Середа, 07 жовтня 2015 13:27

Які партії висунули кандидатів на місцеві вибори-2015 у Сумській області

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Всі партійні конференції з висування кандидатів до місцевих рад в Сумській області проходили переважно спокійно і без інцидентів.

Конференції проходили публічно з попереднім запрошенням всіх бажаючих. Особливо вирізнились щодо “публічності і прозорості” БПП “Солідарність”, яка провела конференцію просто неба, у центрі міста Суми.

Конференція “Батьківщини” теж була достатньо відкритою. Аж настільки, що вдалось безпроблемно взяти “темник” для виступів для кандидатів у депутати.

Більшість з конференцій в північних районах області, за свідченням довготермінових спостерігачів ГМ ОПОРА, носили формальний характер.

Не на всіх зборах зачитувався увесь список кандидатів. Делегати затверджували списки без їх оголошення. Члени ТВК відвідували засідання вибірково. Фактів недопущення журналістів зафіксовано не було. Втаємниченою виявилася конференція тільки Глухівської міської організації “Опозиційний блок”. Повідомлення про її проведення прийняла голова комісії [представниця “Опозиційного блоку”] наприкінці робочого дня попередньо відпустивши раніше з роботи заступника та секретаря від “Батьківщини” та РПЛ. 

В Глухівській районній виборчій комісії голосували одноголосно і без обговорення. Така сама ситуація в Шосткинській міській комісії. Претензії виникли у членів Глухівської міської комісії до кількох партій щодо недотримання “гендерної” квоти. Таким партіям було запропоновано переробити документи - це “Партія простих людей Сергія Капліна”, “УКРОП” та “Наш край”.

Конфліктні ситуації були в Конотопській міській територіальній виборчій комісії при подачі документів ПП Об’єднання Самопоміч”. Їм декілька раз робили зауваження, потім вони доопрацьовували та поверталися. 

Був зареєстрований один "клон" нинішнього мера міста Суми та кандидата на посаду міського голови Олександра Лисенка. "Клон" – самовисуванець. Різниця між ними лише у по-батькові – Лисенко від "Батьківщини" – Миколайович, а клон-самовисуванець – Іванович. Цікавим є його бекграунд: народився у Російській Федерації, зараз працює зварювальником на хлібзаводі. Чинний мер Сум Олександр Лисенко [БЮТ] відреагував на свого “візаві” досить агресивно і назвав це “брудними технологіями”:

Моєму двійникові 20 років, народився в Хабаровському краї [Росія], зварювальник, працює на хлібзаводі. У бюлетені він буде стояти першим і ми всі розуміємо, що якщо хтось прийде без окулярів, просто поспішатиме, то може помилитися. Це вигідно моїм опонентам. Кому саме я не знаю, і думаю, що ніколи не дізнаюся. Але цим вони показали, що побоюються мене. Впливати на "двійника" я не можу, хіба призвати до совісті. Йому заплатили кошти, щоб відтягнути голоси і не дати мені стати мером. Але я впевнений, громада підніметься і не допустить фальсифікацій. У нас дуже розумні люди. І вони розуміють, що раз є брудні технології, треба мобілізуватися, прийти і в першому турі проголосувати. 

 

 

 

Наступна інфографіка демонструє динаміку змін політичної орієнтації депутатів Сумської обласної ради в розрізі 2013-2015 рр.: фракційний розподіл станом на грудень 2013 року та висунення кандидатами чинних депутатів обласної ради на місцевих виборах-2015. 

Читати 1419 разів Останнє редагування Середа, 14 жовтня 2015 00:31
SumyNews

Редакційна стаття медіа-платформи SumyNews