республік не мають запиту на виборчі права та свободи і сповнені напівзневірою-напівнадією на "доброго батька". Як змінити ситуацію, розповідає Михайло Мінаков, професор Києво-Могилянської академії. Україна вже зіткнулася з ситуацією, коли її мешканці мають різні права. Тобто є громадяни,…

Олександр Хоруженко: "У найближчі 10 років Україна буде найцікавішою країною Європи"

Про "квантовий стрибок" Олександр Хоруженко: "У найближчі 10 років Україна буде найцікавішою країною Європи. Потім центр подій переміститься у Росію" Чи всі зафіксували це для себе, але Суми — один із найпівнічніших обласних центрів — перше місто в Україні, яке…

Бачення України в глобальному світі

Пришло время подвергнуть проблематизации сами постановки вопросов о будущем. Куда движется мир? Когда мы говорим о том, что мир куда-то движется, мы делаем несколько изначальных допущений: что предельным обобщением бытийности является сущий мир [есть лишь мир, обо всем остальном мы…

Територія рівних можливостей

Володимир Ладика, 52 роки, ректор Сумського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, академік національно академії наук України, голова обласної організації Аграрної партії України, депутат Сумської обласної ради, голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та соціального розвитку села. Сьогодні в…

Дві невідомі компанії хочуть отримати без конкурсу весь Чорноморський шельф

В інтерв'ю медіа-платформі SumyNews від 14 липня 2015 року радник екс-міністра екології Ігоря Шевченка [2015 р.] та один із засновників політичної партії "Сила людей" Олексій Гончарук зробив заяву щодо спроби двох невідомих компаній, зареєстрованих офшорками з Кіпру, отримати в розробку…

Влада імітує оргазм

Сергій Холодов, 37 років, освіта вища юридична [Харківський інститут внутрішніх справ], у мирні часи – адвокат, у недалекому минулому – Президент федерації лучників Сумщини. На теперішній час – молодший сержант 25-ї особливої дніпропетровської аеромобільної бригади, мобілізований під час третьої хвилі…

Сумська артилерійська бригада - найкраща в Україні

Сергій Панченко, 50 років, заступник міського голови міста Суми з гуманітарних питань у період 2008-20014 років, освіта вища, за фахом психолог, закінчив Київський державний педагогічний інститут. Україна живе духом, а Суми – сумом… Найбільш патріотичній фестиваль країни – фестиваль військових…

Програма "Євродвір" - справедливість по-сумські?

Вадим Ващенко, 37 років, колишній начальник Зарічної в місті Суми адміністрації, має три вищі освіти: радіоінженер [Харківський військовий університет], спеціаліст з обліку та аудити [УАБС НБУ], державне управління [Харківська академія державного управління], сьогодні займається приватним бізнесом. Ми говорили про справедливість,…

Декомунізація та історична справедливість

Олег Корнієнко, 46 років, голова Сумського обласного осередку Національної спілки краєзнавців України. В Україні стартувала адміністративно-територіальна реформа, Президентом нарешті підписані так звані "Закони Чистого четверга", серед яких Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного [нацистського] тоталітарних режимів в Україні та заборону…