Неділя, 07 серпня 2016 00:55

#Децентралізація

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Якщо буде прийнято закон "про олійну пляму", то можна очікувати, що прискориться об’єднання дієздатних і спроможних громад. 

Крім того, треба внести зміни до законодавства, щоб ввести поняття "план території громади" [план району, генплан, тобто комплексна містобудівна організація]. Це покращить управління землями [розпорядження, здавання у оренду, здача для соціальних потреб тощо].

Ще обов’язково має бути прийнято закон про відповідальність за прийняття рішень, які суперечать законам і Конституції [2 частина стаття 144]. Якщо прийнято антизаконне рішення, його може зупинити голова держадміністрації з поданням до суду. Таким чином ми хочемо вберегти органи місцевого самоврядування від прийняття рішень, які суперечать закону.

Попри застереження експертів, в деяких областях створилися об’єднані  громади, попередні розрахунки по яким не підтверджують їхньої спроможності. Щоб не допустити надалі таких випадків, вже готується законопроект, який унеможливить створення неспроможних об’єднаних громад. 

Про це в програмі "Децентралізація. Влада. Громади" на телеканалі "Рада" сказав директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.

Умовно цей законопроект експерт називає законом "про олійну пляму", розуміючи під нею територію, яка відповідно до Перспективного плану формування територій громад області є саме спроможною громадою.

А при небажанні окремих рад ввійти до такої громади, як це передбачено планом, не буде необхідності вносити зміни до Перспективного плану, що потребує часу, а іноді ще й провокує політичні баталії. 

"Ми запропонували новий законопроект. Він буде розставляти дуже чітко акценти [...] Спочатку затверджується Перспективний план, який ідеальний з точки зору науки, методології. Але є ситуації, якщо, до прикладу, за планом має об’єднатися в одну громаду 15 сільрад, то достатньо одній заблокувати це питання і робота зупиниться (...) Тому ми пропонуємо, що якщо з цих 15-ти об’єднається половина, або половина населення, або половина площі, тоді уряд  оголошує їх спроможними і дає їм необхідні фінансові ресурси. А інші ради, які залишилися, можуть з часом приєднатися шляхом довиборів депутатів до сформованої ради об’єднаної громади. Тобто є можливість розширювати таку об’єднану громаду без внесення змін до Перспективного плану. Після цього не буде тиску з боку політиків", - сказав Юрій Ганущак. 


 

Реформа продумувалась експертами 10 років і деталі опрацьовані досить непогано. Лиш би не влізали туди політики, все піде так як треба.

172 утворених громад на сьогодні – це багато. 

А враховуючи те, що інкубаційний період становить не менше 9 місяців, то якраз тільки зараз починається розуміння як воно має виглядати. На початку лідери цих громад були досить амбітними. Це найбільш сміливі, які трохи навіть перегнули палку.

Тому, якби ми мали місцеві вибори на березень 2016 року, то зараз було б вже 600 громад по всій країні, не менше. Це при умові якби був прийнятий "Закон про олійну пляму", який зараз зареєстрований і поки не розглядається в парламенті. 

Але у нас є зовнішній контролер, який цю молоду і дуже голодну, так звану нашу еліту, швидше всього поставить на місце. Тому якщо не сильно будуть заважати політики. І політики не тільки у Верховній Раді, а політики і на рівні Кабінету Міністрів, які шукають, яку правду найкраще сказати, щоб сподобалось. То воно піде своєю чергою як іде.

Крок за кроком протягом двох років ми зробимо цю реформу незворотною і, найголовніше, успішною.

Хочеться відзначити, що цілий пласт вскрився тих проблем, які існують у нашому законодавстві.

Система управління до недавнього часу, і зараз існує по деяких галузях, вона побудована за принципом концентрації, точніше передачі хабарів від самого низу до самого верху.

І ось ці корупційні ланцюжки зараз різко ламаються і спротив системи йде страшний.

У Білопільському районі працюють над створенням Ворожбянської громади.

Про це говорили на зустрічі із тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації Олександром Марченком учасники ініціативної групи сільських голів на чолі із Ворожбянським міським головою Андрієм Дружченком.

Тема зустрічі – необхідність об’єднання міста Ворожба та суміжних сільських рад в єдину спроможну територіальну громаду.

"Наразі по всій області проходять активні децентралізаційні процеси, – зазначив Олександр Марченко. – Громади Сумщини побачили, що об’єднання незворотне, що іншого шляху в них немає. У нас уже "на виході" Дружбівська, Миколаївська та Шалигинська громади, активність спостерігаємо майже в усіх районах".

Учасники Ворожбянської делегації ставили запитання керівництву облдержадміністрації щодо процедури об’єднання, законодавчих нюансів та майбутніх перспектив.

"Нам необхідно об’єднатися в одну громаду вже сьогодні. І наші люди це розуміють, - наголосила  Шкуратівський сільський голова Наталія Москаленко. – Адже окремим сільським радам зараз вижити важко. А разом ми – сила. Цим шляхом уже пройшла вся Європа, в Україні вже створено понад півтори сотні громад. Вони активно розвиваються, ремонтують дороги, реконструюють адміністративні приміщення, створюють робочі місця. Наша громада теж хотіла би бути на їх місці".

Наразі Ворожба та суміжні села працюють над об’єднанням в єдину громаду.

У Білопільському районі створюється Миколаївська об’єднана територіальна громада.

Наразі вже проведені громадські обговорення та прийняті рішення сесій територіальних громад про надання згоди на об’єднання від кожної ради делеговані представники до спільної робочої групи.

Як повідомив під час зустрічі з тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації Олександром Марченком селищний голова Миколаївки Іван Ігнатьєв, до складу громади входитимуть Миколаївська селищна рада та 7 сільських рад: Верхосульська, Марківська, Супрунівська, Луциківська, Бобрицька, Товстянська й Тучненська. Загальна площа об’єднаної територіальної громади – 457349 км2, кількість її мешканців складає 10624 осіб, у тому числі дітей: дошкільного віку – 538, шкільного віку – 1130.

Сьогодні голова Миколаївської селищної ради, як ініціатор об’єднання, має прийняти розпорядження про утворення спільної робочої групи й інформує про це облдержадміністрацію та обласну раду листом. Спільна робоча група розробляє проект рішення про добровільне об’єднання. Попереду в майбутньої громади громадське обговорення, сесії та звернення до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів в об’єднаній громаді.

За словами Олександра Марченка, облдержадміністрація та офіс реформ за бажанням громади будуть її супроводжувати і надавати консультативну та іншу допомогу до завершення процесу об’єднання.

Читати 2995 разів Останнє редагування Вівторок, 09 серпня 2016 11:58
Олександр Хоруженко

Директор Центру досліджень регіональної політики, експерт з комунікаційних стратегій.

Головний редактор медіа-платформи www.sumynews.com [з січня 2009 року].

Координатор Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області [2014-2015 рр.].

В 1995-2000 рр. навчався в Сумському державному педагогічному університеті, історичний факультет та факультет іноземних мов.

В 2000-2002 рр. навчався в Ukrainische Freie Universität [Мюнхен, Німеччина].

В 2006 році навчання в Українській школі політичних студій [Київ, Україна] та Summer university of democracy [Рада Європи, Страсбург].

В 2014 році навчався в Visegrad School of Political Studies на базі European Academy of Diplomacy [Варшава, Польща].

В 2000-2004 рр. викладав правничі дисципліни в Сумському державному педагогічному університеті.

В 2004 році працював на Організацію з безпеки та співробітництва в Європі [ОБСЄ], консультантом в Сумській області в реалізації проекту "Підтримка в подальшому вдосконаленні виборчого процесу в Україні".

В 2005-2006 рр. працював начальником управління з питань внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації.

Автор і ведучий політичних програм "Agenda" на сайті медіа-платформи SumyNews та "Realpolitik" на телеканалі "Відікон".

Сторінка на facebook.

www.sumynews.com